Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Novome Sadu

Ići dole 
+42
Aleksa
itan
mokijam
Lale
smeshko lepushko
koss
igorsand
psittacula
žako
ocultis
grujo
rade
dusan dragan
momoks
Laza
Rea
GoranKac
salle55
mime30
slavishab
Vasa
ATOS
papayajamaica
pedja cb
Gasa NS
Alex
goran092
nebojsa
ipapige
Gagic
sasaznas
Nikolasbc
dalibor
Luckyboy
MILAN
fuz80
vrscanin
Nemanja
anamarija77
Rale
rtomek
Zika
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 11:51 pm

Nezivim u gradu mi sa sela... provincijalci ali Lale ako ti kazes da necu zalutati bez obzira sto neznam adresu idem...
Nazad na vrh Ići dole
mokijam




Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Paracin-Striza

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 03, 2011 6:07 pm

Da li posle sajma poljoprivrede u Novom Sadu koji je od 14-21 maja ima i berza ili izlozba ptica?posto sam negde procitao da ima?
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 17, 2011 6:15 pm

I mene zanima, ako neko zna da li je sad u nedelju berza u Novom Sadu?
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 17, 2011 7:00 pm

Ima berza odmah sutradan tj. 22. maja a to je dobra prilika da ljudi prodaju ptice jer nemogu da legalizuju, berza ce biti ekstra po mom misljenju.
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: gde   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 17, 2011 7:58 pm

dusan dragan ::
Ima berza odmah sutradan tj. 22. maja a to je dobra prilika da ljudi prodaju ptice jer nemogu da legalizuju, berza ce biti ekstra po mom misljenju.
moze li malo da se objasni za one koji nisu bili;) do sada, gde se odrzava i kako doci do tamo ... ideli ko iz Beograda? bounce
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 17, 2011 8:12 pm

Mislim da imaju putokazi za sajam, od ulaska u NS samo pratis putokaz.
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 18, 2011 9:01 pm

itan ::
dusan dragan ::
Ima berza odmah sutradan tj. 22. maja a to je dobra prilika da ljudi prodaju ptice jer nemogu da legalizuju, berza ce biti ekstra po mom misljenju.
moze li malo da se objasni za one koji nisu bili;) do sada, gde se odrzava i kako doci do tamo ... ideli ko iz Beograda? bounce
i jos jednom ide li ko iz Beograda? bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 18, 2011 11:15 pm

Ima berza odmah sutradan tj. 22. maja a to je dobra prilika da ljudi prodaju ptice jer nemogu da legalizuju, berza ce biti ekstra po mom misljenju.


Dusan dragan aj mi reci molim te zasto ne mogu da legalizuju ptice?
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 6:11 pm

Ma nisi me dobro shvatio, Very Happy mogu da se legalizuju ali neki odgajivaci nisu clanovi nijednog drustva ne mogu da legalizuju, tako da je ova berza sasvim dobra prilika za prodaju zasticenih vrsta nekim odgajivacima koji su clanovu nekog udruzenja SOF-a koji to mogu da urade... Pozdrav !!!


Poslednji izmenio dusan dragan dana Čet Maj 19, 2011 6:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 6:38 pm

mali komentar... danas smo prilikom podnosenja prijava imali nekoliko odgajivaca papagaja koji nisu clanovi ni jednog Udruzenja. SOF je i njihove prijave prosledio Ministarstvu, tako da su i oni dobili amnestiju za svoje ptice.

Ovde ce za u buduce biti vazno da li je neko clan udruzenja ili ne, jer svako ko zeli da se bavi odgojem ptica, morace da bude clan nekog Udruzenja koje je clanica SOF-a.
(Tada bi usledio proces prijave odgajalista sto nas ocekuje nakon legalizacije.)
Nazad na vrh Ići dole
smeshko lepushko




Broj poruka : 19
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 9:50 pm

evo ja sam pre neki dan bio na sajmu poljoprivrede...nisam dugo vremena bio i ocekivao sam puno puno vise...sitnih zivotinja nije bilo nesto puno,ali najvise su me razocarali uslovi u kojima su te zivotinje bile izlozene...jako zagusljivo,prljavo, uzasna vlaga i neprijatan miris...ne znam da li gresim i preterujem, ali zaista sam ocekivao puno vise po tom pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:55 am

Da li je berza sigurno u nedelju i zna li neko koje drustvo sad organizuje?
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 6:36 pm

Druza ta berza je tradicija kao Vasar u Sabcu za malu gospojinu ili jagnjetina u Rumi na vasaru 3 u mesecu Wink berze je uvek bilo i to dobre
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:12 pm

Ok Pedja,iskreno od kad znam za sebe idem po berzama a za tu tradiciju prvi put cujem.A za vasare znam nego sasm ja nekog cekao na vasaru a njega nema,jel dolazis na moto skup?
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:30 pm

boze zdravlja i lude srece idem u trecu nemam tablicu ali dolazim zvacu te na sok lekar mi zabranio .......... a za berzu neverujem kod vas uvek zaginem i tu tradiciju netreba prekidati javljam se
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:53 pm

Aj javi se..pozz
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 10:53 am

Zvao sam njih 7 u ns i svi kazu da sutra nema berze,opt kazem jel neko siguran da ima berze?Al sam cuo da ima u Backom petrovcu e sad dal je tacno ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 6:29 pm

I ja sam pozvala kolege koji su obavezni berzasi ljudi Novosadjani . nazalost berze nema sto je bilo u toku sajma bilo je . Mad
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 7:35 pm

Jep, nema ništa od berze, proverio sam kod jednog trgovca pticama koji je na svakoj berzi, ako on ne zna onda niko ne zna......
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 9:00 pm

A da li je neko siguran, i ima li informaciju za Backi Petrovac?
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 9:20 pm

u B Petrovcu su "dani Backog Petrovca" a ne berza
a sad da li ce biti ptica neznam jer nisam nista cuo o tome.
to vam dodje kao kod nas seoska slava ili kako to mnogi zovu kirbaj
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 9:48 pm

Jbg,taman sam se naostrio za berzu u NS Sad
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimePon Maj 23, 2011 10:44 pm

papayajamaica ::
Jbg,taman sam se naostrio za berzu u NS Sad

Bice berzi samo da smo mi zivi zdravi ! Vazno da smo se mi upoznali cheers
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 2:00 am

hoce li neko reci zasto nije bilo berze i kada i gde ce biti sledeca?

pozdrav forumasi.
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 8:09 am

U pravu si Rea,drago mi je da smo se upoznali! Bice nadam se skorije neka berza!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Novome Sadu - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Novome Sadu
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Berza u Novom Sadu
» Berza u Novom Sadu 2011
» Izlozba I Berza U Novom Sadu Od 13 Do 16 Decembra 2012
» Berza u Monoru
» Berza u Pozarevcu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: