Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)

Ići dole 
+51
tomislav šimunić
pajja
Pjevac
ivankv
ikkacc
žako
ciki
Moreno
dandzy
jomabo
vasko
DadaDada
neshns
miticsinger
Vladakg
goranpirot
IgorV
marinac1
Kyuzo
gaborka
Iwan97
ExploCaty
skorkovic
florida
Mateas78
Vasa
boze
psittacula
Atyesz
Gero
ljubaribolovac
ATOS
acca
rade
pedja cb
Dalibor Vasic
pocetnik
MILAN
Caki1
dr.nenad86
Rea
Sale77-Nis
Caba-Su
fuz80
mime30
sasar_le
kasper
Grumpy
szigics
Luckyboy
rtomek
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
vasko

vasko


Broj poruka : 16
Datum upisa : 29.11.2011
Lokacija : Kicevo

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeČet Mar 12, 2015 12:29 am

99 % sam siguren da je muzjak, imam skroz istu pticu kako tvoje, mozes je pogledati, ubaci im neka sigurna zenkica pa prati nivno ponasanje Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 <a href=Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 SAM_6934_zpsmiqkgpu8" /> i
Nazad na vrh Ići dole
ivantitin97




Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.03.2015

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeČet Mar 12, 2015 1:18 pm

Hvala Smile
Trenutno imam samo ta dva muzijaka,kupicu onda jos 2 zenke pa cu videti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bibi




Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28
Lokacija : Trstenik

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeSub Mar 14, 2015 5:08 pm

Ljudi treba mi HITNO jedno misljenje?... Imam muzijaka i zenku u kavezu su na terasi i imam kucicu koja je napolju a ima rupu iz kaveza i ja sam to zatvorio ali sam primetio da zenka pokusava da udje i ja sam joj sada sklonio i ona je usla a muzijaka tera ne da mu da udje pa me interesuje da je ostavim da snosi jaja ili da zatvorim pa da jos cekam ? Posto nije bas toplo napolju?? 
Odgovorite mi molim vas.. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Vladakg

Vladakg


Broj poruka : 65
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimePon Mar 16, 2015 12:39 am

Zatvori i sačekaj još 20-ak dana, tada planiram i ja da stavljam kućice, pod uslovom da otopli. Ništa nećeš uspeti sada da izvedeš ako su napolju, a istovremeno će se i ptice namučiti. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Bibi




Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28
Lokacija : Trstenik

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimePon Mar 16, 2015 9:15 pm

Hvala ti puno pozdrav .... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bibi




Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28
Lokacija : Trstenik

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeSub Mar 21, 2015 4:05 pm

LJUDI interesuje me sta dajete papagajima osim sipine kosti ?? Ja sam cuo da daju siporeks blok i probao sam i naprave od njega loptu Very Happy Ali jel daje neko jos nesto osim sipine kosti i siporeks bloka? 

Hvala.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vladakg

Vladakg


Broj poruka : 65
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 12:29 am

Ja dajem obican grit koji proizvodi Cantavir i grit Versele Laga, to su one lomljene skoljke. Pevajuci jedu i jedan i drugi bez problema. To koristim već par godina.
Nazad na vrh Ići dole
Bibi




Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28
Lokacija : Trstenik

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 3:25 pm

Hvala ti puno dajem im ja isto te lomljenje skoljkice  Very Happy Trenutno mi zenka lezi na 4 jajeta Very Happy za 2 dana bi trebalo da se ispile mali  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bibi




Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28
Lokacija : Trstenik

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 3:34 pm

Ajde jos nesto da pitam nov sam a interesuje me voleo bih da znam...
Interesuje me jel prskate necim pevajuce papagaje protiv buba i to moj muzijak stalno se kao nesto ceska jel to normalno ili moram da ga isprskam i cim tj koji preparat?
Hvala unapred  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ivantitin97




Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.03.2015

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:21 pm

Muzijaka imam vec duze vreme,nabavio sam mu zenku i stojali su nekoliko dana razdvojeni da se upoznaju i sad kad ih spojim on drma glavom kao da cupa parije iz grudi(ali ne cupa) i daje zenci nesto,ona to uzme i tako par puta i onda pocne da je tuce...ja sam ih opet razdvoio....da li je to normalno da ih ostavim zajedno ili da ostavim jos da se upoznaju? ako moze neka pomoc,hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
borensen

borensen


Broj poruka : 10
Datum upisa : 09.02.2015
Godina : 51
Lokacija : Gevgelija Makedonija

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 8:58 pm

dobrovecer ,jas sum relativno nov na ovoj forum entuzijast ptichar sum.imam odgleduvano gulabi ,kanarini egzoti i sega papagali.imam volijera 2m visina na 1 m na 50 ,cm imam par pevajuci.par kozici i ima mesto za uste eden par,prasanje e sto da bide tigrii ili nimfi,za sega ima mali karanici megu dvata para no toa e mninorno,kolibki ima 3 no se podeleni so daski i edna so druga ptica nemoze da se gledaat koga stojat do otvorot.stavam sliki naskoro .pozdrav i fala
Nazad na vrh Ići dole
deboo

deboo


Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.10.2015
Lokacija : Makdedonija

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeSub Okt 24, 2015 12:21 am

pomos imam 2 maski denas i pustiv edna zenka pocnaa da ja bijat( tucat) kako da ja sparam da bidat par blagodaram odnapred
Nazad na vrh Ići dole
vasko

vasko


Broj poruka : 16
Datum upisa : 29.11.2011
Lokacija : Kicevo

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimeSre Nov 04, 2015 1:22 am

Neznam kako voopsto si cuval dva mazjaci vo ist kafez, pevajucite se mnogu agresivni ptici, sepak mislam deka imas par pa si pustil uste eden mazjak pa nego pocnale da go tepaat a ako gresam ako stvarno e taka kako sto kazuvas togas ke ja izvadis zenkata i ke ja stavis vo poseben kafez vednas do kafezot kade sto se drugite ptici da mozat da se gledaat i da se zapoznaat pa posle nedela dena mozes da ja pustis zenkata vnatre so drugite ptici, no najdobro e edniot mazjak da go otsranis zosto vo vreme na parenje ke ima tepacki megu mazjacite koi najcesto zavrsuvaat so smrt na poslabata ptica, pozz
Nazad na vrh Ići dole
deboo

deboo


Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.10.2015
Lokacija : Makdedonija

Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitimePon Nov 16, 2015 12:21 am

vasko ::
Neznam kako voopsto si cuval dva mazjaci vo ist kafez, pevajucite se mnogu agresivni ptici, sepak mislam deka imas par pa si pustil uste eden mazjak pa nego pocnale da go tepaat a ako gresam ako stvarno e taka kako sto kazuvas togas ke ja izvadis zenkata i ke ja stavis vo poseben kafez vednas do kafezot kade sto se drugite ptici da mozat da se gledaat i da se zapoznaat pa posle nedela dena mozes da ja pustis zenkata vnatre so drugite ptici, no najdobro e edniot mazjak da go otsranis zosto vo vreme na parenje ke ima tepacki megu mazjacite koi najcesto zavrsuvaat so smrt na poslabata ptica, pozz
dva mazjaka braka se zaedno gi zedov 100 posto sum siguren
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)   Pevajući papagaj(Psephotus  haematonotus) - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pevajući papagaj(Psephotus haematonotus)
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Visebojni papagaj(Psephotus varius)
» Kraljevski papagaj
» Ogrlicasti papagaj (Barnardius barnardi)
» Moj papagaj Akica
» Braonuhi papagaj - Pyrrhura

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Srednji papagaji-
Skoči na: