Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Lazi i tracevi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dean Ninkovich Ozi




Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Novi Sad i Perth WA

Lazi i tracevi Empty
PočaljiNaslov: Lazi i tracevi   Lazi i tracevi Icon_minitimeSub Apr 05, 2014 6:51 pm

Moram da napisem koju rec povodom nekih nemilih dogadjaja koji se desavaju u zadnje vreme a vezanih za ogovaranje,opanjkavanje i dovodjenje mog imena kao coveka i kredibiliteta kao odgaivaca ,a u vezi sa neprimerenim radnjama tipa drzanja,odgoj i prodaja Nemackih Hartz Roler kanarinaca koji navodno nisu roleri tj da su loseg i sumnjivog kvaliteta.Sva ta prica koja kruzi medju odgaivacma po Beogradu,Cacku,Pancevu i sire je krenula od Ivana Slokara,Novosadjanina koji drzi ptice pevacice koje on naziva rolerima.Pomenuti ima blizu 70 godina i kako kaze 40 godina odgaivacke prakse.Ptice sam video,cuo i tvrdim da su pored toga sto nisu prstenovane ptice sumnjivog porekla,ukrstane, i osrednje pesme.Ne zelim ni da pisem o tome da ptice nemaju rodovnike.Doticni gospodin vara ljude i prodaje par za 50 eura a naljuti se na mene kad sam mu trazio istu cenu za par rollera od uvezenih roditelja sa rodovnikom i naravno prstenovanim.Rekao sam mu da on nikad nece moci kupiti moje ptice i od tad krece tracanje,laganje i ogovaranje.Ista ta gospoda koja me pljuju me nikada nisu videla u zivotu a kamo li culi moje ptice.Svi su dobro dosli da dodju cuju ptice i vide rodovnik za svaku pticu ponaosob.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
stosic

stosic


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.06.2010
Lokacija : Beograd - Bujanovac

Lazi i tracevi Empty
PočaljiNaslov: Re: Lazi i tracevi   Lazi i tracevi Icon_minitimeSub Apr 05, 2014 9:31 pm

Psi laju, karavani prolaze. cheers
Nazad na vrh Ići dole
 
Lazi i tracevi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Razno o pticama i pticarenju-
Skoči na: