Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 kako prepoznati boje kod mladih ptica

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sashaas




Broj poruka : 15
Datum upisa : 02.09.2014

kako prepoznati boje kod mladih ptica Empty
PočaljiNaslov: kako prepoznati boje kod mladih ptica   kako prepoznati boje kod mladih ptica Icon_minitimePon Apr 06, 2015 3:53 pm

Upario sam crvenu kanarinku sa zutobelim malinoom,ptici imaju 19 dana,posto nemam iskustva,ne mogu da zakljucim kakvi ce biti?da li moze neka pomoc oko ovoga..vole bih da neki povucen na majku i bude crven,ali ova paperja sto se naziru uzgledaju mi uglavnom belkasto?jedino,nekako mi dva ptica izgledaju crvenije u odnosu na druga dva,ali na glavi im je bela ,,paucina,, a na krilima se provijaju belkasta perca...?kada cu moci definitivno da znam kakvi ce biti i koja je kombinacija moguca?
Nazad na vrh Ići dole
lordlord




Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.05.2015

kako prepoznati boje kod mladih ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: kako prepoznati boje kod mladih ptica   kako prepoznati boje kod mladih ptica Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 1:10 pm

Da i mene to zanima, gledam svoje male price sada, cini mi se da ce svi biti lipokrom zuti neintenzivni, iako sam krizao neint x int, ali pitanje je ako je taj neint od roditelja koji su duplo neint = znaci neint X neint.


Poslednji put izmenio lordlord dana Pon Maj 25, 2015 2:19 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
sashaas




Broj poruka : 15
Datum upisa : 02.09.2014

kako prepoznati boje kod mladih ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: kako prepoznati boje kod mladih ptica   kako prepoznati boje kod mladih ptica Icon_minitimePet Maj 15, 2015 1:58 pm

Ptice vec imaju vise od dva meseca...ispale su bledunjavo narandzastobele.Dve ptice su malo vise obojene u narandzasto a dve malo manje...bas kao jad bu ponesao ove dve boje...crvenu id zenke i belozutu od muzjaka..inace su tonovi boja nezni,pa i ptice izgledaju tako
Nazad na vrh Ići dole
sashaas




Broj poruka : 15
Datum upisa : 02.09.2014

kako prepoznati boje kod mladih ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: kako prepoznati boje kod mladih ptica   kako prepoznati boje kod mladih ptica Icon_minitimePet Maj 15, 2015 2:03 pm

Greske pri kucanju sa moba u zurbi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako prepoznati boje kod mladih ptica Empty
PočaljiNaslov: Re: kako prepoznati boje kod mladih ptica   kako prepoznati boje kod mladih ptica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kako prepoznati boje kod mladih ptica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci-
Skoči na: