Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ne moze da snese jaje! Papagaj

Ići dole 
+6
Dusko
Luckyboy
goranpirot
Laza
koss
n.ekv
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gordanna




Broj poruka : 59
Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 53
Lokacija : Leskovac,Srbija

Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze da snese jaje! Papagaj   Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 06, 2013 11:14 pm

Svaka im cast,zaista Smile !!!
I bas mi je drago da sam ovde i kad imam problema uvek se nadje neko,ko se javi i pomogne...
Na pravom smo mestu u pravo vreme,sa pravim ljudima Smile Very Happy cheers !!!
Pozdrav svima!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gordanna




Broj poruka : 59
Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 53
Lokacija : Leskovac,Srbija

Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze da snese jaje! Papagaj   Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 12, 2013 5:31 pm

Ljudi imam opet problem ne znam gde da pisem,pa se ovde ljavljam...Znate vec sto sam imala problem sa zenkom sto nije mogla da snese jaje,snela je to problematicno trece jaje (vec je pre toga snela 2 jaja u gnezdu,ja sam joj podmetnula neko staro jaje,da bi bila tri...i ona je lezala normalno,smenjivala se sa muzijakom,ali danas je vidim opet nakostresena,apaticna,glavu pod krilo i ceo dan nije isla u gnezdo ,sta moze da bude problem sa njom?)...
Da nije umorna,jer je pre tri meseca lezala u gnezdu i imala podmladak?Ne znam sta im bi,jednostavno su opet poceli da se pare a meni zao kad je vec snela da unistavam jaja...Da ,nisam vam rekla da to mlado pile 3 meseca staro, sto je prvo koje imam od kad cuvam ptice,pocelo da peva (a jos boju nije dobio...)i da se udvara majci i da skace na nju da se pari,sigurno je video od oca...Ili je problem sto ono sa jajetom u njoj,ili od maslinovog ulja posto sam je masirala pa umastila perje (da naglasim da im dajem vitamine ...)...Mnogo mi je stalo da joj pomognem,mnogo je volim!!!Dajte mi neki savet,ako je moguce sto pre,bas sam zabrinuta!!!
Izvinite sto ovoliko dugo pisem samo sam htela da vam pojasnim da bi mi pomogli...Hvala svima
Nazad na vrh Ići dole
Banjex




Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.01.2015

Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze da snese jaje! Papagaj   Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2015 3:25 pm

Cim se tako ponasa, znaci da imas problem... Proveri, da nije mozda opet jaje u pitanju... Nesto nije bas u najboljem redu... Na poslednje mesto stavimo to da je umorna. A sto se njenog ptica tice, parenje u srodstvu ni slucajno ne dopustaj! Odvoji tog muzjaka. Pozdrav i sve najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze da snese jaje! Papagaj   Ne moze da snese jaje! Papagaj - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne moze da snese jaje! Papagaj
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Rozele ( Platycercus eximius)
» Ostavljeno jaje
» Kraljevski papagaj
» Koji je ovo papagaj?
» Moj papagaj Akica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Nega i zaštita ptica-
Skoči na: