Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Niski standard letac

Ići dole 
+4
pedjavuksanovic
SrdjanKG
Laza
Boban
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Boban




Broj poruka : 281
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 63
Lokacija : Srbija Vranje

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 9:48 pm

Niski standard letac - Page 2 Img0908m




Niski standard letac - Page 2 Img0923da



april 2011
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePet Dec 02, 2011 10:49 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img502/1128/dsc08234800x600.jpgNiski standard letac - Page 2 Dsc08234800x600

halo drustvo ima li ovde mesta za mene ili sam pogresio kategoriju ako sam vas da posaljem jos koju sliku Smile
Nazad na vrh Ići dole
mladenbp

mladenbp


Broj poruka : 113
Datum upisa : 10.02.2010
Godina : 43
Lokacija : Bela Palanka, Srbija

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 03, 2011 11:06 pm

Po glavi goluba...ovo je Niski kratkokljuni golub, ne niski standard!!!

Goluba uvek slikati "u stavu" i celog da bi se videlo o cemu se radi!!!

Pozdrav,
Mladen
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 3:04 am

evo jos nekih mojih niskih mislim da imam nesto izmendu niskih kratkokljunih i niskih standardNiski standard letac - Page 2 Dsc08216800x600
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 3:07 am

Niski standard letac - Page 2 Dsc08227800x600
Nazad na vrh Ići dole
mladenbp

mladenbp


Broj poruka : 113
Datum upisa : 10.02.2010
Godina : 43
Lokacija : Bela Palanka, Srbija

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 04, 2011 9:09 pm

Bogami, po slikama bih rekao nesto izmedju Niskog visokoletaca, Niskog standarda i Niskog kratkokljunog...
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePon Dec 05, 2011 4:46 pm

imas ostro oko mlasdene ima tu od svega po malo gledam da uhvatim sredinu neku za svoju dusu odnosno moj cale zeli da stvori golubova svojih snova da bude i lep i utegnut i ako bi mogao i da leti malo bilo bi cool mozda i uspe ja vise gajim srpske visikoletace satinete i mardine
Nazad na vrh Ići dole
mladenbp

mladenbp


Broj poruka : 113
Datum upisa : 10.02.2010
Godina : 43
Lokacija : Bela Palanka, Srbija

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePon Dec 05, 2011 7:03 pm

Tvoj cale je na dobrom putu da ima golubove - a da nema nista!

Nadam se da neces da zameris na komentaru, ali ja sam veliki protivnik ovakvog "za svoju dusu" odgoja...Svi mi golubove drzimo za svoju dusu (pa ne drzimo ih valjda za drugoga), pa cemo tako u moru priznatih rasa sigurno naci jednu koja odgovara, po svim svojim karakteristikama, nasem ukusu, tako da nema potrebe za mesanjem, ukrstanjem i muljanjem rasa, te kvarenjem genetskih osobina date rase!

Vidim da sam mladji i od tebe, a da ne govorimo o caletu Smile, ali evo jednog saveta za njega: izabrati jednu od ove tri rase, napraviti ostru selekciju, i nastaviti odgoj ciste rase sa stalnim sremljenjem ka sto idealnijem golubu (kako to Standard date rase predvidja)...Naravno, saveti su tu da pomognu, ali uvek imas pravo da i ne poslusas savet Smile

Srecno u odgoju,
Mladen
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePon Dec 05, 2011 9:42 pm

ja sam isto protivnik ukrstanja ali on to voli nemoze mu se nista Smile) osim toga to svi rade malo je ljudi koji su protivnici toga kao ja i ti
koliko krvi tiplera u srpskom visokoletacu kako je napravljen krusevacko pomoravski sta je u stvari taj golub ko ce tome da pohvata kraj satinete su nekad bile drugacije obojeni su im bili samo stitovi i rep da bi im smanjili kljun ukrstali su sa blondinetama i sad bacaji i saru na gace i stomak po neku tufnu po glavi treba da izvedes sto mladih da ispadne jedan extra ja obozavam damaske golubove tu nema drugih kakvi su takvi su svi ko jedan
Nazad na vrh Ići dole
mladenbp

mladenbp


Broj poruka : 113
Datum upisa : 10.02.2010
Godina : 43
Lokacija : Bela Palanka, Srbija

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePon Dec 05, 2011 10:14 pm

Slazem se s tobom, upravo zato se treba izabrati rasa koja je iole cista i raditi s njom na poboljsanju osobina, ali ne kao sto to vecina radi ubacivanjem nove rase vec parenjem u okviru rase sa primercima sa ekstemnim rasnim osobinama!
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 5:45 pm

ej bre druze ko ce da isparavi ovaj svet svi uklrastaju sve ne mogu toliko da se zamaram sa tim ja i ti to nemozemo da ispravimo cuvaj ono sto ti je na dusi i sto ti se svidja rasa manje vise i onako na izlozbama postoje privilegije i nema nikad sto posto realnog ocenjivanja najvise na svetu mrzim nepravdu ali ne trudim se da isterujem pravdu jer je to nemoguce
Nazad na vrh Ići dole
Boban




Broj poruka : 281
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 63
Lokacija : Srbija Vranje

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePet Dec 23, 2011 6:50 pm

Niski standard letac - Page 2 Img2436jj




Niski standard letac - Page 2 Img2422x



Evo malo slika danasnjih mojih niskih standarda - ovo su sve zenke
Nazad na vrh Ići dole
Boban




Broj poruka : 281
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 63
Lokacija : Srbija Vranje

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePet Dec 23, 2011 6:54 pm

Niski standard letac - Page 2 Img2427s




Niski standard letac - Page 2 Img2428x






Niski standard letac - Page 2 Img2315ho


Mavija muzjak trogodisnji
Nazad na vrh Ići dole
Boban




Broj poruka : 281
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 63
Lokacija : Srbija Vranje

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePet Dec 23, 2011 6:56 pm

Zadnja tura ovogodisnjih mladih. klot arap je muzjak belobrado ne znam


Niski standard letac - Page 2 Img2293x

Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitimePon Apr 08, 2013 8:54 pm

Evo ja cu postaviti neke slike golubova mog prijatelja, ne znam ni da li sam pogodio rasu, ako nisam molim prebacite u odgovarajucu. A pre svega molim za komentar. Slike su amaterske i nisu toliko dobre, menjaju se 2,3 goluba.
Niski standard letac - Page 2 DSC_0055
Niski standard letac - Page 2 DSC_0056
Niski standard letac - Page 2 DSC_0059
Niski standard letac - Page 2 DSC_0062
Niski standard letac - Page 2 DSC_0063
Niski standard letac - Page 2 DSC_0060
Niski standard letac - Page 2 DSC_0057
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Niski standard letac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski standard letac   Niski standard letac - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Niski standard letac
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» American Standard of Perfection
» Zrenjaninski jednobojni letac
» Niški visokoletač
» Niski belorepi visokoletac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Golubovi :: Letači-
Skoči na: