Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Jandaja (Aratinga jandaya)

Ići dole 
+7
zaharije
karlo28
Viktor 86
igorsand
Dalibor Vasic
n.ekv
Rea
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
ikkacc




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.09.2013
Godina : 38
Lokacija : leskovac

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 12:17 pm

n.ekv, druze cuo sam da su jandaje, kao i suncane aratinge dosta bucne? I da njihova buka, moze da poremeti ostale ptice koje legu..
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 12:21 pm

Čuo sam.
imao i jedne i druge. bučne su.
Nazad na vrh Ići dole
ikkacc




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.09.2013
Godina : 38
Lokacija : leskovac

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 3:41 pm

I ja bi da cujem tu buku Smile pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 4:19 pm

kako beše ono - pazi šta želiš, možda ti se i ostvari Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ivica1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 05.08.2013
Godina : 45
Lokacija : Azanja

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 6:12 pm

Mozda opet opocnem da odgajam papagaje.
Nazad na vrh Ići dole
ikkacc




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.09.2013
Godina : 38
Lokacija : leskovac

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 7:25 pm

Samo napred, Ivice1..
Nazad na vrh Ići dole
ervinio




Broj poruka : 17
Datum upisa : 23.11.2013
Godina : 53
Lokacija : Slovenija

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 17, 2014 9:29 pm

Pozdravljeni;
Imam jedno pitanje ako mi može neko pomoč, nabavio sam par sunčanih aratinga (mladih), pa sam čuo, da te ptice moraju imat u voljeri cjelu godinu gnjezdo pošto ulaze u nju svaku noč spavati, ako ima neko iskustava vas bi molio za odgovor. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 17, 2014 10:01 pm

ne moraju.
Nazad na vrh Ići dole
ervinio




Broj poruka : 17
Datum upisa : 23.11.2013
Godina : 53
Lokacija : Slovenija

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 9:22 pm

Pozdravljeni
Molio bih za jedno informaciju ako mi može neko pomoči, ima neko iskustava sa aratingama, kupio sam par sunčanih(mladih), čuo sam da te ptice trebaju imat gnjezdo cjelo ljeto u kavezu, pošto ulaze u nju spavat preko noči, ima li neko iskustava da mi pomogne oko ove informacije ?, hvala na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:32 am

n.ekv ::
ne moraju.
Nazad na vrh Ići dole
ervinio




Broj poruka : 17
Datum upisa : 23.11.2013
Godina : 53
Lokacija : Slovenija

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:24 pm

pa u praksi ulaze spavat u gnjezdi ili ne, štaj ebolje ?, hvala..
Nazad na vrh Ići dole
jomabo

jomabo


Broj poruka : 77
Datum upisa : 09.03.2012
Lokacija : Skopje

Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 10:52 pm

Znaci, i ja pitam isto. Dali mora da im se skloni gnezdo ili je bolje ostaviti ga preko zime da bi mogli nocu i zimi da se sklone. (Meni je prakticnije ako mogu da ga ostavim i ako im ne smeta)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jandaja (Aratinga jandaya)   Jandaja (Aratinga jandaya) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jandaja (Aratinga jandaya)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Srednji papagaji-
Skoči na: