Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Moja volijera! :D

Ići dole 
AutorPoruka
Rozela

Rozela


Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.08.2011
Godina : 30
Lokacija : Vrbas

Moja volijera! :D Empty
PočaljiNaslov: Moja volijera! :D   Moja volijera! :D Icon_minitimePon Avg 22, 2011 11:04 am

Evo i ja da dam svoj mali doprinos ovoj temi ! Moja za sad jedina volijera. Ona je napravljena jos pre 6 godina i sluzila je za golubove prvenstveno, tu se nasao i po koji fazan,posle toga je mene prosla zelja za golubovima i moj otac odluci da je da stricu golubaru da bi u njoj drzao mlade golubove i tako je ona sve do pre mesec dana stojala kod njega, i posto smo ja i otac odlucili da drzimo papagaje (gajimo) on shvati da ne bi bilo lose da ih u bas ovu volijeru stavimo dok ne napravimo bolje, i tako je i bilo, mi je donesemo dezinfikujemo, ofarbamo, sve lepo uredimo, jos samo trska na krov da se stavi i to je to. I evo je sad volijera kod mene u dvoristu sa sve papagajima u njoj. Very Happy

Moja volijera! :D Image006 Moja volijera! :D Image004 Moja volijera! :D Image000

Ovo je za sada privremeno ali kada budu trebali da se odvajaju po parovima, trebalo bi tj. moracemo napraviti volijere. Ali o tom po tom.
Pozdrav od Kokija ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
 
Moja volijera! :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Volijera ili kavez
» volijera za ptice
» Jomabopets volijera
» letelica za ptice
» volijera od leksana i drvece i rastinje u vanjskoj letilici

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Smestaj i oprema-
Skoči na: