Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?

Ići dole 
+15
MILAN
Marjan
dalibor
laci
milun
jecham
pedja cb
dino
Djura
Laza
Dijamant
Šarengrad
mime30
szigics
SrdjanKG
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
laci




Broj poruka : 21
Datum upisa : 29.04.2011

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 01, 2011 9:35 pm

MILAN ::
Laci svaka čast..lepe ptice i ambijent...koji se golubovi nalaze na predposlednjoj slici ?

prvi su oliven golubovi drugi blau tauben i treci zelenokrili /

blau tauben muzjak je plave boje a zenka crvene
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 7:45 pm

Drzim od skoro, tacnije od pre 3 dana, japanse prepelice, planiram i razmnozavanje naravno, mislio sam da uzmem kineske, ali sam se ipak odlucio za ove, da se probam sa njima prvo pa cu ove kasnije.... E sad, zanima me sve vezano za njih Very Happy gledao sam ove na forumu ali nisam naisao na ni jednu temu o japanskim prepelicama, ja ima dajem koncentrat za pilice kako bi se poboljsao kvalitet jaja, dajem psenicu, jecam, kukuruz, i voda je uvek cista sto se podrazumeva... E sad ako ima nekih saveta, dobro bi mi dosli.

Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mirko_98

Mirko_98


Broj poruka : 55
Datum upisa : 24.07.2011
Lokacija : Zrenjanin

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 8:44 pm

Ja gajim od pre 2-3 meseca par kineskih prepelica mužjak je šaren a ženka je siva Very Happy A od hrane dajem im hranu za egzote mada probaću i sa koncetratom a nosilje. Ja ne znam to što vi pričate da kineske prepelica dobro nose ali od kad sam ženku kupio krajem juna od tad do danas mi nije snela ni jedno jaje Shocked No
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 11, 2011 10:27 am

Probaj koncentrat, moguce da ti i zbog toga ne nose, jer im je koncentrat glavna hrana, cini mi se, on daje bolji kvalitet jajetu i sta znam, citao sam na nekom sajtu o Japanskim prepelicama, ali se to odnosi i na kineske, kod Japanskih prepelica zenka pocnije da snosi jaja posle 45-dana.... moje jos nisu pronele, ali se nadam da ce uskoro....

Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 6:16 pm

pozdrav lljudu moze mli neko da stavi sliku od kineskaog galebica da vidim kako izgleda ta ptica pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 6:18 pm

izvinite mislio sam na japanske galebice Smile
Nazad na vrh Ići dole
Joks




Broj poruka : 25
Datum upisa : 23.07.2012
Godina : 38
Lokacija : Zabljane, Leskovac

Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitimePon Feb 18, 2013 11:32 pm

Koje su boje ove kineske prepelice? Vidim neko spominje srebrne, a neko plave. Pitanje je za ove nase clanove koji ih gaje kod nas? Ne interesuju me varijateti po svetu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?   Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Slike egzoticnih golubova
» Volijere za ugoj egzotičnih golubova
» Ko sta gaji od golubova ?
» Virdžinijska prepelica
» Sta ko gaji od kanarinaca?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Egzoticni golubovi i prepelice-
Skoči na: