Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Raspoznavanje pola kod kanarinaca

Ići dole 
+9
Dalibor Vasic
bastard kv
gorany82
Siskin
Vasa
SasaVR
BORA
dr.nenad86
Danijel
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimePon Jan 10, 2011 12:01 am

pa tako se nekako udaljismo od teme Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimePon Jan 10, 2011 8:07 am

Ja se izvinjavam zbog udaljavanja sa teme, hvala na ovom uradicu tako... Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
ivan83




Broj poruka : 30
Datum upisa : 26.04.2010
Lokacija : Krusevac

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimePon Jan 10, 2011 2:09 pm

hahahh pa tacno, udaljismo se, ali ovo je kao raspoznavanje pola jer hoce da pari i rec po rec.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimePon Jan 10, 2011 6:57 pm

ivan83 ::
hahahh pa tacno, udaljismo se, ali ovo je kao raspoznavanje pola jer hoce da pari i rec po rec.... Very Happy

Rec po rec i tako mi se zapricasmo a prici nikad kraja . Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 10:09 pm

Heheh pa tako nekako, ja tek sad video ove ,,nove,, odgovore, oni su malo zastareli ali dobro, e ovako, ipak je bila ženka, upario sam je sa štiglicem, i snela je 6 jaja, bili su u volijeri u dvorištu, i posle pet ili šest dana ležanja uginula je na gnezdu, a štiglic je pretekao, volijera je bila zaštićena, mada mislim da je u pitanju bilo vreme, te noći je padala kiša, i malo je zahladnelo i mislim da je to bilo presudno. Ali dobro, šta da se radi ... Odgodine počinjemo opet, pa ćemo videti....

Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 12:29 am

eee steta ali tako to ide da je lako nebi bilo zanimljivo . bice bolje vise srece u sledecoj sezoni
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 2:18 pm

Pa šta da se radi, kako je-tako je. Da upravo tako, ali zato sada imam još veću želju za izvođenjem. Upravo to što si i napisao da je tako lako ne bi ni bilo zanimljivo raditi. Hvala puno.


Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raspoznavanje pola kod kanarinaca   Raspoznavanje pola kod kanarinaca - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Raspoznavanje pola kod kanarinaca
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Zebraste zebe (Taeniopygia guttata )
» Kanarinci-opste teme
» Slike kanarinaca
» Priprema za parenje kanarinaca
» Sta ko gaji od kanarinaca?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci-
Skoči na: