Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Sta da radim?

Ići dole 
+39
pedjacure
Čarlijev vlasnik
Alek 69
momoks
gocke
VlatkoSK
Zeka
deki88
ivica.m
milojed
fuz80
border
Igorche81
ticar
Iwan97
Damir
skorkovic
T4R4
ado007
vit
ivan83
srdjan992
Dalibor Vasic
glusacsv
sasaznas
Alexandar
Bogdanik
gorany82
mladen zafirovic
dragan67
Laza
sale
Milic
dr.nenad86
BORA
Zika
zucko
Siskin
Mika-kg
43 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Čarlijev vlasnik

Čarlijev vlasnik


Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.07.2014

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeUto Jul 29, 2014 4:13 pm

Pozdrav, nov sam na forumu i interesuje me jedno:

Imam muškog slavujara kanarinca, predivno smedje boje.
Sad, on se u poslednje vreme često sredjuje i non stop dira svoje perje, a primetio sam da mu sa potiljka i vrata opada perje i pitam vas, da li je to normalno ili? Hoće li mu izrasti novo? Prvi put ga imam pa zbog toga pitam.
Nazad na vrh Ići dole
pedjacure




Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.05.2013

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeSre Jul 30, 2014 9:16 am

miti se verovatno bez brige Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Čarlijev vlasnik

Čarlijev vlasnik


Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.07.2014

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeČet Jul 31, 2014 4:19 pm

pedjacure ::
miti se verovatno bez brige Very Happy 

Hvala,baš sam se bio zabrinuo.  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Bojan D




Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.09.2014

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeSre Sep 10, 2014 11:03 am

Pozdrav svima !!! Imam kanarinca i kanarinku i sa oboje imam problem ! Kanarinac je po ceo dan nakostresen , mada je veseo , peva , dobro jede , pije vodu , izmet dobar ... Kanarinka je isto vesela , nije nakostresena , mada jede upola manje od kanarinca , ali zato pije duplo vise vode , izmet meksi , zelenkast , ( ima dosta tecnosti oko njega ) i dosta smrdi . Izmet nije tecan jer se dnevo napravi mala gomilica . Sta da radim ? Unapred zahvalan na odgovoru !!! P.S Do skora su bili u istom kavezu , ali simptomi sa jednog nisu primeceni na drugom
Nazad na vrh Ići dole
Alek 69




Broj poruka : 28
Datum upisa : 24.12.2013
Godina : 43
Lokacija : Nis

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeUto Okt 14, 2014 5:41 pm

Pozdrav,
pre vise od mesec dana sam dobio jednog kanarinca,slavujara,od ljudi koji ga vise ne zele cuvati.
Ali imam problem sa njim,jer mnogo smrdi,tj kavez mu bas smrdi.
Inace ga cuvam u novom metalnom kavezu sa resetkom na dnu i plus dole ima papir,i kavez mu se vec posle dva dana bas usmrdi,i to se oseca i kad se prodje pored njega.
tako je od prvog dana od kad je kod nas,mada je tako bio i kod njih,ali neznam koliko dugo to traje.
Normalno se hrani,i slabo peva,mada je kod njih bas pevao,ali ajde mozda je zbog promene sredine i mitarenja,pa zbog toga. Nema proliv,ali mu je izmet malo redji.U kavezu ima i grit i sipinu kost...
Vec cuvam kanarince,imam i slavujare i malinoe,tako da jede istu hranu i sve to. Jednog sam cuvao i u dnevnoj sobi,i cak ni posle nedelju dana se ne oseca kao ovaj.
Nemam pojma sta je.

Molim za pomoc i neki savet
Nazad na vrh Ići dole
ZQKY

ZQKY


Broj poruka : 139
Datum upisa : 23.02.2010
Godina : 36
Lokacija : Knjazevac

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeSub Nov 08, 2014 5:42 pm

Pozdrav svim na forumu, dali se mogu kanarinci drzati preko zime napolju u volijeri?
Volijeru bi zastito najlonom.
Unapred zahvalan na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Бане

Бане


Broj poruka : 326
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 43
Lokacija : Loznica-RS

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeSub Nov 08, 2014 5:50 pm

naravno da mogu i ja imam neke zenke napolju.....
Nazad na vrh Ići dole
ZQKY

ZQKY


Broj poruka : 139
Datum upisa : 23.02.2010
Godina : 36
Lokacija : Knjazevac

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 5:41 pm

Posto imate iskustva do koj minus izdrzavaju i dali mogu sve vrste kanarinaca ili samo neke?
Nazad na vrh Ići dole
Бане

Бане


Broj poruka : 326
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 43
Lokacija : Loznica-RS

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 5:48 pm

ne znam dal mogu sve vrste<evo znam da malino,mozaici i sareni mogu...mogu da trpe minus samo da je zatvorena volijera sa celofanom(kao sto si i napisao)
Nazad na vrh Ići dole
Toni72

Toni72


Broj poruka : 162
Datum upisa : 15.03.2010
Godina : 51
Lokacija : Skopje

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimePon Nov 10, 2014 12:49 pm

uzmi invermetin onje protiv vaske i parazite in se stavje po jedna kap sa spticom u vrat gde nemoze se sa klunom dirati i resen problem.
Nazad na vrh Ići dole
Toni72

Toni72


Broj poruka : 162
Datum upisa : 15.03.2010
Godina : 51
Lokacija : Skopje

Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitimeUto Nov 11, 2014 10:22 pm

pozdrav uzeosam jedni malino zuta kanarinka i sam primetio da ona na zadnik odakle nosijaja je kao zdebelena ono kao topje mze dase radio neki tumur ili nemato veze onaje vesela jede vice i sad se mitari i dalije vreme kakarinci sad dase mitare
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta da radim? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta da radim?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Šta treba da radim kad štiglić menja perije?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci-
Skoči na: