Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Takse za ptice

Ići dole 
+19
Rea
milun
pedja cb
Laza
zoranknez
dr.nenad86
stamil
mime30
Grumpy
Bogdanik
Luckyboy
Danijel
igorsand
salle55
milos0205
Sale77-Nis
SrdjanKG
zucko
haralampijexxl
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 10:46 am

Nazvanicno je bilo reci i u Indjiji na skupstini "grada" o uvodjenju taksi na kucne ljubimce i iseljavanju dom.zivotinja iz uzeg centra "grada". E onda su tek svatili da to nije pravno moguce jer status GRADA ima samo 8 (osam) gradova u srbiji!!
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 6:27 pm

e ovo moram da prokomentarisem..Posto ja zivim 30km od Valjeva i administrativno smo povezani sa njima ,sve sto oni donesu danas kod nas je sutra, pa se zapitam ko ce da plati taksu na pse lutlice koje oni odvedu u taj njihov novootvoreni azil,navodno sterilisu,stave im zutu mindjusu u uho i doteraju nama u Osecinu i puste na ulicu da nesmetano jure i ujedaju narod.Sto je naj gore bas ti njihovi ,,ZASTICENI" psi su pre desetak dana bili moji gosti,lepo dosli ,razvalili volijeru i podavili mi oko50 ptica,izasla policija i veterinarska sluzba napravili zapisnik,procenena steta 60 000 din,ali opstina placa polovinu nastale stete jer kako kazu takva je praksa placanja kod ujeda ili klanja ovaca po selima,Meni je receno da negde ostavim uginule ptice,,,najverovatnije u zamrzivac,,ako neko od nadlezni bude hteo da se uveri u istinitost,,Dragog mi prizora"A ja se sada plasim da li ne budem morao da platim taksu i na njih..samo ne znam da li cu platiti punu cenu ili pola kao oni meni stetu mada jos ne znam ni da li ce i toliko platiti..Zakljucak-MI cemo placati taksu na sve ljubimce punu cenu ,a drzava za stetu, ili pola ili nista. Twisted Evil Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 6:45 pm

Sto se tice grada kao Indjije nazalost ja zivim u njemu . Psi lutalice svakoga dana setaju po ulici gladni i niko ih niti hvata niti odnosi u bilo koji azil . Predsednik se pravdao da psi odlaze Moniki Brukner u Djurdjevo sto nije ni malo tacno . takozvani sinteri pse nehvataju jer nemaju prava da ih pobiju a nemaju ni adekvata smestaj za njih . Sto se tice papkara recimo svinja svi gradjani su dobili dopis kao i oni evidentirani u vetrinarskoj stanici da svinje prasice moraju pklati ili prodati . Bilo da zive na periferiji ili glavnoj ulici nebitno . Indjijska vlast ne lomi noge cak ni oko postojeceg zoo vrta Koki koji na zalost u vecini slucajave ne dobija nikakvu pomoc iz gradskog budzeta . u tu informaciju sam sasvim sigurna jer vlasnik vrta je moj dobar prijatelj porodicni . Poteze koje Indjija je stvorila ja samo gledam sa jedne tacke gledista da se napravi sto veci pazar u novootvorenim trznim centrima . Jer nesmemo zaboraviti da je Indjija bila selo a sada se imanovalo u grad
A one stvari sto vidite i cujete u medijima daleko su od realne stvarnosti .
ja zivim na glavnoj ulici u Indjiji jos mi niko nije dosao na kucu zbog bilo cega nalik taksi psa vakcinisem redovno cipovala sam psa kada je za to bilo vreme . Svi veterinari znaju da drzim ptice dolaze samo kada ih zovem a zna i cela opstina i niko mi jos kapiju nije otvorio .
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 6:41 pm

Imali sta novo kako se zavrsila ova akcija drzavnih organa.
Nazad na vrh Ići dole
ivica.m




Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 52
Lokacija : SKOPJE

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 6:56 pm

E ovo nije trbalo da objavite sada ce nasi cenjeni politicari u Makedoniju da vas kopiraju pitam se samo kako se nisu setili ovoga ranije .Sigurno ce vlast i opozicija da se posvadjaju ko je kriv zasto se jos nije uvela ovakva taksa .Pa ljudi moi koliko para nisu naplatili cccccc.Samo nisam uspeo da razumem jeli to 500 odnosno 1000 dinara po vlasniku ili po pticu ?
Nazad na vrh Ići dole
srxa




Broj poruka : 161
Datum upisa : 27.10.2011
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 6:58 pm

Po ptici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 7:24 pm

Ja uvodim novu taksu, na svaku sjemenku i vodu. Zrak za sada ostaje, sto ne znaci da i na njega nece biti uvedena . Taksa bi trebala biti bar 1 euro. affraid
Nazad na vrh Ići dole
ivica.m




Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 52
Lokacija : SKOPJE

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 9:07 pm

Lepo i jesu li uspeli sa naplatom .Mislim jli pfofunkcionisao zakon u praksu.Zato sto ovo nije mala stvar ja redovno imam vise od trideset ptica a poznajem ozbiljne pticare sto kada zavrse sa parenjem imaju i vise od dvesta pricam o kanarincima.
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 9:11 pm

Nije o pticama.Ali za Americke Staford terijere,Bulterijere i njihove mesance taksa 30,000 dinara nemam komentar kao oni su (opasni psi)
Nazad na vrh Ići dole
ivica.m




Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 52
Lokacija : SKOPJE

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 9:46 pm

uuu ovo je da se sav najezis srtasno
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 20, 2012 9:22 am

I jesu opasni ti psi a tek Tigrice (papagaji) sto su opasni, mi ih u Bosni zovemo, " Australiski gonici lavova". Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ivica.m




Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 52
Lokacija : SKOPJE

Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 20, 2012 11:09 am

ha ahahahha bas tako je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Takse za ptice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Takse za ptice
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ptice Australije
» Buve i ptice
» regal za ptice
» kavez za kanarince
» Jomabopets volijera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Razno o pticama i pticarenju-
Skoči na: