Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Pozarevcu

Ići dole 
+53
momoks
Stankovic
žako
kasper
border
salle55
psittacula
ivan79
Dalibor Vasic
gogagrizli
Rale
grujo
pedja cb
Miks
zvucnik
bozo
marconi
Rea
jecham
dalibor
dusan dragan
Herkules
GoranKac
ocultis
sasar_le
Vasa
rtomek
papayajamaica
fuz80
MILAN
VeljaVa
Alexandar
stamil
Srdjan
Sale77-Nis
klokkende
Alex
SALE KV
Dijamant
maki
Dax BG
dr.nenad86
Danijel
Santa
kima
milos0205
DraganKG
Rale KG
Perceval
Luckyboy
Zika
SrdjanKG
Laza
57 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 9:30 pm

Hvala Lucky
Nazad na vrh Ići dole
ivan79

ivan79


Broj poruka : 211
Datum upisa : 11.07.2011
Godina : 44
Lokacija : nova pazova

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 9:53 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 9:56 pm

Berza je bila bas dobra,imalo je svega al' bi bila jos bolja da neki nisu pola berze proveli u kafani...
Nazad na vrh Ići dole
border

border


Broj poruka : 365
Datum upisa : 13.03.2011
Godina : 68
Lokacija : Zenica BiH

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 10:44 pm

možda su dobro pazarili pa pili Berza u Pozarevcu - Page 8 265488

možda su razočarani pa pili affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 11:05 pm

Oni koji su bili pola dana u kafani piju kafu i negzirana pića Razz Razz Razz
p.s. Bila je i solidna ponuda delova za motcikle Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Miks

Miks


Broj poruka : 85
Datum upisa : 21.05.2011
Godina : 58
Lokacija : ZR

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 11:50 pm

Bio sam i ja danas na berzi. Medjutim zbog drugih obaveza,samo sam protutnjao kroz redove i morao da podjem dalje. Sad
Bilo je svega i svacega i po asortimanu i po kvalitetu.
Zao mi je sto nikoga nisam prepoznao sa foruma, ali moram priznati i da sam vise gledao u kaveze nego u face.
Stigao sam nesto pre 9h i primetio da su mnogi vec napustali berzu sa punim kutijama i zadovoljnom osmesima na licu...
Kupio sam samo 4 lepa japanska galebica pa sta bude-bice. Nadam se samo da ce bar jedno biti suprotnog pola
Moj saputnik je uzeo par kalifornijskih prepelica za 30€. Puno lepse od onih po 40€ za par Smile
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 8:11 am

Berza je bila ekstra,velika ponuda a i potraznja.
Doduse vise se vremena provodilo u kafani ili pod satrom zbog velike vrucine.
Ptica faune evrope nije bilo ,na jednom mestu sam video samo jednog stiglica 500 din.Cene su se menjale iz minuta u minut tako da je pred kraj izlozbe bilo posto zasta.Ja vam mogu reci cene za neke ptice za koje smo se pogadjali i za one koje smo pazarili:
Penant -plavi (alkiran) 35-40 eura kom.
Patke -bele (divlje) 4 kom - 2.200 din
Rizarice - 1000 din komad
Tigrica -standard 1000 din kom.
Guld amadine -1000 din kom.
Crvenrepka -alkirana i odgajena u kavezu-20 eura par (neverovatno)

Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 10:25 am

Zao mi sto nisam bio na berzi ali sam se lepo druzio u kafani kod brkate sa Saletom 55 dok je Laky morao da cuva tezgu i trguje Drago mi je sto sam upoznao i sreo ostale uzgaivace sa foruma koji su takodje prosli kroz kafanu neko vise neko manje puta ali... No ja sam zadovoljan berzom ispraznili smo transportere kupio sam nove osvezio krv kupio hranu bar klas dzak 1800 muhar dzak 60 proso je bio 65/70i cekao Lazu koji nije dosao
Nazad na vrh Ići dole
zvucnik

zvucnik


Broj poruka : 21
Datum upisa : 26.03.2011
Godina : 32
Lokacija : krusrvac-prokuplje

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 12:41 pm

berza je bila dobra,imalo je svega i svacega,cene ko i na svakoj pijaci,ko kupuje njemu je skupo-ko prodje njemu je jeftino...ko se razmisljo ko ja za neke ptice koje su bile "skupe"ostaje mu poslovica-ko uzme kajacese,ko neuzme kajacese
Nazad na vrh Ići dole
zvucnik

zvucnik


Broj poruka : 21
Datum upisa : 26.03.2011
Godina : 32
Lokacija : krusrvac-prokuplje

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 12:52 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/594/dsc01218s.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
zvucnik

zvucnik


Broj poruka : 21
Datum upisa : 26.03.2011
Godina : 32
Lokacija : krusrvac-prokuplje

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 12:53 pm

30 evra za sva cetri,mislim da nije mnogo
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 3:08 pm

To ti je dz Tako da uzivaj
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 3:33 pm

Laza je zaginuo do 4 ujutru na bajku u Velikoj Plani i kad je izasao u civilizaciiju dobio je poruku da se radi u nedelju !!! tako da se izvinjavam svima koji su me cekali Sad
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 7:30 pm

Ljudi slazem se puno lepih ptica ali da li je neko obratio paznju kako se postupa sa psima ,mackama... Covek ispred mene gura 2 psa u transporter za ptice otvor sa gornje strane 15 x 15 ako ima i toliko,kuce cvile a on gura kao lud.Pitam ja vasi psi a on ce da da,ja ga pitam mogu li da slikam a on pa naravno.Posle par minuta sam se vratio da pitam ko je i odakle je a on utece.Sramota a nigde neke inspekcije da se prijavi zlostavljanje zivotinja.Postavicu slike kad ih prebacim.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 7:38 pm

Je li bilo žakoa i po kojoj cijeni? Konkretno me zanima ženka žakoa.
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 8:00 pm

Samo jednu bebu žako ručno hranjenu nisam ih video.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 8:47 pm

Drago mi je da ste se lepo proveli ....žao mi je da nisam bio ali prebukiran sam za ovaj mesec .....sad dolazim sa sastanka sekcije ..utisci onih koji su bili su raznovrsni neko prezadovoljan neko kuka ..tako da mislim da svako ima priču za sebe ..kao i uvekl ....
pozdrav za sve ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Rale

Rale


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.12.2009
Godina : 49
Lokacija : Backa Palanka Vojvodina

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 8:57 pm

Evo i ja da se javim...barza je bila OK...a najlepse druzenje je bilo kod brkate konobarica ( mada ona nije radila ove godine )...ja sam tu bio cisto turisticki i zbog druzenja...pozdrav svima od Vranja i Nisa preko Kragujevca, Sabca , Beograda, Sremske Mitrovice, Indjije i Novog Sada pa do Sombora i Bezdana...ups zaboravih da spomenem i Smederevsku Palanku...da bila je tu i ekipa iz Slavonije...sve u svemu bilo je divno i trebalo bi cesce ovako da se druizimo
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 9:28 pm

Druženje je bilo vrhunsko,kao i uvek sa dobrim ljudima.
Pozdrav svima od krajnjeg severa do krajnjeg juga,svi su bili tu.
Izvinjavam se svima sa kojima nisam mogao kod brkate konobarice koja je opravdano bila odsutna,više od 2 litra soka nisam mogao da popijem Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 9:49 pm

Sta uradi kafana,pedja pomesao si mi jesmo bili u kafani al u Rumi.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stankovic




Broj poruka : 52
Datum upisa : 19.07.2011
Godina : 34
Lokacija : Pancevo

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 7:36 am

salle55 ::
Sta uradi kafana,pedja pomesao si mi jesmo bili u kafani al u Rumi.... Very Happy

Mi smo bili u kafani Duče na ćošku Vardarske i Šumadiske, kod Zelene Pijace. Berza u Pozarevcu - Page 8 34324



Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 10:04 am

Sale meni je bitno da sam u kafani bio sa nekim ko je iz "srca sumadije" a sad sto to nisi ti, to nije moja greska. Kad smo vec kod sumadije sta bese sa onim pig na raznju kod vodopada....
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 10:51 am

pedja cb ::
Sale meni je bitno da sam u kafani bio sa nekim ko je iz "srca sumadije" a sad sto to nisi ti, to nije moja greska. Kad smo vec kod sumadije sta bese sa onim pig na raznju kod vodopada....
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 1:27 pm

Au Pedja pa ti si sve pobrkao,nije on iz srca sumadije vec iz podunavskog okruga...
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 10:24 pm

žako ::
Je li bilo žakoa i po kojoj cijeni? Konkretno me zanima ženka žakoa.
Imaces muke da nadjes zenku. Ne odustaj ali da znas da su zadnji put po mom znanju zakoi uvezeni 2009 godine i pitanje je kad ce sledeci put. Kod uvoza zakoa uvek je mnogo veci broj muzjaka nego zenki.
Inace od velikih ptica sem one plavo zute are bilo je nesto plavocelih i zutocelih amazonaca,video sam nesto venecuela amazonaca,cetiri muzjaka edelea(ovogodisnjih)koji su cenjeni po 650 E komad kao i vec pomenuti rucno hranjeni zako i edel koji su cenjeni po 800 E komad.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Pozarevcu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Pozarevcu
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» berza u Požarevcu 11.3.2012.
» Berza u Pancevu
» Berza - Novi Sad
» Berza u Monoru
» Berza u Obrenovcu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: