Forum za ljubitelje ptica

PrijemGalerijaRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
www.sekcija-pticara.rs
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt
http://www.sof.rs/
Zvaničan sajt SOF-a

Delite | 

Rozele ( Platycercus eximius)

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorPoruka
jomabo

Broj poruka : 77
Datum upisa : 09.03.2012

PočaljiNaslov: Zako, odlican izum. Molim te reci nam koji je obem tog tanjira i koja je dubina, pretpostavljam da nije plastika vec keramika   Pon Avg 11, 2014 12:29 am

žako ::
Druga tura ove godine. Od 6 jaja, 4 mlada.

Nazad na vrh Ići dole
jomabo

Broj poruka : 77
Datum upisa : 09.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Pon Avg 11, 2014 12:34 am

Od moja 6 jaja samo 1 pile, ostala 3 mucak, i 2 oplodjena, ohladjena. Sada bebac ima 42 dana, napolju je van gnezda od 32 dana kako se ispilio, ali ga otac juri po letilici i tuce umesto da ga jos hrani. Majka je vec snela 1 jaje druge ture. Pitanje: dali da sklanjam malog jer mu je tek 42 dan a po meni je to rano i jos nisam sigurna da jede sam, nijednom ga nisam videla, dali da ga ostavim sa roditeljima jos malo i dokle?
Nazad na vrh Ići dole
jat32

Broj poruka : 28
Datum upisa : 17.08.2014

PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Čet Feb 26, 2015 2:28 pm

...eh nekada sam imao rozelu jos kao klinac stedeo od uzine da je kupim,nazalost udarila glavom o prozorsko staklo i uginula,sad su u planu dve plave rozele,volijera 2,1x1,7x1,sa duplom zicom spremna ceka se izlozba u pozarevcu
Nazad na vrh Ići dole
nikola57

Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.12.2015

PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Sre Dec 09, 2015 12:19 am

ja sam pocetnik sa rozelama.. pa imam jedno pitanje.. imam dve rozele jedna je standard(kao zenka)imam je mesec dana.. a druga rubino(valjda muzijak) njega imam 4 meci ni za jednu nisam siguran kog je pola obe imaju oko godinu dana.. od skora su pocele da ulaze u kucicu gde se potuku.. a i po kavecu pokazuju da se bas ne vole.. da li to znaci da imam dva muzijaka.. meni po onome sto sam procitao na netu tako deluje..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   

Nazad na vrh Ići dole

Rozele ( Platycercus eximius)
Nazad na vrh 
Strana 17 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Srednji papagaji-
Skoči na: