Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Izlozba i berza Pancevo 2016

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Vox

Vox


Broj poruka : 75
Datum upisa : 18.11.2015
Lokacija : Pancevo

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimeSre Feb 03, 2016 8:30 pm

Krajem ovog meseca tacnije od 26 - 28 februara u Pancevu ce biti izlozba i berza zivine, golubova, kunica i ptica. Ako bude bilo nekih izmena javicu na forumu, ako me nebude mucila prijava. Nadam se da cu imati prilike da vidim clanove foruma na izlozbi...
Nazad na vrh Ići dole
Vox

Vox


Broj poruka : 75
Datum upisa : 18.11.2015
Lokacija : Pancevo

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimeSre Feb 10, 2016 8:31 am

Drago mi je sto ima oko 30 pregleda ove teme ali, nijedan komentar. Potrudicu se da na vreme javim gde ce se tacno odrzati. Odnosno, da li ce biti u srednju poljoprivrednu skolu, ili na izlazu prema Jabuci u Utva avioni fabrici...
Nazad na vrh Ići dole
kole82




Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.05.2015
Godina : 41
Lokacija : Dobanovci

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimeSre Feb 17, 2016 11:18 pm

Pozdrav ,imali nekih novosti ?
Nazad na vrh Ići dole
Vox

Vox


Broj poruka : 75
Datum upisa : 18.11.2015
Lokacija : Pancevo

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimeČet Feb 18, 2016 6:39 pm

Videcu se sa covekom koji je iz tog udruzenja, za sada ostaje da ce izlozba biti u sklopu poljoprivredne skole...
Nazad na vrh Ići dole
Vox

Vox


Broj poruka : 75
Datum upisa : 18.11.2015
Lokacija : Pancevo

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimePon Feb 22, 2016 4:18 pm

Drugari svaka Vam cast, bas sam zadivljen koliko pregleda povodom ove teme. Danas sam potvrdno dobio informaciju od clana koji je zaduzen za organizaciju izlozbe. U nedelju 28. 02 2016 godine odrzace se prodajna izlozba u poljoprivrednoj skoli. Odnosno, na isto mesto gde je bila i predhodna. Bilo bi mi drago da se vidimo i upoznamo.....

U slucaju da Vam treba dodatni savet mozete me kontaktirati pp...
Nazad na vrh Ići dole
dukicmm

dukicmm


Broj poruka : 67
Datum upisa : 22.02.2014
Godina : 61
Lokacija : beograd

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimeSub Feb 27, 2016 10:48 am

Da li je to Poljoprivredna skola Josif Pancic i koliko je udaljena od zeleznicke stanice /buvljaka/?
Pozzzz!
Nazad na vrh Ići dole
Vox

Vox


Broj poruka : 75
Datum upisa : 18.11.2015
Lokacija : Pancevo

Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitimeSub Feb 27, 2016 3:47 pm

Duki, mislim da sam jasno napisao gde se odrzava izlozba. Kako si vec i sam napisao u poljoprivrednoj skoli Josif Pancic, put za Vrsac. Posto si iz Bgd, lakse ce ti biti ako ides novim ( trazitnim ) putem.

Kad ulazis u Pancevo icices sirokom ulicom ( ima cetiri trake ) Stevana Supljikca. Pratices raskrsnice i kod jedne ce biti velika tabla, koja ti pokazuje skretanje desno za Vrsac. Na toj raskrsnici skreces desno i penjes se na nadvoznjak. Spustanjem sa nadvoznjaka sa desne strane videces napovu benzinsku pumpu. Kod same pumpe je skola, nailazis na raskrsnicu sa semaforom. Skrenuces levo i videces gde ces moci da se parkiras.

Mozete me zvati na telefon: 063 304 894 , vidimo se na izlozbi u sto vecem broju....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlozba i berza Pancevo 2016 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozba i berza Pancevo 2016   Izlozba i berza Pancevo 2016 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlozba i berza Pancevo 2016
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izlozba i berza: Beograd 17.01.2016.
» Izlozba Novi Beograd 27.03.2016.
» Izlozba ptica Leskovac 2016
» Izložba i berza u Smederevu
» izlozba (berza) u Kragujevcu?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: