Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza - Novi Sad

Ići dole 
+15
papayajamaica
Sale77-Nis
Dejan08
dalibor
dr.nenad86
SrdjanKG
haralampijexxl
rtomek
Rale
Luckyboy
milos0205
Zika
Santa
Steva
Laza
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 8:19 pm

Znaci da skupljamo pare lagano da napunimo transportere Smile
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 8:27 pm

uzmi transporter na sprat, u drugoj ruci ces nositi dzak hrane Smile (moja scena od prosle godine)
Nazad na vrh Ići dole
crnoglavi

crnoglavi


Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.02.2010
Godina : 58
Lokacija : Jagodina

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 5:19 pm

Laza je potpuno tacno u par reci opisao Pozarevac nekada je slicno bilo i u Svilajncu ali su to ukinuli verovatno bez razloga
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 7:32 pm

crnoglavi ::
Laza je potpuno tacno u par reci opisao Pozarevac nekada je slicno bilo i u Svilajncu ali su to ukinuli verovatno bez razloga
Najveci razlog ukidanja izlozbe u Svilajncu je izlozbeni prostor.
Za one koji neznaju,izlozba se odrzavala u poljoprivrednoj skoli,i od kada su zakoni poceli "po malo" da se primenjuju kod nas,uprava skole je trazila da svaki exponat mora da ima veterinarsku potvrdu,da je u potpunosti zdrav.
To je nemali trosak,i za izlagace,i za one koji dolaze samo na berzu,a i problem je koliko veterinarskh ustanova ima licencu da izda takvu potvrdu.
Drustvo iz Svilajnca nije moglo drugi prostor da obezbedi,te zbog toga vise tamo nema izlozbi.
Nadam se da ce se situacija popraviti ubuduce.
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 8:57 pm

Nece se popraviti jer i drustvo vise ne postoji Smile
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 10:21 pm

Pozdrav

Dali će sad biti samo prodajna berza ili i izložba u Požarevcu, pošto mi u klubu još nismo dobili nikakve zvanične informacije niti prijave za izložbu...možda će samo biti za sitne životinje ???
pozz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 10:49 pm

Cini mi se i prosle god da je nesto slabo bilo sto se tice izlozbe...
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 7:38 am

U Pozarevcu je izlozba i berza sitnih zivotinja ptica je na izlozbi slabo tako da to nije tog intenziteta kakav bi zeleli mi pticari a sto se tice berze to je jedna od naj jacih kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:25 pm

Nadam se da cu upoznati tamo vecinu vas forumasa Smile
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 9:47 pm

Pa dok je čika Mile Stošić organizovao tu i tamo se skupilo nešto i ptica pa je bilo i redovno ocenjivanje od strane sudija SOF-a ,mi iz subotice smo se uvek odazvali ....žao mi je što nema više ambicioznih ljudi pa da se ta lepa tradicija nastavi jer čika Mile očito više nemože sam
Što se tiče odlaska u Požarevac 99% idem i JA Laughing ....ali prvo Monor i to u nedelju Wink
pozz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
bobanml

bobanml


Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Vranje

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 10:48 pm

Ja cu 99 % izlagati rozenkolise,fisere i mozda rozele u Pozarevcu , ako nase drustvo iz Vranja bude pozvano na izlozbu . . .
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 11:00 pm

Na izlozbi u Pozerevcu vec nekoliko godina se ne izlazu ptice,vec iskljucivo zivina,golubovi i kunici Sad
Nazad na vrh Ići dole
bobanml

bobanml


Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Vranje

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 11:10 pm

Znaci onda da ne spremam ptice za Pozarevac . . .
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 11, 2010 9:24 pm

Pozdrav drugari,jel moze neko da mi kaze tacno vreme i mesto odrzavanja berze u Pozarevcu?
Nazad na vrh Ići dole
Šarengrad




Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.05.2010

Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 11, 2010 9:30 pm

pozarevac je uvek prva nedelja septembra bez obzira na datum,
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza - Novi Sad - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza - Novi Sad   Berza - Novi Sad - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza - Novi Sad
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Berza Novi Sad 12.01.2014
» Berza Novi Sad 17.03.2013.
» Berza u Novome Sadu
» Novi Sad 07.04.2013.
» Novi Sad - sajam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: