Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Predavanje o genetici

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 1:05 am

U cetvrtak 25.2.2010 od 18 h odrzace se predavanje o genetici o kanarincima boje, u Krusevcu u prostorijamam drustva. Predavanje organizuje dr.Janic iz Krusevca tako da svi zainteresovani mogu da se jave, predavanje drzi dr.Nenad86, ujedno ce biti i promocija naseg foruma, svi pticari su dobrodosli


cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 1:52 pm

Tako je LAzo u cetvrtak predavanje u Krusevcu, a danas u utorak 23.02.2010 u 18 h u Nisu u prostorijamam drustva "GAJ" predavanje na temu genetika lipohromnih kanarinaca, predavac sam ja ali uklkjucivace se i druge sudije iz Nisa , koje budu bile pristutne na predavanju, jer ja tako koncipirano predavanje da bude jednostavnije za shvatanje i da se po nesto ponese sa tog predavanja a naravno i da se primeni prilikom parenja....

SVI PTICARI SU DOBRODOSLI!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 2:02 pm

Tako je majstori,malo da i mi krenemo da se promovisemo...
Mi kolko god cutimo i povlacimo se, oni ujedaju... Dobar potez.
Pozdrav... cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 2:03 pm

Daco znas li kako se kaze kod nas "PAS KOJI LAJE NE UJEDA"..........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 3:44 pm

Drugari, mi koji smo daleko i ne mozemo da dodjemo na tako zanimljivo predavanje smo u tom smislu hendikepirani, pa ne bi bilo lose ako je izvodljivo da se takva predavanja snime kamerom i postave na forum. Ako se tako nesto bude organizovalo u Beogradu ja se javljam da snimim celo predavanje i da ga postavim na forum. Hvala unapred bez obzira na ishod cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 4:02 pm

Uh, ma sve je izvodljivo, meni je skoro palo na pamet, poslao nekim ljudima predavanje, zasvidjalo im se zbog dista sema koje se prakticno primenjuju i zvali da me zamole da odrzimo to predavanje, videcu sa nekim ljudima iz Beograda da organizujemo tako neto onmda ako ima zainteresovanih......

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 11:10 pm

Veceras je u prostorijamam drustva "GAJ" u Nisu, odrzano predavanje na temu lipohrom kanarinaca opis i genetika u praksi, bilo je dosta mladih clanova koji su tek dosli da se ulane i da pocnu sa kanarincima sto mi ej drago, i bas su pogodili kad treba da dodju, sto mi je posebno drago, naravno pored strucnog predavanja govorilo se i o novom forumu, neki clanovi foruma su bili oprisutni i pozvali okupljene da se pridrue ovoj grupi pravih pticara....

Evo malo i slika sa predavanja........

Predavanje o genetici Picture278 Predavanje o genetici Picture282 Predavanje o genetici Picture283t Predavanje o genetici Picture286t

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 11:13 pm

Neso,svaka cast na potezu,svako drustvo treba da vrsi edukaciju svojih clanova, respect cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 11:16 pm

Hvala hvala Laky, u cetvrtak gostujem u Krusevcu u prostorijama drustva od 18 h, pa ko je zainteresovan moze i da dodje malo da se edukuje, ko je sa foruma predavanje gratis..... Very Happy Sa;llim se svi su dobrodosli............


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimePet Feb 26, 2010 12:35 pm

Sinoc je odrzano predavanje u Krusevcu o podeli lipohromnih kanarinaca po kljucu, i genetici koja se najcesce koristi u praksi kod parenja lipohromnih kanarinaca . Na moje veliko zadovoljstvo bilo je prisutno dosta ljudi, oko pedesetak, uz neke lokalne televizije sto mi je jos draze, da se malo vidi da i mi ostali radimo nesto ali korisno i zasnovano na naucnoj osnovi... Predavanje je bilo interaktivno i sa dosta sema oko parenja lipohromnih kanarinaca, tako da su pljustala pitanja od strane odgajivaca i svako pitanje je razjasnjeno detaljno i sa velikim zadovoljstvom. Posebno mi je drago sto su na ovom predavanju bile prisutne moje kolege sudije kako oni iz moje struke ( bojasi) medjunarodni sudija Aleksandar Jovanovic, savezni sudija Toma Zivadinovic, tako i ocenjivaci kanarinaca sa nametnutom pesmom ( slavujari) savezne sudije Karajovic Branislav i Stojadinovic Milovan, i sto je bitno oni su najvise resetali pitanjima i ucestvovali interaktivnop i svako nihovo pitanje je razjasnjeno do detalja kako bi i ostali odgajivaci razumeli i shvatili u to primenili u praksi. Samo bi se na kraju zahvalio Doktoru Janicu nasem kinoloskom sudiji koji je medju vodecim sudijmama u regionu za odlicno organizovane uslove tokom predavanja i za sve okolo sto je funkcionisalo besprekorno.

Evo malo slika sa predavanja
Predavanje o genetici Picture573
Predavanje o genetici Picture575
Predavanje o genetici Picture574x
Predavanje o genetici Picture579
Predavanje o genetici Picture580
Predavanje o genetici Picture577e

Pozdrav cheers


Poslednji izmenio dr.nenad86 dana Pet Feb 26, 2010 3:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimePet Feb 26, 2010 12:36 pm

Profi nema sta Smile nego sto ti spavaju ti u prvim redovima SmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimePet Feb 26, 2010 1:46 pm

Svaka cast Nenade, jedva cekam da se takva tribina napravi i ovde kod nas u Beogradu. Ako ti nekako mogu pomoci za odrzavanje tribine tu sam
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitimePet Feb 26, 2010 3:49 pm

Lazar ::
Profi nema sta Smile nego sto ti spavaju ti u prvim redovima SmileSmile

Xaxaxax, cika Toma Zivadinovic, nikad ne spava na takvim predavanjima, tako ga aparat uhvatio..... Laughing

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predavanje o genetici Empty
PočaljiNaslov: Re: Predavanje o genetici   Predavanje o genetici Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predavanje o genetici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Genetika :: Opsta genetika-
Skoči na: