Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Cene ptica !

Ići dole 
+123
lepotica cana
adis
ikkacc
PapAj
Orthodox_Celt
sasam
Raša 2
vldmrt
SIMO PAJICIC
Pash031
Pepikg
ronyec mirjana
Šarengrad
Nenad985
dragoSG
Ikac
w1ktor
acafbatocina
Srdjan
Александра.Рај
border
zaharije
Vladakg
Milos993
milos0205
Carli
Exotic
Miloš Stalać
goranpirot
rado7rado
Ivan/Rex
mobiklik123
Dragomir
miticsinger
phaeo92
Ondrej
Damir
vasko
northstar
zoran kiza
Nidzo
Aleksandar Djuric
Mirko
Matija95
skorkovic
Atyesz
Alex
Dusko
Abc
vrscanin
dule33
anita75love
pikasovl
holder
madnesstears
ljubaribolovac
JanjaSaMeseca
Stankovic
Iwan97
Dalibor Vasic
Igor82
florida
Miks
Tihomir
silwert
Banjalucanin
psittacula
jecham
milannish
farmacy
Alen
marconi
Milan 92
pazarac
Livnjak.toni
Djuka
žako
Marjan
papayajamaica
stamil
akimak
klokkende
Luckyboy
salle55
ATOS
ax00
GoranKac
Rale
Slobodan Kragujevac
acca
Vladag
celavi
fuz80
momoks
dr.nenad86
gaca niš
dalibor
rade
Sale77-Nis
dino
goran092
dog&bird lover
Rea
Don
Nemanja
danijelsrbo
Stankopfc
ipapige
nebojsa
mime30
Bogdanik
divljak
MILAN
Alexandar
sasaznas
bojan*
Danijel
rtomek
Vasa
Siskin
SALE KV
kasper
Laza
127 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 27, 2010 9:43 pm

Prijatelju "DIVLJAK" to što ti tražiš jednu ili dve ptice "divljaka" i da hoćeš da predješ 500 km za jednu pticu, je totalno neekonomično i nelogično. Jedino možeš da predješ toliku razdaljinu po nekom drugom pitanju u koje neću sad da ulazim....
Vidim da si napisao u lokaciji Sarajevo-Francuska, koliko ja znam kod vas je dozvoljeno gajenje ptica pevacica iliti ptica koje tebe interesuju pa što se ne raspitaš tu u okolini. Možda naše ptice pjevačice ljepše pjevaju, a i mogu ti reći da si lepo savladao naš pravopis i reči , čudo da si izbacio ijekavski.

Moj ti je savet onako drugarski , drzi se ti podalje divaljaka, kupi sebi papigu mozes i pricati sa njim posto si sam i penzioner, cinice ti...

P.S. Neke ptice nikad ne polete
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 27, 2010 11:19 pm

Pod km moze da misli i na komvertibilnu marku Vaso. A na to je i mislio :-D
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 27, 2010 11:47 pm

kOLEGA NISU MARKE U PITANJU KAD KAZE " PREĆI ĆU I 500 KM".....ZNAČI IPAK JE KILOMETRAŽA U PITANJU.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 28, 2010 8:39 am

Ma iz aviona se vidi da je klasičan provokator, samo je našao pogrešno mesto za svoje aktivnosti! Što bi rekli "neće se leba najesti"!

Nekako se poklopiše ovaj tekst i prvi post dotičnog gospodina!

P.S. Administracija može da vidi odakle je IP adresa sa koje je pisao, mada je i nju moguće fejkovati!
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 28, 2010 10:16 am

divljak ::
Za Danijela. U mojoj okolini ima 5-6 velikih prodavnica ptica, pribora za gajenje, kaveza itd.Prvi put kad sam usao mislio sam da ima ptica koju trazim jer sam tamo vidio onakve ptice koje nisam nikad uzivo, izbliza.A da ne bude zabune, meni treba jedna-dvije ptice ne da lovim vec da mi prave drustvo. O lovu ovdje, ne treba ni sanjat a meni godine i zdravlje sve da se moze, ne dozvoljavaju. U tim prodavnicama sam pitao za divlje ptice i uvijek isti odgovor, nema zabranjeno. I ja im vjerujem jer su oni veliki ljubitelji prirode i ocuvanja flore i faune. Na forumu sam novi i u predstavljanju sam napisao sve sto se od mene trazilo tako da neznam sta bi jos bilo interesantno da napisem. Prije nego sam napisao text ovdje, jedan sam slican, sa istom namjerom, poslao i urednistvu tako da smatram da se drzim reda, te mozdau neznanju da prekrsim red. Hvala na odgovoru!

Znaci posto tamo cuvaju svoju prirodu ajmo na rodnom mestu da trazimo jer tamo vlada bezakonje. Ista su pravila i ovde, i ovde je zabranjeno hvatanje, prodavanje kao i cuvanje ptica koje trazite. Time ste prekrsili jedno od glavnih pravila foruma a to je pokusaj trgovine divljim pticama. Ovo je za sada javna opomena.
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 28, 2010 8:45 pm

Klasicna provokacija, necu komentarisati dalje Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
ipapige

ipapige


Broj poruka : 77
Datum upisa : 02.08.2010
Lokacija : Virovitica

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 11:54 am

Laza ::
Znaci posto tamo cuvaju svoju prirodu ajmo na rodnom mestu da trazimo jer tamo vlada bezakonje. Ista su pravila i ovde, i ovde je zabranjeno hvatanje, prodavanje kao i cuvanje ptica koje trazite. Time ste prekrsili jedno od glavnih pravila foruma a to je pokusaj trgovine divljim pticama. Ovo je za sada javna opomena.

Ovi si lijepo srocio svaka cast Smile
Nazad na vrh Ići dole
Stankopfc

Stankopfc


Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010
Godina : 41
Lokacija : Ratkovo

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 26, 2010 8:30 pm

Da li moze neko da postavi poslednje cene tigrica?Hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 26, 2010 9:22 pm

Pozdrav "komsija"
cena tigrica je 0.80 E ili 80 evro centi po komadu naravno.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stankopfc

Stankopfc


Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010
Godina : 41
Lokacija : Ratkovo

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 12:40 pm

Zahvaljujem Smile
Nazad na vrh Ići dole
danijelsrbo




Broj poruka : 14
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 41

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 10:45 pm

to je smesna cena za jednu pticu nemozes ni za hranu da zaradis da kupis.Gde moze za tu cenu da se nadju te tigriceja placam 1 evro
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 8:19 am

To je cena na veliko kod odgajivaca, mada i to mi je mala cena za njih.

neka bude 2-3 evra u slobodnoj prodaji
Nazad na vrh Ići dole
danijelsrbo




Broj poruka : 14
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 41

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 7:55 pm

ma znam ja to radio sam te godine kad je bio pticiji grip za papagajima svake subote nedelje sam bio na pijac u suboticu tada se kretalo 3 tigrice za evro na veliko znam kako je bilo tada pa mogu da zamislim sad cena u makedoniji je 4 evra po komadu i to ne nema potrosnja
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 10:59 pm

Tužno ali istinito!!!!
Orbit žvake su 50din-dve tri žvake jedna ptica.....
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja




Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 8:50 pm

Dali neko zna kolko se krece cena branouhih od strane roditelja odhranjenih?
Nazad na vrh Ići dole
Don

Don


Broj poruka : 13
Datum upisa : 01.11.2010
Lokacija : Mostar

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 9:11 pm

Tigrice...sta je to tako jeftino kod vas kod nas u Mostaru cijena jedne tigrice po 20 pa i vise KM ili od 10-20 eura a zeba neki dan gledam 10 eura jedna zeba scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 9:44 pm

Ovde kako su odgajivači krenuli da obaraju cenu ptica (sami sebi da skaču u stomak ) doguraće da se ptice prodaju na kilu,100 din kila pa biraj od koje ćeš boje....Čuo sam za neke odgajivače pasa da dodju kod ljudi koji su kupili istu rasu (kvalitetnu) koju oni imaju ako čuju da štence prodaju mnogo jeftinije od cene koja je normalna za takav kvalitet.
Kupe sve štence i kuje koje imaju i uz malo divana nedozvoljavaju da se više bave sa tom rasom pasa.
Pa i razumljivo....
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 11:58 pm

Dobra ova tema ali o njoj mozemo samo da raspredamo nazalost , cene ptica su od prilike ili bezmalo iste svugde kkao onih na veliko , tako i rucno odhranjenih e sad na komad kako ko usicai . na zalost odgajivaci naj losije prodju , jer pticarstvo se polako uracunava u skup hobi , dok saberemo koliko nas kosta hrana i jos ako treba i koja voalijera nova to postaje vec strasna cifra a da ne raacunamo ono sto radimo oko njih . Trgovci na jednoj nasoj ptici zarade i po tri puta pa i vise ali u nasoj Srbiji se sve moze i nazalost moze ko hoce .
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimePon Nov 08, 2010 8:11 pm

Lose ste culi i kod pasa je havarija ne zna se ko sta radi , kinoloski savez je bruka izlozbe se namestaju ali to je Srbija.Po nekad mi nije jasno sta ti psi jedu i u kakvim uslovima zive kad se vlasnicima isplati da ih po toj ceni prodaju.Muka mi je da objasnjavam ljudima koji me zovu za pse zasto i kako se pravilno odgajaju psi kad ima kvazi odgaivaca koji sve sami znaju daju sulude savete a veterinari im nisu potrebni.Izvinjavam se zbog malo jadanja evo lepsih tema,danas sam kupio par burkova ako neko ima neki savet slobodno.A i koja im je cena kod vas
Nazad na vrh Ići dole
dog&bird lover

dog&bird lover


Broj poruka : 24
Datum upisa : 19.09.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 12:30 pm

Ako može jedna informacija, moj drug želi da kupi plavo-žutu aru ručno hranjenu, ima odlične uslove. Da li može okvirna cena, znam da sve zaivisi od odgajivača i da cene i te kako variraju ali eto ako bi neko mogao da mi kaže okvirno kolika je cena ove ptice. Unapred hvala!

Nazad na vrh Ići dole
Stankopfc

Stankopfc


Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010
Godina : 41
Lokacija : Ratkovo

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 2:19 pm

Koje su trenutne cene fisera i rozenkolinsa?
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 5:50 pm

Plavo zutih ara (ararauna) ima u Kolutu ručno su hranjenje 2 komada cena je koliko ja znam 1500 e za komad.....imate u novom br. zova broj mobilnog od Mikija pa ga nazovite, jer neću ničije br. da objavljujem javno....pozdrav

A za mog "komsiju" iz Ratkova: Cena Rozenkolisa je 5 e imas gde god hoćes za te pare, ( ja sam nedavno prodao sve i mlade i matične, da si se javio mogao si nabavite dobre ptice jbg...), Fiseri su malo skuplji oko 7 e za komad...pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dog&bird lover

dog&bird lover


Broj poruka : 24
Datum upisa : 19.09.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 9:29 pm

Puno hvala na ovoj informaciji, sutra odmah kupujem Zov.
Nazad na vrh Ići dole
Stankopfc

Stankopfc


Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010
Godina : 41
Lokacija : Ratkovo

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 9:32 pm

Zahvaljujem "komsija" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stankopfc

Stankopfc


Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010
Godina : 41
Lokacija : Ratkovo

Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 25, 2010 6:12 pm

Da li je doslo do nekih promena cena i koje su trenutne?Zanimaju me tigrice,fiseri i rozenkolinsi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cene ptica ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cene ptica !   Cene ptica ! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cene ptica !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» cene ptica u rusiji
» Medjugradska izlozba ptica Drustvo za zastitu i odgoj ptica,,SLAVUJ” iz Beograda, 21.11- 24.11.2013.
» Cene kaveza
» Cene hrane, lekova i opreme za ptice.
»  Odgoj ptica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: