Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Baycox pomoc

Ići dole 
+4
Rea
robertino.knjur
sestoperac
laza76
8 posters
AutorPoruka
laza76

laza76


Broj poruka : 7
Datum upisa : 11.02.2010
Lokacija : svedska

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeČet Nov 25, 2010 12:18 am


BAYCOX ....pomoc nemogu da nadjem nigde ovde u svedskoj ...ima li nekog iz svedske da zna gde moze da se nabavi ili okoline. na..bio do groba zahvalan !!!!
Svedska mnogo teska zemlja nista zivo covek nemoze da nadje za ptice...
Nazad na vrh Ići dole
sestoperac

sestoperac


Broj poruka : 173
Datum upisa : 30.12.2009
Godina : 47
Lokacija : Podgorica, Crna Gora

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimePet Nov 26, 2010 12:27 am

Baycox nije isljucivo za ptice i kucne ljubimce tako da bi trebao da ga nabavis kod neog veterinara
Nazad na vrh Ići dole
robertino.knjur

robertino.knjur


Broj poruka : 4
Datum upisa : 30.05.2010
Godina : 51
Lokacija : Kanjiža

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeUto Dec 07, 2010 6:55 pm

Malo sam možda zakasnio.... Na žalost za Švedsku ne znam... ali ja sam ga našao u Zagrebu u veterinarskoj apoteci (ljekarni) i to pakovanje od 250 ml za oko 25 eura. Našao sam ga i u Segedinu ali samo u pakovanju od 1 l(verovatno ga ne mogu otvotiti jer ga i oni nabavljaju u istom pakovanju). Ne znam kolko sam ti pomogao ... pretpostavljam da ga ima u svim malo većim gradovima u vet apotekama.... malo je daleko od Švedske, znam. Ako ti treba tel broj apoteke u Zg šaljem ti!!!

Pozdrav sa Tise


Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeUto Dec 07, 2010 7:08 pm

Ima ga u Indjiji u vetreinaraskoj ambulanti to jest apoteci nazalost pakovanja su od 1 litra i cena je neverovatnih 10.700 dinara . Nazalost ga ne razmeravaju na manje .
Nazad na vrh Ići dole
sestoperac

sestoperac


Broj poruka : 173
Datum upisa : 30.12.2009
Godina : 47
Lokacija : Podgorica, Crna Gora

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeUto Dec 07, 2010 10:13 pm

Rea ::
Ima ga u Indjiji u vetreinaraskoj ambulanti to jest apoteci nazalost pakovanja su od 1 litra i cena je neverovatnih 10.700 dinara . Nazalost ga ne razmeravaju na manje .

Rea, nije ta cijena visoka, ista je kao i svugdje, dobro je sto ga ima za kupit. Stvar je u tome sto je pakovanje veliko, ali 10-tak pticara da to podijeli eto Baycoxa za narednih 5 sezona i onda i ne isadne bas puno skupo.
Nazad na vrh Ići dole
robertino.knjur

robertino.knjur


Broj poruka : 4
Datum upisa : 30.05.2010
Godina : 51
Lokacija : Kanjiža

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 3:02 pm

Dobro veli šestoperac.... ako nađemo još osam + ti + ja ... i eto nam Baycox po odličnoj ceni i mirni smo duže vreme! Ovo je samo predlog!
Nazad na vrh Ići dole
igorsand




Broj poruka : 201
Datum upisa : 11.03.2010
Lokacija : Zrenjanin

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimePon Dec 13, 2010 11:49 pm

sestoperac ::
Rea ::
Ima ga u Indjiji u vetreinaraskoj ambulanti to jest apoteci nazalost pakovanja su od 1 litra i cena je neverovatnih 10.700 dinara . Nazalost ga ne razmeravaju na manje .

Rea, nije ta cijena visoka, ista je kao i svugdje, dobro je sto ga ima za kupit. Stvar je u tome sto je pakovanje veliko, ali 10-tak pticara da to podijeli eto Baycoxa za narednih 5 sezona i onda i ne isadne bas puno skupo.


sestoparac, prema onome sto znam nakon otvaranja flase rok upotrebe je 3 mes.


laza76 mislis nema ga u prodaji u Svedskoj? Malo se mozda kasno ukljucujem...
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimePon Dec 20, 2010 1:24 am

Jedini mocni lek protiv kokcidioze je baycox......... Vredi svaka pare.



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
BORA

BORA


Broj poruka : 249
Datum upisa : 10.03.2010
Godina : 44
Lokacija : Kragujevac

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeČet Dec 27, 2012 2:41 pm

danas sam dao bazcox jednom muzjaku i zenki koliko treba da cekam da bih mogao da ih parim?
Nazad na vrh Ići dole
gocke

gocke


Broj poruka : 200
Datum upisa : 01.03.2010
Lokacija : stokholm

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeČet Dec 27, 2012 6:44 pm

BORA ::
danas sam dao bazcox jednom muzjaku i zenki koliko treba da cekam da bih mogao da ih parim?

2 dana baycox, 5 dana vitamini i onda pari. Mada preporucljivo je ptice ocistiti mesec dana pred parenje.
Nazad na vrh Ići dole
BORA

BORA


Broj poruka : 249
Datum upisa : 10.03.2010
Godina : 44
Lokacija : Kragujevac

Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitimeČet Dec 27, 2012 9:01 pm

Ok hvala Gocke
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Baycox pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Baycox pomoc   Baycox pomoc Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Baycox pomoc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta da radim?
» Pomoc!
» Nimfe (Nymphicus hollandicus)
» Mala pomoc
» POMOC KOD KATARINA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Nega i zaštita ptica :: Lekovi i primena-
Skoči na: