Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Niški visokoletač

Ići dole 
+20
kosta1967new
Pecanac-82
dusan dragan
Neni
DJAPE 030
Boban
Vesko
Toni
kosta1967
SasaVR
acko
mladenbp
pedjavuksanovic
dalibor
Alexandar
Luckyboy
vlada nish
salle55
SrdjanKG
Rale KG
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 8:07 pm

Evo nekoliko sličica Niških visokoletača u (veoma retkoj) beloj boji koje sam nabavio od Mladena iz Bačke Palanke koga ovom prilikom pozdravljam. Parovi su odvojeni, neke ženke su već na jajima, tako da se nadam da ću da izvedem dosta mladih. Pozivam Mladena da napiše nešto više o ovoj predivnoj rasi golubova jer ih dugo uzgaja i pokušava da vrati iz zaborava.Niški visokoletač Normal822418Niški visokoletač Normal822423Niški visokoletač Normal822437Niški visokoletač Normal822424
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeČet Mar 04, 2010 10:56 pm

Rale,jel ovo stari niski visokoletac??? Nikad ga nisam video u beloj boji,a ni znao da postoji u beloj boji!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeČet Mar 04, 2010 11:26 pm

Pozdrav Srdjane. Video si u prvom mom postu da sam rekao da je veoma redak u beloj boji. A mozes i da ih vidis kod mene. Resnik nije daleko od Kragujevca. Imam trenutno tri para koja sam nabavio od Mladena iz Bele Palanke. Niski visokoletac, bas kao i Niski belorepi visokoletac bio je na rubu istrebljenja ali zahvaljujuci nekolicini ljudi, medju kojima su i Mladen iz Backe palanke, Vlada iz Nisa I Boban iz Vranja, izuzetnim zalaganjem ponovo ih ima. Moji parovi su trenutno upareni i leze na jajima. Imam i niske belorepe visokoletace. Pozdrav prijatelju!
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Mar 05, 2010 12:15 am

Hvala na pozivu Rale,stvarno bih voleo da ih vidim!!!Ajd kad prolepsa ovo vreme,se dogovorimo,pa da dodjem do tebePozz
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePon Mar 29, 2010 12:04 am

Da ovo je stari niski visokoletac kao i u svim bojama su postali retki tako i arapi sicasto belobradi i darcini spicasto belobradi...
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.12.2009

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePon Mar 29, 2010 12:30 pm

Sale spicastih belobradih imas ih jos uvek i nisu retki, dok smo sa ostalim bojama jako tanko, crne i crvene koliko hoces, dok sa ostalim bojama smo jako tanki, pogotovo plavi a o ovim belima i da ne pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePon Mar 29, 2010 9:42 pm

Dobio sa prve mlade Niskih visokoletaca u beloj boji. Ovih dana cu da postavim slicice. Veliki pozdrav svim forumasima!
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.12.2009

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 12:01 am

Čestitke Rale, treba da častiš.

Sale jesi li ti sudija za ocenjivanje golubova, posto te na slici vidim u mantilu?
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 12:06 am

Casticu Vlado, naravno, cim se malo sredi ovo vreme sedam na motor i eto mene u Nish. Dogovorili smo se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 12:06 am

vlada nish ::


Sale jesi li ti sudija za ocenjivanje golubova, posto te na slici vidim u mantilu?
Jeste on taj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 12:43 am

Rale prelepi golubovi a za bele nemam reci cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 12:47 pm

Hvala Aleksandre. Drago mi je sto ti se svidjaju. A da ih vidis tek uzivo! What a Face Smile
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 5:24 pm

Da Vlado jesam sudija.Kada kazem Niski visokoletac mislim na one stare niske golubove kojih godinama nema nigde oni mali koji lete po 4h.Bar na izlozbama ih ne vidjam negde.U pravu si da sam na tekiru i vrlo su mi interesantni tvoji goluboni a i niski arap i bakalija sa belom bradom i spicevima...
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.12.2009

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 8:36 pm

Sale tih golubova ima dosta, ne mnogo kao sto ih je nekad bilo ali ih ima dovoljno, u Nisu ih je ove godine na izlozbi bilo poprilican broj i nekih 50-ak su bili beli spic zabasti ali retko ko ih od odgajivaca iznosi na izlozbe, ovi golubovi danas kod pojedinih odgajivaca lete 6 i vise sati u zvanicnim utakmicama u savezu srpskih visokoletaca .


Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dalibor

dalibor


Broj poruka : 277
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 8:20 am

Bas su lepi u beloj boji.Razmislicu da ih i ja nabavim,mada imam vec dosta rasa ali....
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Apr 13, 2010 9:41 pm

Dalibore ima ih tu kod mene na dohvat ruke tako reci pa ako se odlucis, tu sam. Smile Pozz!
Nazad na vrh Ići dole
pedjavuksanovic




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.04.2010
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:22 pm

Rale beli su prelepi! Do skoro sam ziveo u Kg a i dolazim iduce nedelje poslom za Kg pa bih voleo da se upoznamo i da ih vidim uzivo . Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:39 pm

Pozdrav Pedja.
Drago mi je da ti se svidjaju moji golubovi. Inace u beloj boji Niski visokoletac je veoma redak. Ja sam moje nabavio od Mladena iz Bele Palanke.
Izvoli, bices mi drag gost cheers
Nazad na vrh Ići dole
pedjavuksanovic




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.04.2010
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:42 pm

Na koji telefon mogu da te kontaktiram kad budem dosao?
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:47 pm

Pedja poslao sam ti broj telefona na privatnu poruku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pedjavuksanovic




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.04.2010
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:52 pm

Hvala veliko ! Sta drzis od golubova, osim tih belih?
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePet Apr 30, 2010 11:44 pm

Drzim Niske belorepe visokoletace.
U temi Niski belorepi visokoletac imas nekoliko slicica a videces ih i uzivo.
Pozz cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:58 pm

Evo jos malo mojih Niskih, belih visokoletaca. Slikano pre neki dan a fotograf je Pedja PG kojeg ovom prilikom pozdravljam.

Niški visokoletač Dsc0983f

Niški visokoletač Dsc0985i

Niški visokoletač Dsc0986x

Niški visokoletač Dsc0988hd

Niški visokoletač Dsc0989o

Pozdrav Niški visokoletač Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.12.2009

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 12:05 am

Extra golubovi a slike jos bolje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 84
Datum upisa : 01.03.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 12:10 am

Hvala Vlado.
A ti ih kao nisi video Niški visokoletač Icon_wink
Pozdrav Niški visokoletač Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Niški visokoletač Empty
PočaljiNaslov: Re: Niški visokoletač   Niški visokoletač Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Niški visokoletač
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Niski belorepi visokoletac
» Niski standard letac
» Srpski visokoletac
» Kragujevacki visokoletac
» pecki visokoletac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Golubovi :: Letači-
Skoči na: