Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Novome Sadu

Ići dole 
+42
Aleksa
itan
mokijam
Lale
smeshko lepushko
koss
igorsand
psittacula
žako
ocultis
grujo
rade
dusan dragan
momoks
Laza
Rea
GoranKac
salle55
mime30
slavishab
Vasa
ATOS
papayajamaica
pedja cb
Gasa NS
Alex
goran092
nebojsa
ipapige
Gagic
sasaznas
Nikolasbc
dalibor
Luckyboy
MILAN
fuz80
vrscanin
Nemanja
anamarija77
Rale
rtomek
Zika
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:42 am

psittacula ::
Hahhahahahaha...To bi trebali svi valjda da stavimo svoje slike pa da se ko ljudi gledamo, al ajde prvi sam ja neodgovoran po tom pitanju.
A tek sam sad skontao da smo isto godiste.Ja sam ziveo 3 god. u Novom Sadu za vrijeme studiranja.
A AVIKULTURA neka odradi sito stampu na majice i neka ih prodaje na forumu, po nekoj minimalnoj cijeni i da svi kupimo.
Evo ja se dobrovoljno nudim za dizajn majice posto mi je to struka.

Ja 100 % posto podrzavam to sto si rekao i da bi bilo bas ok da se odstampaju majice AVIKULTURA pa ko oce neka pazari pa da se lakse pronalazimo po berzama!

zzz drug
Nazad na vrh Ići dole
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:47 am

žako ::
E, ja sam bio tamo negdje oko 10 sati. GoranKac, točno si pogodio.... rozele sam vidjeo kod gospodina Majlat Tibora iz Palića. Taj par možda nije jeftin za kod vas u Srbiji, ali ja takav lijep par u RH ne mogu naći ispod 70 €. Možda se i varam, neka me netko ispravi ako griješim. Taj gospodin mi je nudio par žakoa za 700 €, ali meni treba samo ženka, tako da od te kupovine ništa. Bio je tamo još jedan gospodin Pike iz Đurđeva s dosta papagaja i dogovorili smo se da ga nazovem za par dana i da će mi provjeriti za jednu ženku žakoa. Sve u svemu barem poneki kontakt, pa ćemo vidjeti dalje.

Kao sto si i rekao to je mozda a mozda i nije prava cena za standard Crvenu Rozelu. Ali po mom misljenju kada pronadjem bilo koju pticu da po meni extra izgleda ja cu prvi platiti 5,10,20 evra vise ako treba.
700 evra je ok za par Zakoa samo da su par,ali kao sto si rekao tebi treba samo zenka.
E taj Pike iz Djurdjeva on je prodavao i crvenocele aratinge.

zzz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 12:30 pm

Gospodin Tibor kaže da su sada već zajedno dvije godine. Onda bi trebalo biti OK. A, poznaješ li ti inače Piketa iz Đurđeva? Je li on uzgajivač ili ....?
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 2:48 pm

GoranKac hvala na iscrpnoj PP. Ja još ne mogu slati PP te se moram ovako javljati. Onaj par je iz uvoza i znam da je dosta s obzirom da sam ja svog Kikija platio 250 €. Ovo što si mi rekao za ženku je super i ja očekujem tvoju sljedeću poruku. U Madžarskoj nisam bio, ali tko zna, možda jednom odem i tamo.
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 1:03 pm

Da li neko zna kada ima sledeca berza i gde?
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 1:53 pm

Ja sam nesto kao vidjeo da ima sad ponovo u NS ubrzo, a znam sigurno da ima 8 maja u Mitrovici ali ne znam kakvog kvaliteta bude berza nisam nikada isao.
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 5:42 pm

Berza u Novom sadu se odrzava jednom mesecno to je vec postalo kao neka tradicija . tacno je da je berza u Sremskoj Mitrovici 8 maja . I jedna i druga imaju dosta ptica u ponudi , bude bas saroliko
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 6:20 pm

U Mitrovici dominiraju zivina i golubovi ali bitno je druzenje
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 7:22 pm

A o kojoj se mitrovici radi, sremskoj ili kosovskoj mitrovici ??? Pozdrav Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rale

Rale


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.12.2009
Godina : 49
Lokacija : Backa Palanka Vojvodina

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 8:23 pm

o Sremskoj Mitrovici
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 9:38 pm

Hvala na informacijama! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePet Apr 22, 2011 11:33 pm

Ja sam sigurna u Sremskoj Mitrovici , jer to je ipak moje udruzenje . ja vas pozivam da nam se prikljucite vazno je druzenje , mozda neko odluci nesto da pazari nikad se nezna .
Slike cete obavezno dobiti pa makar i tako da neko uziva .
Nazad na vrh Ići dole
koss




Broj poruka : 20
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 48
Lokacija : Slovenia

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 2:22 pm

Dali ide ko na berzu u mađarsku ,koja je u gradu Monor mesecu maju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:49 am

GoranKac ::
žako ::
E, ja sam bio tamo negdje oko 10 sati. GoranKac, točno si pogodio.... rozele sam vidjeo kod gospodina Majlat Tibora iz Palića. Taj par možda nije jeftin za kod vas u Srbiji, ali ja takav lijep par u RH ne mogu naći ispod 70 €. Možda se i varam, neka me netko ispravi ako griješim. Taj gospodin mi je nudio par žakoa za 700 €, ali meni treba samo ženka, tako da od te kupovine ništa. Bio je tamo još jedan gospodin Pike iz Đurđeva s dosta papagaja i dogovorili smo se da ga nazovem za par dana i da će mi provjeriti za jednu ženku žakoa. Sve u svemu barem poneki kontakt, pa ćemo vidjeti dalje.

Kao sto si i rekao to je mozda a mozda i nije prava cena za standard Crvenu Rozelu. Ali po mom misljenju kada pronadjem bilo koju pticu da po meni extra izgleda ja cu prvi platiti 5,10,20 evra vise ako treba.
700 evra je ok za par Zakoa samo da su par,ali kao sto si rekao tebi treba samo zenka.
E taj Pike iz Djurdjeva on je prodavao i crvenocele aratinge.

zzz Very Happy


Gorane hvala na trudu i PP. Poslao sam SMS gospodinu za žakoa pa ćemo vidjeti što dalje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
igorsand




Broj poruka : 201
Datum upisa : 11.03.2010
Lokacija : Zrenjanin

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 7:30 pm

Koliko je udaljeno ovo mesto Monor od granice? Kada ga vec spomenu koss. Mozda bi se mogao organizovati neko zajednicki odlazak na berzu u Monoru.
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:25 pm

igorsand ::
Koliko je udaljeno ovo mesto Monor od granice? Kada ga vec spomenu koss. Mozda bi se mogao organizovati neko zajednicki odlazak na berzu u Monoru.
Ako ideš preko Segedina, od Zrenjanina do Monora imaš nekih 284km ako je verovati google maps.
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 4:56 pm

Jel zna neko kad je sledeca berza u Novom Sadu?
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 7:50 pm

svake godine bude posle poljoprivrednog sajma u maju
Nazad na vrh Ići dole
smeshko lepushko




Broj poruka : 19
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 8:56 pm

Mogu li da dobijem neke detaljnije informacije o berzi u SM 08.maja...gde se odrzava?hvaaalaaaa Smile
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 9:00 pm

Na zelenoj pijaci,tako pise na letcima koje su delili u NS...
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 9:43 pm

Ona dva sam nesto zeznula SORYY !

Berza u Sremskoj Mitrovici se odrzava na SOLARSKOM TRGU u blizini zelene pijace .
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 10:27 pm

Rea daj nam tacnu adresu ja taj trg nemogu da nadjem na mapi Izvini
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 10:36 pm

Pedja dobra ti ova fora sa voznjom al da dodam da je jos bitnije koga vozis.Jel dolazis sutra u Rumu?
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 10:53 pm

U deset ako nebude kise idemo na jagnjetinu
Nazad na vrh Ići dole
Lale

Lale


Broj poruka : 35
Datum upisa : 01.12.2010

Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 11:27 pm

Sremska mitrovica je bolje obelezena nego grad u kom ti zivis tako da neces zalutati !!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Novome Sadu - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Novome Sadu
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Berza u Novom Sadu
» Berza u Novom Sadu 2011
» Izlozba I Berza U Novom Sadu Od 13 Do 16 Decembra 2012
» Berza u Monoru
» Berza u Pozarevcu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: