Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Sremskoj Mitrovici

Ići dole 
+9
lovcanin.sm
drozd
Sale77-Nis
salle55
dusan dragan
Alex
itan
Iwan97
Rea
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 1:13 pm

Berza je pocela lepim danom ali nazalost morala je da padne kisa . U ponudi je bilo za svakoga po nesto . Goluboi , papagaji , kanarinci , zivina , plovke , morski prasici , beli jezevi i ko zna jos kakvih zivuljki . Ja sam uslikala par fotkica kako bi oni koji nisu bili mogli malo da vide ove lepote .

Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4992
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4993
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4994
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4995
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4996
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4997
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn4999
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn5000
Berza  u Sremskoj Mitrovici Dscn5001
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 6:32 pm

Da li je bilo normal rozela i koja je cena kozica?
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 6:49 pm

Hvala Rea na ovim lepim slikama ...kada je sledeca izlozba i gde ?
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 7:37 pm

Iwan97 ::
Da li je bilo normal rozela i koja je cena kozica?


Nrmal rozela nije bilo bio je dobar izbor mutacija. Kozice su bile mlade i cena je bila od 1000 do 1200 dinara po ptici.




















Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 7:40 pm

itan ::
Hvala Rea na ovim lepim slikama ...kada je sledeca izlozba i gde ?


Sledeca berza je sada posle Novosadskog sajma , mada bude i lep izbor ptica i u toku samog sajma.
Sledeca berza u Sremskoj Mitrovici je tek u novembru
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 8:05 pm

Hvala za izveštaj i za slike,
nego, si mi videla za vrapcaste?
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 8:47 am

Rea kad je berza u Novom Sadu jer se poklapa sa Medjunarodnim sajmom poljoprivrede od 14.-21.
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 10:43 am

Dragane ptica ce biti i na samom novosadskom sajmu znaci od zivine , papagaja pa sve do kunica. To znam jer obavezno je tako vec godinama. A bas berza ona se odrzava tacno posle zavrsetka novosadskog sajma. Tako da zvoli , na sajmu ce biti malo jaci odgajivaci. Dok berza ce biti kao i svaka berza.

To je bilo tako vec godinama u napred
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 12:17 pm

Znaci dolazim na sajam, a najbolje bi bilo kad bi administratori foruma organizovali prevoz za ceo forum da bude ekstra druzenje, salim se !! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 4:19 pm

Ja svake godine idem na poljoprivredni sajam al iskrenono nikad nista nisam video sem stoke mehanizacije itd...A sto se tice berze u SM i zivotinja za prodaju izuzetno slaba ponuda,egzota nista,papagaje prodavali samo dva trgovca sa nenormalno visokim cenama,bilo je par njih sto su prodavali po koju nimfu i malo tigrica,golubova je bilo dosta,mladih kanarinaca je bilo dosta e oni su stvarno bili jeftini 10e kom sto mislim da je dzabe...
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 4:42 pm

ja mislim da ce berza u Novom Sadu posle sajma biti odlicna jer ce ljudi zbog ove legalizacije da iznesu i rasprodaju ptice!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 6:54 pm

Da Sale i ja sam tako mislio do juce ali sam juce razgovarao sa dosta odgajivaca koji nisu clanovi ni jednog udruzenja i ne pada im na pamet da legalizuju,jer znaju kako sve u zemlji funkcionise koji zakon se kod nas postuje i sto je najgore nije jednak za sve...A berza mozda bude dobra ja sam samo rekoa da do sada u toku poloprivrednog sajma nije bilo neke ponude ptica,mozda ja nisam bio u pravom trenutku na sajmu ali kad god sam bio tako je bilo....
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 7:07 pm

Ja sam na sajmu svake godine i svakoga dana od jutra do veceri kasno posto firma mog supruga izlaze obavezno na sajmu proizvode onda radnici idu gratis neki opet tamo napolju rade a zene reklamiraju proizvode . pa zato sam rekla da znam sta se tamo zbiva . Ali evo u SMitrovici oni koji imaju prave ptice i bas dosta ptica oni su se vec ili legalizovali ili cekajju kraj meseca ali je rezurtiralo time da cena ponude skoci vec .
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 7:20 pm

Ne slazem se sa tobom jer u SM nije bil dovoljno ponude isto juce u SU subile cene potpuno iste kao i predhodnih nedelja konkretno u SM su bile kozice 10-12e u su 6e, da ne nabrajam dalje ali naravno stoji i ono da sve ptice imaju cenu prema kvalitetu i odgoju...
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 7:40 pm

Pa dobro sad Sale ja sam navela da je berza bila omanja i to je sasvim okej i za ovo oba godine . ja znaci nikada nisam pticu kupovala iz malog transportera i ako posetim berzu posetim ali ptice ne kupujem iskljucivo upalim auto i znaci odem kod kolega na kucu . I nikada se necenkam vidi se razlika izmedju prave i llose ti to naj bolje znas . Subotica ima dosta odgajivaca i dosta ptica za razliku od ovog mog kraja . pa samim tim i razdaljina utice na velicinu berze sto je i normalno .

Sta si ti resio jesi prijavio ptice ?
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Maj 09, 2011 8:15 pm

Ne ja ostavljam egzote koje se ne prijavljuju i poceciu da gajim papagaje koji se ne prijavljuju kako sam poceo tako cu sad dok se ne vidi sta ce biti tacno jer ovo kako je sad nema pojma niko nista ne zna.ja sam covek koji voli sve precizno u detalje.
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeUto Maj 10, 2011 8:36 pm

Sale77-Nis jel ima organizovan prevoz iz Nisa za Novi Sad ? pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeUto Maj 10, 2011 9:09 pm

dusan dragan ::
Sale77-Nis jel ima organizovan prevoz iz Nisa za Novi Sad ? pozz
zemljak neznam jos ali ako bude bices obavesten sigurno!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimePon Jun 06, 2011 2:24 am

Ljudi, ima li neko informacije o narednim izlozbama,
postoji li negde kalendar izlozbi i berzi?

kada i gde je sledeca?

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
lovcanin.sm




Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 57
Lokacija : S. Mitrovica

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 11:20 am

Izlozba i berza u Sremskoj Mitrovici pomerena za 25.i 26.02.2o12. zbog vremenskih neprilika.
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 1:04 pm

lovcanin.sm ,jel to pouzdana informacija,posto sam hteo da idem? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lovcanin.sm




Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 57
Lokacija : S. Mitrovica

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 1:09 pm

Da pouzdana.
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 8:43 pm

jel velika berza ,ponuda ,gde se odrzava ,ako je vremenu za verovati bice suncano = Februar 25.2 Pretežno Oblačno Minimalna temperatura: 2° Maximalna temperatura: 6° Vetar: 7 mph WNW Verovatnoca padavina: 25% isto tako i 26.2
Nazad na vrh Ići dole
lovcanin.sm




Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 57
Lokacija : S. Mitrovica

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 9:32 pm

Berza u nedelju je u sklopu izlozbe golubova i to je po drugi put da se odrzava u ovom terminu.Inace su berze u Mitrovici ona u novembru za tradicionalnu izlozbu i berza prvi vikend u maju uvek vise nego solidne i za kupce a i prodavce.
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 9:56 pm

Moze neko napisati lokaciju izlozbe?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza  u Sremskoj Mitrovici Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Sremskoj Mitrovici   Berza  u Sremskoj Mitrovici Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Sremskoj Mitrovici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Berza u Sremskoj Mitrovici 29.04.2012.
» berza i izlozba u sremskoj mitrovici
» BERZA U SREMSKOJ MITROVICI 28.04.2013.
» Berza u Pancevu
» Berza Požarevac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: