Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ko sta gaji od zivine ?

Ići dole 
+41
markotiki123
goranpirot
djurasin stipan
peca
lovcanin.sm
MarkoKV
misko
Angel
filip kam.
perazr
Koka
antwerpen
szrtoma
Bojan_ManUtd
Banjalucanin
Marjan
vlada.s
Beca272
VladaLE
dino
janika
Mirko
boban18
bobimarinko
dusan dragan
MILAN
bozen
milosfox
Jovo13
lakiKG
Dijamant
Laza
SALE KV
mladenbp
marconi
nikola93
Sale77-Nis
dalibor
markom_le
sasar_le
SrdjanKG
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
dino




Broj poruka : 69
Datum upisa : 07.05.2010
Lokacija : podgorica

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 11, 2011 2:50 pm

Dalibore nije mi muka da postavljam ali imas u temi sabo page 3 postavio sam slike mojih saboa na imageshack to su samo neke slike trebalo bi u toku dana da postavim jos neke slike sto sam slikao tu je jednoj kokoski porastao rep pa da vidis kako sada ljepse izgleda to je jedna stara kokoska i imam 2 nove bijele kokoskice u jatu.Pa cu postaviti nove slike.Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dino




Broj poruka : 69
Datum upisa : 07.05.2010
Lokacija : podgorica

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 11, 2011 7:44 pm

[img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011343.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011346.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011347.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011357.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011359.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011360.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011363.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 11012011355.th [/img][img]Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Dscn0833t.th [/img]
Evo Dalibore to su slike mojih chaboa imam i troje piladi ali njih sam stigao da slikam al nema veze neki drug put kad budem slikao.Izvinite ako nisam dobro slike postavio nisam drugacije znao da postavim slike.Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
VladaLE




Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.01.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 7:49 pm

zdravo sale
Nazad na vrh Ići dole
VladaLE




Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.01.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 8:57 pm

zdravo forumaši prvi put se javljam a neznam skim čatujem pošalji te mi povratnu poruku da vidim o čemu se radi
Nazad na vrh Ići dole
dalibor

dalibor


Broj poruka : 277
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 8:21 am

pozdrav VladoLE,sta gajis od zivine?Inace ovde catujes sa svima na forumu...pozzz... Laughing cheers
Nazad na vrh Ići dole
VladaLE




Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.01.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 10:45 am

dalibore imam saseks amrok i maran(zelena jaja)
Nazad na vrh Ići dole
dalibor

dalibor


Broj poruka : 277
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 8:38 pm

naveo si gore da kosovskog pevaca ima sa krestom i bez nje ali moram da te ispravim jer kosovski ili juznostpski pevac nema krestu vec je ona u obliku dva rogica a pevac sa krestom pripada staroj turskoj rasi koja takodje peva dugo kao kosovski a zove se Denizli (denizli horozu),pa sad dosta njih na kosovu ili albanijiji ukrstaju ove dve rase da bi poboljsali pesmu tako da je moguce da ispadaju i sa krestom i bez nje,a ja kad budem imao malo vise vremena napisacu malo vise o ovoj turskoj rasi pevaca jer sam sticajem okolnosti poznavao jednog odgajivaca ove rase...pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
VladaLE




Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.01.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 22, 2011 11:57 am

dalibore igrom slučaja juče na poslu sam upoznao čoveka koji ima brame i dao mi tel čoveka koji isključivo gaji kosovca zvao sam ga i kaze mi da ima preko 1oo koke da mi proda nema izgleda da šalje jaja po bosnu i sloveniju inače je iz preševo za rokčići si upravu a za krestu proveravam pa se javljam ...poz
Nazad na vrh Ići dole
dalibor

dalibor


Broj poruka : 277
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 22, 2011 2:13 pm

ma znam sigurno da kosovski pevac ne postoji sa krestom a i tako je pisano u standardu koji doduse nije prihvacen u evropi ali se po tom standardu kod nas izlaze...pozzz....
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 23, 2011 10:27 pm

VladaLE gore si naveo da imas Maran kokoske i u zagradi si stavio zelena jaja,da nisi mislio na arakuane jer one nose zelena jaja?Maran nose tamno braon jaja,cokoladne boje moze se reci Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beca272

Beca272


Broj poruka : 32
Datum upisa : 28.04.2010
Godina : 52
Lokacija : okolina Lazarevca

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimePon Jan 24, 2011 10:01 am

Ja za sada imam Velike srebrne Viandote, Srebrnu Talijanku, Veliku svetlu Bramu i japanske prepelice, Ali zanima me da li neko od vas ima Yokohama kokoši, i ako može da napiše nešto o njima, tj. zbog čega je tako retka kod nas, da li je teška za uzgoj i sl.
Pozdrav


Poslednji put izmenio Beca272 dana Sre Avg 01, 2012 2:40 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
sasar_le

sasar_le


Broj poruka : 178
Datum upisa : 23.02.2010
Godina : 42
Lokacija : Leskovac, SRB 10 50

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimePon Jan 24, 2011 10:27 am

Ja drzim patuljaste jokohame, a ispustio sam da napisem koju rec o njima. Kad ugrabim vremena napisacu.
Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 3:19 pm

dalibore upravu si za ćubu i krestu kod kosovskog pevača li ima ih crni pa sa crvena krila pa bronzasta krila pa zlato boja sve sto postoji od toga moj otac je čuvao udji u kosovski pevač video sam denizil on je zdepast u odnosu na našeg ipak naš izgleda kao oficir čak imaju i različitu boju glasa i duzinu pesme
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 4:03 pm

Vlado ako jaja nisu braon boje to je vrlo bitno,jer to onda nije maran vec neka druga rasa a mozda i mesanci.Evo linka pa vidi koje su boje jaja Wink
http://www.feathersite.com/Poultry/CGK/Marans/BRKMarans.html
A i operjanost nogu im nije neka karakteristika,imaju neke sa perjem na nogama ali ne previse
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 5:14 pm

Ja samo kazem da to onda nisu maran kokoske jer je njihova najbitnija osobina da nose jaja braon boje,kao sto je za arakuane karakteristika da nose zelena jaja,kad bi neka kokoska nosila bela ili braon jaja to znaci da nikako ne bi mogla da bude arakuana.
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 9:41 pm

pozdrav drugari zivinari,ja konacno nabavio crne misirke(morke)=30eura par,prelepe su,jos da se naviknu na ostatak ekipe i bice Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 34324 Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 29168 Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 265488
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 11:54 pm

Cestitam Sale,mora da su prelepe Very Happy
Jer to od onog coveka iz Zice ili nekog drugog?
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 12:42 am

da,ima i svetlo plave,nisu kao ove sto svi mi imamo,kao da imaju pruge umesto tackica,mozda se desi da i njih uzmem jednog dana,nije iskljuceno.hteo sam da postavim slike ali sam zaboravio lozinku za IMAGESNACK,ubih se celo vece da se setim,promenio sam je i sad ne znam sta sam upisao. Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 508808 Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 141963 Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 779211
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 8:59 pm

Vlado uopste te nisam sad razumeo.Nemoj da zameris ali stvarno nisam.
Jer si hteo reci da se te tvoje kokoske poklapaju sa tim iz zova,tj arakuanama?Ja sam ti od samog pocetka rekao da mozda imas arakuane,a da nemas marans Wink
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 9:45 pm

E pa tih sa repom i bez repa ima,a i jedne i druge nose zelena jaja Wink
A postoji i neka treca grupa,na engleskom je zovu Easter Eggers,evo pogledaj na ovom sajtu imaju slike i aracuana(bez repa) i ameracuana(sa repom) i tih easter egers Wink
http://www.backyardchickens.com/forum/viewtopic.php?id=128806&p=41
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:38 pm

Verovatno te i jesu,jedino ako nisu mesanci.Jer imas mozda neku sliku od njih?
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 8:21 pm

Ako hoces posalji mi slike na mail pa da ih vidim,a mogu posle da postavim slike ovde pa da vide i drugi sta je u pitanju Wink
acoijovo@tron-inter.net
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 10:08 pm

Moguce da su to bili leghorni,one imaju vece kreste nego italijanke,a budu malo sitnije Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 11:03 pm

drugari idete u off topic ovo nije tema za to !!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 12:08 pm

Vidim i ja,mozda bi mogao neko ovo da pobrise Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko sta gaji od zivine ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
»  Šta ko gaji od egzota?
» Bolest zivine
» Sta ko gaji od kanarinaca?
» Slaba nosivost zivine!
» Lepljiva: Šta ko gaji od Avifaune Evrope?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Ukrasna Zivina-
Skoči na: