Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Drzavno u Nisu ?

Ići dole 
+3
dr.nenad86
Sale77-Nis
Bogdanik
7 posters
AutorPoruka
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Okt 08, 2010 10:27 am

Sta bi sa organizacijom drzavnog , nista ne javljate ? Jel je to sredjeno ?
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Okt 08, 2010 3:16 pm

Bogdanik ja mislim da od drzavnog nece biti ista za sad toliko mogu da ti kazem a za ostalo ce se cuti,jer sve nije precizirano,visi u vazduhu!!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Okt 08, 2010 4:00 pm

Drzavnog nece biti u Nisu ove godine, dajemo sansu i drugima da uzmu ucesce u organizovanju drzavnog sampionata...........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Okt 08, 2010 6:08 pm

Oce li bite neke kubske ? I zasto je zakljucana tema Kalendar izzlozbi , nema covek temu u koju moze da postavi pitanje !!!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Okt 08, 2010 6:15 pm

Kalandar izlobi mogu da stavljaju upuceni clanovi koji znaju proverene i pouzdane informacije, ipak je to tema u Sofu i tu treba biti ozbiljan....

Ostale mogucnosti su dozvoljene, pitanje moze da se postavi u nekoj drugoj temi...
Hvala.........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimeSub Okt 09, 2010 11:45 pm

Bogdanik ::
Oce li bite neke kubske ? I zasto je zakljucana tema Kalendar izzlozbi , nema covek temu u koju moze da postavi pitanje !!!
Mislim da je najveća glupost što ove godine neće (izgleda) biti državnog ,čuvaš ptice a nemaš gde da vidiš na čemu si ,prosto rećeno šta čuvaš.Držim ptice samo za sebe .
Treniram fudbal a neigram utakmice - čemu to?????
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 11:22 am

Dr.Nenade86 dali se zna kada ce biti neka izlozba ili sajam sitnih zivotinja 2011. ovde kod nas u Nisu.
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 1:51 pm

Evo da ja kažem nešto ispred Kluba za zaštitu i odgoj ptica "Sombor" koliko sam ja upućen da će se državno ipak organizovati ove godine tačnije na izložbi u okviru Sajma peradarstva u Somboru (zadnja nedelja Januara 2011). Bilo je dosta polemike da li da somborski klub prihvati organizaciju no na zadnjem našem klubskom sastanku je prihvaćen, koliko sam ja upoznat, predlog rukovodstva SOF-a da se poslednja izložba u takmičarskoj sezoni tj Somborski sajam peradarstva iskoristi za organizovanje Ornitološkog šampionata Srbije za 2010.god. prevashodno da ne bi prošla sezona bez državnog. Ovo još nije 100% potvrđeno no čim sve bude dogovoreno i stavljeno na papir obavestićemo vas. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 8:37 pm

micko ::
Evo da ja kažem nešto ispred Kluba za zaštitu i odgoj ptica "Sombor" koliko sam ja upućen da će se državno ipak organizovati ove godine tačnije na izložbi u okviru Sajma peradarstva u Somboru (zadnja nedelja Januara 2011). Bilo je dosta polemike da li da somborski klub prihvati organizaciju no na zadnjem našem klubskom sastanku je prihvaćen, koliko sam ja upoznat, predlog rukovodstva SOF-a da se poslednja izložba u takmičarskoj sezoni tj Somborski sajam peradarstva iskoristi za organizovanje Ornitološkog šampionata Srbije za 2010.god. prevashodno da ne bi prošla sezona bez državnog. Ovo još nije 100% potvrđeno no čim sve bude dogovoreno i stavljeno na papir obavestićemo vas. Pozdrav
uvek je drzavno bilo pocetkom ili sredinom decembra tekuce godine a sad drzavno 2011-te za 2010-u,pa ce biti 2011-te za 2011-tu,gde ovo vodi i sta se radi meni nije jasno!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 8:46 pm

Sale jeste Somborska izlozba u 2011 god. ali spada u sezonu 2010-te god. i predstavlja zadnju izlozbu u sezoni. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Dec 10, 2010 12:12 pm

Sale, sve to vodi tome da se niko nije prijavio za organizovanje državnog na vreme pa sad daj šta je preostalo. A inače izložba u Somboru se uvek održava zadnje nedelje u Januaru i praktično zatvara takmičarsku sezonu za proteklu kalendarsku godinu , u ovom slučaju 2010-2011, oduvek je tako. Još jednom srdačan pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitimePet Dec 10, 2010 2:22 pm

Micko hvala na obavestenju ali u vezi kandidature za drzavno i GAJ iz Nisa je podneo zahtev ali nismo mogli da organizujemo jer SOF nije hteo da odobri odredjena finansijska sredstva nego samo za diplome i medalje pa se ja pitam gde su pare od alkica,zatim od sudijskih clanarina,.......jer nemoze to tako,kako je bilo placano sve do prosle godine a sad nemoze jer to vazi za odredjena drustva ili za sve jer sve sto placa Sombor ili Subotica to placa i Nis,nemojte da mi zamerite ja postujem sve vas kao pticare i klege sa foruma ali mi neke stvari nisu jasne,pa ako neko nesto zna o ovome voleo bih da se to objavi.pozdrav od SALETA!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drzavno u Nisu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzavno u Nisu ?   Drzavno u Nisu ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Drzavno u Nisu ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drzavno prvenstvo Srbije 2011. godine
» Državno prvenstvu Mađarske " Đula 2011 "
» Kinoloski vikend u Nisu
» VII MEDJUNARODNA IZLOZBA PTICA DRUSTVA GAJ U NISU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Sudijska organizacija i domaće izložbe-
Skoči na: