Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Prstenje za 2011. godinu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sudimnja




Broj poruka : 38
Datum upisa : 07.03.2010

Prstenje za 2011. godinu Empty
PočaljiNaslov: Prstenje za 2011. godinu   Prstenje za 2011. godinu Icon_minitimePon Jan 03, 2011 10:38 am

Da li neko zna kada ce biti gotovo prstenje za 2011. godinu? Clan sam Oaze - Paracin, ali kako predsednik drustva, cenjeni gospodin Jovanovic Goran, kaze i sam se cudi sto ih jos nema, a obicno budu u toku decembra gotovi za narednu godinu.
Takodje, na e-mailu mi je stigla poruka predsednika Ptice faune Evrope da oni uveliko dele prstenje za 2011. godinu, sto mi je malo i sumnjivo. Otkud njima prstenje, kad mi ostali nismo dobili?
S toga interesuje me kakva je situacija u drugim drustvima?
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Prstenje za 2011. godinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Prstenje za 2011. godinu   Prstenje za 2011. godinu Icon_minitimePon Jan 03, 2011 10:45 am

Niko nije dobio prstenje, bice za koji dan, imas vec postovano u threadu koji se zove Alkice.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Prstenje za 2011. godinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Prstenje za 2011. godinu   Prstenje za 2011. godinu Icon_minitimePon Jan 03, 2011 11:08 am

O prstenovima imaš već temu...
a prstenove može da izrađuje svako za svoju dušu i da snjima prstenuje šta hoće ( pa naravno tu uzme i koji dinar) ali ko želi da se takmiči, izlaže na izložbama i takmičenjima koje organizuju društva saveza njegove ptice treba da nose savezne prstenove ..koji stižu za koji dan iz Belgije !!!

pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
sudimnja




Broj poruka : 38
Datum upisa : 07.03.2010

Prstenje za 2011. godinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Prstenje za 2011. godinu   Prstenje za 2011. godinu Icon_minitimePon Jan 03, 2011 11:19 am

To je odgovor koji sam trazio,znaci netreba kuovati prstenje od takvih lica jer je rec o nelegalnom prstenju. Hvala jos jednom na razjesnjenju nedoumice koju sam imao
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prstenje za 2011. godinu Empty
PočaljiNaslov: Re: Prstenje za 2011. godinu   Prstenje za 2011. godinu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prstenje za 2011. godinu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KALENDAR IZLOŽBI ZA TAKMIČARSKU GODINU 2010-2011
» Sombor 28.-30.01.2011
» Prolece 2011
» Monor 09.10.2011.
» Osijek 25-27.11.2011.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Razno o pticama i pticarenju-
Skoči na: