Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Braonuhi papagaj - Pyrrhura

Ići dole 
+37
žako
Don Salinas
SIMO PAJICIC
wael
Cvrc
djole74
Milos993
Zeljko 99
gaborka
Luckyboy
mime30
anita75love
makimk
marek198
Kyuzo
milojed
ATOS
vasko
rado7rado
Ondrej
Dragomir
skorkovic
Shone
n.ekv
Iwan97
itan
szozs
Mirko_98
kasper
pocetnik
Hybrid
Rea
momoks
nebojsa
goran092
haralampijexxl
Laza
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
szozs




Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.07.2011
Godina : 63
Lokacija : Horgoš

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 17, 2011 11:23 pm

https://picasaweb.google.com/111000022799
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 12:58 am

szozs
neradi link
Nazad na vrh Ići dole
szozs




Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.07.2011
Godina : 63
Lokacija : Horgoš

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 9:37 am

https://picasaweb.google.com/111000022799488650165/Pyrrhura?authuser=0&feat=directlink
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 9:58 am

prelepe mutacije,svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
szozs




Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.07.2011
Godina : 63
Lokacija : Horgoš

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 7:33 pm

hvala Iwan97 sad menjaju perje posle će biti još lepše
Pošto nemam limit ne mogu da odgovorim na PM poruku Izvinjavam se
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 7:45 am

Lepe su vam ptice svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 8:07 am

kasper ::
Hvala na opsirnom odgovoru ali ja sam pitao zna li neko a ne ne zna li neko. Svi mi znamo da vecina papagaja jede istu ili slicnu hranu mene je zanimalo ima li nesto posebno sto im se daje i sto vole.Pozdrav ljubiteljima zivotinja.

Pa... Cak i postoji nesto sto je konurama bitnije nego drugim vrstama, a to je da imaju povecanu potrebu za unosom vitamina K. Ima ga, na primer, u brokoliju.
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 7:14 pm

Preko cele godine ili samo dok se legu.?
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 7:25 pm

Tjekom cele godine. Zbog crevne flore koja luci taj vitamin, ima ga u pticijem izmetu, ako primetis da jedu izmet, znaci da im manjka upravo K vitamina
Nazad na vrh Ići dole
Shone




Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.12.2011
Lokacija : Novi Sad

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 12:08 am

Pozdrav svima,

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Ja sam iz Novog Sada.

Hvala i pozdrav


Poslednji izmenio Luckyboy dana Sre Dec 21, 2011 12:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Procitaj pravila foruma)
Nazad na vrh Ići dole
skorkovic

skorkovic


Broj poruka : 356
Datum upisa : 05.05.2011
Lokacija : Uzice

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 12:13 am

Pozdrav shone. Prvo bi trebao da se predstavis u temi predvidjenoj za to
http://www.avikultura.com/t1074p230-upoznavanje#27997
Ovde se nepise o kupo-prodaji vec samo o odgajivanju i opisu vrste. A ima posebna tema Oglasi.
Nemoj se ljutiti, ovo ce ti reci svaki drugi clan foruma.
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Shone




Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.12.2011
Lokacija : Novi Sad

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 12:35 am

Naravno da se ne ljutim, nemoj ni ti na sledece:

-nisam nista nasao u oglasima
-pravila sa leve strane foruma ne uslovljavaju clanove da se obavezno predstave
-pitao sam za savet (video si) i time nisam prekrsio pravila na koja se pozivas, o eventualnom oglasavanju...

Ako je problem, obrisi slobodno oba posta. tj MOLIM TE obrisi ih, da ti ne kvarim lepu temu.
I ja sam takodje bio krajnje dobronameran...

Pozdravljam.
Nazad na vrh Ići dole
skorkovic

skorkovic


Broj poruka : 356
Datum upisa : 05.05.2011
Lokacija : Uzice

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 1:47 pm

Naravno, nego ako planiras da sa nama ovde ostanes na forumu onda se predstavi da vidimo ko si, odakle itd.
A obicno se ne daju saveti o kupoprodaji ovde vec npr u temi Razno/Cene Ptica
pozz
Nazad na vrh Ići dole
Dragomir

Dragomir


Broj poruka : 259
Datum upisa : 20.03.2012
Godina : 37
Lokacija : Kraljevo

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 7:45 pm

u koje doba godine stizu mladi od braonuhog?
Nazad na vrh Ići dole
skorkovic

skorkovic


Broj poruka : 356
Datum upisa : 05.05.2011
Lokacija : Uzice

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 8:06 pm

Zavisio od odgajivaca Very Happy Nego ce ranije da pari ptice, nego kasnije... A prirodni termin za razmnozavanje je naravno prolece...
Nazad na vrh Ići dole
Dragomir

Dragomir


Broj poruka : 259
Datum upisa : 20.03.2012
Godina : 37
Lokacija : Kraljevo

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 8:12 pm

skorkovic ::
Zavisio od odgajivaca Very Happy Nego ce ranije da pari ptice, nego kasnije... A prirodni termin za razmnozavanje je naravno prolece...
ok...hvala...to znaci da bi ptica mogla da se uzme negde u junu Smile
Nazad na vrh Ići dole
skorkovic

skorkovic


Broj poruka : 356
Datum upisa : 05.05.2011
Lokacija : Uzice

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 8:18 pm

Pa mozda i sada vec ima kod nekog odgajivaca(mada tesko). Raspitajte se malo, pitajte nekoga od ljudi koji hrane rucno ptice, ima ih ovde mnogo: Rea, mime30, momoks, atos i ostali, da ne nabrajam...
Nazad na vrh Ići dole
Dragomir

Dragomir


Broj poruka : 259
Datum upisa : 20.03.2012
Godina : 37
Lokacija : Kraljevo

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 8:50 pm

hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ondrej

Ondrej


Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.11.2011
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 25, 2012 2:21 pm

kod mene se braunouhi sad pare i lepo se ponasaju ali bolje da ne pisem jer ste strogi pa mi je najbolje samo citati Razz
Nazad na vrh Ići dole
Ondrej

Ondrej


Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.11.2011
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 25, 2012 2:38 pm

Rea video sam poruku ali ne mogu odgovoriti nemam dovoljno postova.Naravno da zelim videti tu sliku Smile
Nazad na vrh Ići dole
szozs




Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.07.2011
Godina : 63
Lokacija : Horgoš

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimePon Maj 14, 2012 9:00 pm

Pozdrav
Dugo nisam javila ali sada imam nešto što može da bude interesantno. Imala sam steću ova godina i ipak dobila ova mutacije https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/822/dnci036.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimePet Maj 18, 2012 11:16 pm

Prelepe su. Izlegli ste ove lepotane ili ste ih kupili?
Nazad na vrh Ići dole
szozs




Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.07.2011
Godina : 63
Lokacija : Horgoš

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 19, 2012 3:00 pm

Imam pyrrhure vise para, pre nekoliko godina sam videla pineappel na internetu ali kad sam čula cena mislila sam da probaću to sama i za treće godine imala sreću.Ipak sreća nije bila tako velika pošto majka crknula zato sam ručno hranila pile.ali imam još tri para od koji može da se izbaci pineappel samo šansa na ta mutacija 16% videćemo šta će biti još legnu na jaje.https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/220/dnci037.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 19, 2012 9:55 pm

Za ovu godinu sam resio da uzmem 5,6 ptica pa da probam da napravim bar 2 para,ako imate neki savet rado cu poslusati.Kako se stize da bilo kakve mutacije kod braunouhih?Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Ondrej

Ondrej


Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.11.2011
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina

Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 22, 2012 10:34 pm

szozs ::
Pozdrav
Dugo nisam javila ali sada imam nešto što može da bude interesantno. Imala sam steću ova godina i ipak dobila ova mutacije https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/822/dnci036.jpg/
Svaka cast,kako nije interesantno.Zelim vam jos puno srece i jos vise mutacija
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Braonuhi papagaj - Pyrrhura   Braonuhi papagaj - Pyrrhura - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Braonuhi papagaj - Pyrrhura
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Koji je ovo papagaj?
» Moj papagaj Akica
» Kraljevski papagaj
» Ogrlicasti papagaj (Barnardius barnardi)
» Berg-Brdski papagaj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Srednji papagaji-
Skoči na: