Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Carduelis lawrencei!

Ići dole 
+5
mica vasic
kima
makimk
Ivan/Rex
Marjan
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 53
Lokacija : Aleksinac

Carduelis lawrencei! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carduelis lawrencei!   Carduelis lawrencei! - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 06, 2013 2:31 pm

.


Poslednji izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 5:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
kima

kima


Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2010
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

Carduelis lawrencei! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carduelis lawrencei!   Carduelis lawrencei! - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 06, 2013 3:05 pm

Pa ti si postavio klip kao dokaz da su izvedene u kavezu ne Massimiliano ono sto me zanimalo saznao sam od njega...ako je on snimao ovaj klip onda stvarno vise nemam razloga da pisem o tome dal se izvode ili ne...kad covek sam rekao da ih niko jos nije izveo...ti imaj svoje misljenje ja svoje...
Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 53
Lokacija : Aleksinac

Carduelis lawrencei! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carduelis lawrencei!   Carduelis lawrencei! - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 06, 2013 5:23 pm

.


Poslednji izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 5:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
jelenalaz




Broj poruka : 22
Datum upisa : 31.10.2011
Lokacija : de meern

Carduelis lawrencei! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carduelis lawrencei!   Carduelis lawrencei! - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 06, 2013 6:08 pm

nema ptice i ne poznaje te. Drzi ih a nema za prodaju. Kad si u nemackoj ako si ostavicu ti broj telefona pa mi ti nadji te ptice. Par alkiranih ili moze 1.2. Dobro smo se mi razumeli ne brini, nego ti foliras. Te znas ovog te onog a ni kavezi sto postavljas nisu tvoji. Javi se na pm ako zelis moj telefon u fezi ptica..da pomegnes sto kazes

Nazad na vrh Ići dole
black siskin




Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.02.2012

Carduelis lawrencei! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carduelis lawrencei!   Carduelis lawrencei! - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 19, 2015 12:18 am

neznam puno o tim pticama.aLI ONO ŠTO ZNAM JE DA BELGIJANCI KAO VELIKI PTICARI IMAJU USPJEHA U RAZMNOŽAVANJU TIH PTICA. NIJE NEMOGUĆE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Carduelis lawrencei! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carduelis lawrencei!   Carduelis lawrencei! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Carduelis lawrencei!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Egzote :: Carduelidae-
Skoči na: