Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Pomoc za registraciju ptica

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
veterinarboki

veterinarboki


Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 37
Lokacija : paracin (okolina)

Pomoc za registraciju ptica Empty
PočaljiNaslov: Pomoc za registraciju ptica   Pomoc za registraciju ptica Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 8:50 pm

molim za pomoc .Nov sam ovde na sajtu a i od skoro se bavim pticama pa me zanima jel mozete da mi pomognete ? zanima me sta je potrebno za registraciju stiglica za odgoj kakvi papiri i sta jos .Obratio sam se nasoj Veterinarskoj inspekciji da se raspitam sta mi treba ,i oni nisu znali rekli su mi da ce mi javiti jos uvek nema odgovora .Zato vas molim da mi kazete sta je potrebno da se stiglic koji je kod mene skoro dve god uredno upise i registruje jer planiram malo vise vremena da posvetim tome a ne bi voleo da strepim od inspekcije >

unapred Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Pomoc za registraciju ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc za registraciju ptica   Pomoc za registraciju ptica Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 9:03 pm

Legalizacija zasticenih i ugrozenih vrsta je prosla tako da sada nema nacina da to uradis.Drzanje nelegalizovanih ptica se smatra krivicnim delom,po meni je najbolje da tog stiglica vratis u prirodu kada se vreme izlepsa mada ko zna kako bi se on snasao,pozz i dobrodosao na forum Smile
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Pomoc za registraciju ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc za registraciju ptica   Pomoc za registraciju ptica Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 9:30 pm

Iwan97 ::
Legalizacija zasticenih i ugrozenih vrsta je prosla tako da sada nema nacina da to uradis.Drzanje nelegalizovanih ptica se smatra krivicnim delom,po meni je najbolje da tog stiglica vratis u prirodu kada se vreme izlepsa mada ko zna kako bi se on snasao,pozz i dobrodosao na forum Smile
Legalizacija je tek počela, a prijavljivanje ptica je zavrseno.
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Pomoc za registraciju ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc za registraciju ptica   Pomoc za registraciju ptica Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 10:23 pm

http://www.avikultura.com/f50-legalizacija-strogo-zasticenih-i-zasticenih-ptica-i-ptica-sa-cites-a

Ovde ćeš pronači sve što te interesuje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoc za registraciju ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc za registraciju ptica   Pomoc za registraciju ptica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoc za registraciju ptica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih ptica i ptica sa CITES-a-
Skoči na: