Forum za ljubitelje ptica

PrijemGalerijaRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
www.sekcija-pticara.rs
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt
http://www.sof.rs/
Zvaničan sajt SOF-a

Delite

Malino kanarinci

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Laza

Laza

Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 32

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimeSre Dec 23, 2009 8:25 pm

Ovo je vrsta koju sam cuvao dugo godina, imao sam tu srecu da dobijem sampionsku liniju iz Velikog Gradista, a nekako sam stvorio utisak da drustvo u VG ima bas dobre malince i cini mi se da se stalno okupljaju i razmenjuju iskustva i zapazanja.

Imaju prijatnu pesmu za usi, necu se osvrtati na delove pesama i kako se ocenjuju ima strucnijih od mene na forumu za to. Ali za pocetak evo pesme i to pravo iz Hrvatske

Nazad na vrh Ići dole
klokkende

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 48

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimeSre Dec 30, 2009 12:06 pm

Rezultati-katalog sa takmicenja u Velikom Gradistu se mogu videti na http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Nazad na vrh Ići dole
dr dac

Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.01.2010

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimePon Jan 04, 2010 10:55 am

Pozdrav za g-dina Zeljka najboljeg poznavaoca malino kanarinaca na Balkanu a i sire Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86

Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 33

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimePon Jan 04, 2010 2:46 pm

Pozdrav i od menen za gosn Zeljka....

Ajde vi malinoidzije koji se razumete u pesmu recite kakava je ova ptica, pojasnite malo nama koji se ne razumemo u pesmu 9 klokende, bolende, rolende).... Cool

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza

Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 32

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimePon Jan 04, 2010 4:45 pm

sad ce Zeljko da postavi ocensku listu i da pojasni ture Smile

ministar bez fotelje
dr.nenad86

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimePet Apr 09, 2010 2:47 am

Evo za pocetak jedan malino samo za vas koji to volite i rado slusate....

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo

Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 39

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimePon Apr 19, 2010 10:10 am

Evo nesto i od mojih ptica,pa uzivajte

Za sada toliko a bice uskoro jos!!!
Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Ivan_NIsh

Ivan_NIsh

Broj poruka : 39
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 34

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimePon Apr 19, 2010 4:33 pm

Svaka cast Grujo Wink I glas i stas,sve na mestu
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimeSub Apr 24, 2010 2:14 am

Evo malko da ozivim temu oko malinoa , imamo odlicne strucnjake ovde i dobre odgajivace... Naso sam dva klipa neka kolekcija i jedan pojedinacno... Kod kolekcijue cujem neki pisak, krik ili sta vec....
Pa bi voleo da prokomentarisu oni koji se razumeju..... A za ovui pojedinacno, ne cujem nista lose, neka razlika postoji u prvom i drugom klipu...

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik

Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 31

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 11:26 pm

evo jedne pesme sa nazivom tura , ja se bas ne razumem da li je dobro ali je svakako vrdno. Ova treba da se napravi i za pesme drugih ptica , da ljudi znaju nazive nekih tura.
Nazad na vrh Ići dole
SasaVR

SasaVR

Broj poruka : 25
Datum upisa : 21.08.2010

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimeNed Avg 22, 2010 11:25 pm

lepo je slusati i gledati malinoe.
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa

Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 34

Malino kanarinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Malino kanarinci   Malino kanarinci Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 11:21 am