Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Legalizacija drzanja ptica faune Evrope

Ići dole 
+36
mime30
milos0205
Lale
fuz80
KUM
Rea
alann
kumca
cobras
malinois
Alexandar
zozi
Vasa
Srdjan
Boban
Luckyboy
Danijel
nebojsa
grujo
klokkende
micko
szigics
BORA
SrdjanKG
maki
Santa
mica
Loker
Petar
Sale77-Nis
Laza
Bogdanik
rtomek
ticar
BOCKA
dr.nenad86
40 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 10:49 am

Nije bas sve po Evropskim normama, kad im se to lepo predstavi i opise i potkrepi cinjeicama, bice oni svesni toga i to ce se promeniti, verujemo u institucije, drzavu i SOF....


Pozdrav cheers [/quote]

S obzirom da je pravilnik donet i objavljen u sl. gl. RS bojim se da ce mo sve nedostatke koje ima biti primorani da resavamo medjusobno, s obzirom da pravilnik dva puta objavljivan u formi predloga i da je bilo moguce na taj predlog uloziti primedbe misljenja ... veliki broj sugestija koje je konkretno nase udruzenje podnelo u pisanoj formi je prihvaceno, medjutim doslo je do nekih izmena u nekim drugim tackama na koje nismo imali primedbe,

Ovaj pravilnik nam puno znaci ali se bojim da je ostavljeno puno prostora za malverzacije a to je upravo ono protiv cega se borimo.
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 2:03 pm

Ne znam sta ste vi predlozili, niko nista nije spominjao o tome, ali znam sta je i kako je u ostalim drzavama oko nas, to je samo prepisano i to je to, samo su izostavljene male sitnice , ali i to se da resiti....
Tesko cete nesto mejlom ili pismom promeniti, samo sastanak oci u oci sto je SOF i radio sa predstavnicima ministarstva kao partner koji se izdvojio od ostalih kao velika i krovna organizacija koja okuplja nekoliko desetina drustvava iz cele nase zemlje Srbije......... Cool


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 3:34 pm

dr.nenad86 ::
Ne znam sta ste vi predlozili, niko nista nije spominjao o tome, ali znam sta je i kako je u ostalim drzavama oko nas, to je samo prepisano i to je to, samo su izostavljene male sitnice , ali i to se da resiti....
Tesko cete nesto mejlom ili pismom promeniti, samo sastanak oci u oci sto je SOF i radio sa predstavnicima ministarstva kao partner koji se izdvojio od ostalih kao velika i krovna organizacija koja okuplja nekoliko desetina drustvava iz cele nase zemlje Srbije......... Cool


Pozdrav cheers

Prijatelju u kafani se nedonose zakoni! ja kad sedim u kafani sa nekim doktorima i razgovaramo neverujem da oni moje misljenje uvazavaju tokom operacije.
Kada ministarstvu dostavite zvanicni dopis koje je potpisalo lice iz struke, kada ministarstvo to zavede pod brojem i datumom, kada vam uzvrati dokumentom sa brojem i datumom i dokumentu vam zahvali na konstruktivnom predogu... To je postupak aktivnog ucesca na donosenju nekog zakona.
Iskreno da ti kazem pocinje da mi smeta ovo tvoje "MI MI MI MI" ucestvujem u ovoj temi jer mislim da je jako vazna za veliki broj pticara ja nesumnjam da ljudi iz SOF aktivno ucestvuju u svemu tome ali podcenjivati tudji rad u najmanju ruku je bezobrazno.

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 3:57 pm

Prijatelju kafanu si pomenuo ti a ne ja, ako drzite sastanke po kafanama, to je vas problem.

Mi u drustvima pri SOF-u, imamo zvaniocne prostorije u kojima drzimo sastnake i donosimo odluke.... Skupstinu SoF-a drzimo u prostorijama saveza u Beogradu a ne u kafanama, mi smo ozbiljna armija pticara koji pored kompa urade i nesto prakticno...

Sto se tice sastanaka sa ministarstvima, tacno je sledece.....
Nekoliko puta su predstavnici ministarstva dolazili zvanicno na radne sastankle koji su trajali po vise sati u prostorijamam naseg saveza , u prostorijamam SOF-a u Beogradu, tamo je nasa komisija koja je delegirana od strane SOF-a sa ministarstvima dogovarala predloge i atkivno ucestvovala u doneosenju pravilnika. Konkretna imena i prezimena tih strucnjaka se nalaze ovde...... http://www.sof.rs/ ....

Dok to ne vidim od strane vas ne verujem vam niti vam bilo ko vise veruje, polako su clanovi krenuli da izlaze iz tog drustva, jer ste u proteklom periodu napisali mnogo neproverenih informacija, mnogo ishitrenih netacnih informacija koje niste ni proverili, tako da vas ljudi polako provaljuju.
Cim vi na sastanku imate armiju od 3 ljudi, to sve govori, takva masa ne donosi legalizaciju i ne moze nista ozbiljno, jaki ste preko fotelja i kompjutera, da vas vidimo na izlozbama..... Batalite vi to.....

Sto se tice Mi Mi mi, to radite upravo vi, mi sve sto radimo do sada ne objavljujemo na sva zvona, vec se ponekad oglasimo kad napisete masu netacnih informacija, kada se okitite tudjim perjem..... Ne da je bezobrano, nego delujete i ostavljate utisak da ne razmislajte zdravim i zrelim razumom... To vise ne prolazi Cool

Drago mi je sto su predstavnici institucija od ranije na forumima, prate ovo, i od ranije znaju sta se sve pisalo i ko je ko a sta je sta, HVALA BOGU DA JE TAKO.....



Pozdrav svim iskrenim i pravim ljubireljima ptica u zemlji Srbiji..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
mica

mica


Broj poruka : 538
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 69
Lokacija : Svilajnac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 7:15 pm

Poštovani gospodine N....,
Sve ovo je zaista u redu što ste napisali, ali razlog je formalno-pravne prirode.
Naime u Zakonu o zaštiti prirode, je u članu 86. dat osnov za ovaj pravilnik i pojmovi zatočeništvo, uslovi držanja i slično,
tako da sam Pravilnik ne sme odstupati od datog zakonskog osnova.
Što se tiče Vaših drugih predloga, u pogledu obeležavanja ptica, isti će biti razmotreni od strane radne grupe .
Zahvaljujemo na saradnji i predlozima.
S poštovanjem,
S..... S..., dipl.pravnik
Ovo je samo jedan od brojnih odgovora na predloge koje sam lično slao Ministrastvu komentarišući pravilnik i predlažući izmene. Mnogi članovi udruženja su slali svoje predloge i primedbe na pravilnik. Naravno da nisu svi predlozi prihvaćeni kao što se iz priloženog odgovora Ministrastva vidi. Naša prepiska sa Ministarstvom i sugestije upućene su već početkom maja meseca. Predloga je bilo prilično, tako da moram da pohvalim visok nivo profesionalnosti ljudi u Ministarstvi, koji su pored svih obaveza uspevali da nam pošalju odgovore na date predloge.
Pravilnik ima nedostatke. Ali moramo priznati da je ovo prvi pravilnik koji reguliše tu oblas. Praksa će najbolje pokazati u kjim delovima je potrebna njegova izmena. Posle jedne godinine ili dve primene pravilnika, pokazaće se i dobre i loše strane pravilnika. Pravilnik je daleko lakše promeniti nego zakon. Tako da će promena stavova pravilnika, koji nisu usaglašeni sa potrebama ljudi biti samo stvar vremena.
Ovaj post sam napisao da bi pokazao da smo i mi dali svoj skromni doprinos u izradi ovog pravilnika.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 9:43 pm

Nasa radna grupa je direktno ucestvovala u tome sa ministarstvima, nismo se dopisivali, jesamo oko dogovora i usaglsavanja termina, inace konkretni sastanci daju rezultata oci u oci.....
Pravilnik ima nedostataka i vec smo reagovali odmah po izlazanju istog , zakazali sastanak vec i pokusati cinjeicama da potkrepimo nase tvrdnje i nadamo se u uspuesnost i dopunu pravilnika, dobro je da je izasao , sada se samo treba doradjivati...

Onaj moj predhodni post je bio upucen KUMU jer je covek poceo malo da provocira "kafanama" i da poklusa da zameni cinjenice da mi drzimo sastanke u kafanama a ne oni..... Pa sam shodno tome i odgovorio, inace Mico znate moj stav vas kao odgajivaca postujem jer ste vi tamo manjina koja ipak i izvodi neku pticu iz grupe faune Evrope, i cenim deo vaseg misljenja, kao sto ste se skoro izvinili Tomek Robertu to postujem....
Niste znali tacne informacije, namerno su vam lose preneli, a napisali ste ih vi, kada su vam se pokazale cinjenicne stvari, lepo ste se, fino i kulturno izvinili..... Very Happy To postujem...


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Lale

Lale


Broj poruka : 35
Datum upisa : 01.12.2010

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 2:42 pm

nacitao sem se ovde svega i svacega prvo pohvala za administratore . Forum je pravi i trebalo bi da ih bude jos takvih , sa dosta pravih iskustava i pravih pticara .
Sto se tice onih doticnih iz udruzenja koje sam shvatio da nevolite ni da se pominje na vasem forumu , stvar i situacija je ispravna
Neznam samo kako neko i moze sebi da dozvoli da veruje dvojici klovnova koji su resili da osnuju udruzenje i teraju neku svoju pravicu , kad nisu ni mrdnuli iz mesta u kom zive a ne jos da govore ili pisu o tome .
U poznao sam osobu koja je za njih cinila mnoge stvari pa cak i sabotirala i prijavila izlozbu slavujara , kada je doticna odbila takav vid saradnje dobila je pretnje i ucene o kojima me je naravno obavestila i sve mi ispostavila napismeno .
sada se ista ta osoba nalazi na vasem ovom pravom forumu i jednog po jednog clana vam dovodi na forum ( budite spkojni sve u pozitivnom cilju ) dve figure cije ime nije vredno ni pomena su osnovale udruzenje i kao neki forum gde cim se neko neslozi sa njihov izjavom dobija ban i to kao trajni da se nebi mogao vrsiti uvid u njihovo ispiranje mozga .
Zarad licne borbe protiv celnika SOFa spremni su da zrtvuju i male odgajivace govoreci im kako treba da prstenuju sve zivo sto im leti po dvoristu .
Pa njih hoce da tuku , pljuju ih isti clanovi koje su pouclanjivali , na sastancima imaju po tri clana , ma ljudi bozji svega sam se naslusao ali budalastina kao sto znaju oni da lupetaju nisam . ja sam bio na jednom takvom sastanku , dozvoliti da dvojica ljudi ili kako ih ja zovem pajaca stvore i osnuju udruzenje je ruglo i blam , ja neznam dali je nasa drzava toliko glupa da onima koji imaju prijave uperene i posecuju sudnice zbog nelegalnog hvatanja , mogu da osnuju jedno udruzenje .
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 4:00 pm

Lale ::
nacitao sem se ovde svega i svacega prvo pohvala za administratore . Forum je pravi i trebalo bi da ih bude jos takvih , sa dosta pravih iskustava i pravih pticara .
Sto se tice onih doticnih iz udruzenja koje sam shvatio da nevolite ni da se pominje na vasem forumu , stvar i situacija je ispravna
Neznam samo kako neko i moze sebi da dozvoli da veruje dvojici klovnova koji su resili da osnuju udruzenje i teraju neku svoju pravicu , kad nisu ni mrdnuli iz mesta u kom zive a ne jos da govore ili pisu o tome .
U poznao sam osobu koja je za njih cinila mnoge stvari pa cak i sabotirala i prijavila izlozbu slavujara , kada je doticna odbila takav vid saradnje dobila je pretnje i ucene o kojima me je naravno obavestila i sve mi ispostavila napismeno .
sada se ista ta osoba nalazi na vasem ovom pravom forumu i jednog po jednog clana vam dovodi na forum ( budite spkojni sve u pozitivnom cilju ) dve figure cije ime nije vredno ni pomena su osnovale udruzenje i kao neki forum gde cim se neko neslozi sa njihov izjavom dobija ban i to kao trajni da se nebi mogao vrsiti uvid u njihovo ispiranje mozga .
Zarad licne borbe protiv celnika SOFa spremni su da zrtvuju i male odgajivace govoreci im kako treba da prstenuju sve zivo sto im leti po dvoristu .
Pa njih hoce da tuku , pljuju ih isti clanovi koje su pouclanjivali , na sastancima imaju po tri clana , ma ljudi bozji svega sam se naslusao ali budalastina kao sto znaju oni da lupetaju nisam . ja sam bio na jednom takvom sastanku , dozvoliti da dvojica ljudi ili kako ih ja zovem pajaca stvore i osnuju udruzenje je ruglo i blam , ja neznam dali je nasa drzava toliko glupa da onima koji imaju prijave uperene i posecuju sudnice zbog nelegalnog hvatanja , mogu da osnuju jedno udruzenje .

Mogao si za pocetak da procitas pravila foruma, tvoje misljenje tvoja stvar ali ovakva retorika No
Ipak cu sacekati reakciju administratora.
Nazad na vrh Ići dole
Lale

Lale


Broj poruka : 35
Datum upisa : 01.12.2010

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 4:27 pm

Ja nisam ovde nikoga vredjao narocito ne clanove SOFa ni administratore ovog foruma . Jesnostavno znam sta sam slusao na odrzanom sastanku tog udruzenja . nisam retoricar vec neko ko nevoli lazi i neistine . Sve ljude koje znam iz sveta pticarstva svi su clanovi ovog udruzenja , dok poznajem i jednu manjinu doticnog udruzenja i na moju i tudju zalost mogu da kazem da su sludjeni i nisu svesni cinjenice da je SOF clanica COMa . Dok u svetu kad udarite psa imate mere rigorozne od oduzimanje same zivotinje do novcane kazne pa cak i zatvorske kazne koja ide i do toga da mozda vise nikad nemozete imati i drzati bilo koju zivotinju . Kod nas eto ispalo je da je sve moguce . i to nazalost pravih odgajivaca i jedne ozbiljne i odgovorne organizacije kao sto je SOF a u njemu ljudi zasluznih za celo pticarstvo srbije koji gde god da su izlagali nisu brukali ni sebe ni Srbiju .
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 5:19 pm

Nije ovo misljenje, ovo su cinjenice...
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 5:28 pm

Mislim da su par postova offtopic i da treba da se prebace negde, da ovako vaznu temu u vreme kada se desavaju istorijske stvari za nase pticarstvo treba voditi odgovorno. Apelujem da se ocisti tema, jer nama koji ko ozebo sunce cekamo zakon puno znaci.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 5:33 pm

Ajd da se javim i ja...
Za nesto sto je lale napisao i sam sam dobio dokumentovane informacije koje oni plasiraju i kojim pokusavaju da obmanjuju ljude.....
Naime oni plasiraju jednu nevidjenu notornu laz kako SOF nije clan COM-a, kako Srbija nema veza sa COMom, kako je SOF slaba institucija, pa da je tako da nije clan COM-a i da je slaba organizacija, ne bi bila toliki trn u oku njima, koji su sa one druge strane zakona bili toliko puta.

Dalje sto je izjavio LALE da to udruzenje vode ljudi koji su kazanjavani, ljudi sa sumnjivom prosloscu, ljudi koji se ne odvajajau od kompa, ljudi koji NIKADA NISU ORGANIZOVALI NI JEDNU IZLOZBU NITI SU IZLOZILI NEKAD NEKU PTICU NA IZLOZBAMA ZEMLJE SRBIJE......
Kazu da nisu prijavljivali izlozbe, u nedelju sam saznao sve, da su oni iz PPFE pisali razne prestavke protiv izlozba SOF-a, inspektorima je postalo sve jasno, i do sada niti jednu izlozbu nisu ni pokusali da zatvore niti berzu, jer ljudi posteno i savesno rade svoj posao..... I to je jos jedna njihova laz koja je razotkrivena.... Bice ih jos koje ce biti medisjki objavljene.

Ima ih jos izrecene na racun SOF-a , sudija i pojedinaca, ali to nas ne pogadja, na skupstini su uvideli ko smo i sta smo.....

A o njihovom forumu i da ne pricam, to je vec sve jasno, kolko imaju clanova na sastanku ( 3 ) tolko imaju i posta dnevno, koji se svode na rekla kazala.....

Laletu ne zameram nista, covek se predstavio u temi predvidjenoj za to i ima pravo diskusije, na adminima ostavljam sve ostalo....

E sada da rascistimo sa onom prvom i osnovnom lazi, onih tamo, koji su izgovorili jednu necuvenu glupost i ceo narod im se smeje zbog toga jos uvek...

Gospodo ovde je logo mondijala 2010 god pod pokroviteljstvom COM-a koji se odrzao u Portugalu.... Ovde se nelaze sve zemlje koje su u COM-u i koje imaju pravo ucestvovanja......
OVDE SE JASNO I GLASNO VIDI ZASTAVA SRBIJE, PREMA TOME, ZAO MI VAS JE, ZNAM DA VAM SE NE SVIDJA STO JE TAKO, STO NECETE MOCI DALJE PLASIRATI LAZI, IZMISLITE NESTO NOVO, VICNI STE VI U TOME, ALI TAKO JE KAKO JE, POMIRITE SE S TIM.... Twisted Evil
Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Logomundial2010

A evo i linka pa pogledajte, uverite se i sami u to...... Laughing
http://www.conf.org/



Pozdrav svim iskrenim ljubiteljima ptica....... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 5:59 pm

za Kuma i Bogdanika i pojedince !

Netreba dva posta da se premeste treba da stoje bas tu gde se i sad nalaze za primer buducim generacijama da paze u koja se drustva uclanjuju i ko su vodje udruzenja ! Nemojte sad da se pravite naivna deca svi znamo da istina naj vise boli , lako je kititi se tudjim perjem . ja sam osetila na svojoj kozi sta znaci uci u tako udruzenje i kako izgleda izaci iz njega , za one koji jos nisu prosli kao ja , tako nesto im nebih ni pozelela
Posle nekih reci koje sam izgovorila protiv ljudi koji su clanovi SOFa , opet sam nasla utociste u njima i lepu rec i prava prijateljstva .
Kume !
dosad ste se borili protiv SOFa nisu vam odgovarali ni SOFovi celnici ni sama organizacija , pa sto je rekao Lale zrtvovali ste i druge sitne odgajivace .
I sada ste nasli da ovde nekom govorite kako imate isti cilj kao ljudi SOfa , to su mozda reci za nekog ko ima pticu na slici ili na kompjuteru , ali ne i za one koje ste klevetali ili primali u udruzenje zato sto su vam preko bili potrebni , pa kada ljudi shvate gde su sta su i u kojoj dzungli onda i banujete i ukidate im clanstvo .
Kao vi terate kukolj iz svojih redova a nevidite se sami od svojih zlodela !!
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 6:42 pm

Ovde se pise o svemu ostalom nego o novom pravilniku.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:24 am

Rea ::
za Kuma i Bogdanika i pojedince !

Netreba dva posta da se premeste treba da stoje bas tu gde se i sad nalaze za primer buducim generacijama da paze u koja se drustva uclanjuju i ko su vodje udruzenja ! Nemojte sad da se pravite naivna deca svi znamo da istina naj vise boli , lako je kititi se tudjim perjem . ja sam osetila na svojoj kozi sta znaci uci u tako udruzenje i kako izgleda izaci iz njega , za one koji jos nisu prosli kao ja , tako nesto im nebih ni pozelela
Posle nekih reci koje sam izgovorila protiv ljudi koji su clanovi SOFa , opet sam nasla utociste u njima i lepu rec i prava prijateljstva .
Kume !
dosad ste se borili protiv SOFa nisu vam odgovarali ni SOFovi celnici ni sama organizacija , pa sto je rekao Lale zrtvovali ste i druge sitne odgajivace .
I sada ste nasli da ovde nekom govorite kako imate isti cilj kao ljudi SOfa , to su mozda reci za nekog ko ima pticu na slici ili na kompjuteru , ali ne i za one koje ste klevetali ili primali u udruzenje zato sto su vam preko bili potrebni , pa kada ljudi shvate gde su sta su i u kojoj dzungli onda i banujete i ukidate im clanstvo .
Kao vi terate kukolj iz svojih redova a nevidite se sami od svojih zlodela !!

Draga Rea necu da ulazim u to sto si ti "osetila" to je tvoja stvar mislim da sta si trazila to si i dobila to sto si ocekivala vise mozda si mnogo ocekivala. To sta si ti pisala i govorila to ocrtava tvoje lice.
Nije mi samo jasno zasto vam toliko smeta jedno "malo" drustvo jadnih zaslepljenih odgajivaca imate veliki "svetski" savez u njemu pedesetak drustava uzivajte ako je sve tako idealno kao sto pisete.
Nego neka ko ce sve to shvatiti ozbiljno izjave neozbiljnih ljudi.
Neka napise ko sta ima protiv "onog" udruzenjceta pa da predjemo na LEGALIZACIJU ako je neko zainteresovan.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:31 am

Ma niste vi nama problem nikakv...... Mi smo vama problem, kad napisete i iznesete neke ne proverene stvari mi vas cinjenicama demantujemo, i sve to vase pisanje pada u vodu, nemamo nista mi protiv vas , treba narod da se zanima malo kad je pored kompa....

Legalizacija je tu negde pred kraj, sada ce krenuti edukacija clanova drustava od strane nadleznih inspekcija i nasih komisija, kako je najbolje postupiti i kako treba reagovati, vec se organizuju sastanci u drustvima, mislim na ona udruzenja koja smeju da pozovu inspekcije..... Laughing
U predhodnom periodu smo dosta pricali o tome , evidentirano je sve ovde....... http://www.sof.rs/


Pozdrav svim iskrenim ljubiteljima ptica....... cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:39 am

dr.nenad86 ::
Ma niste vi nama problem nikakv...... Mi smo vama problem, kad napisete i iznesete neke ne proverene stvari mi vas cinjenicama demantujemo, i sve to vase pisanje pada u vodu, nemamo nista mi protiv vas , treba narod da se zanima malo kad je pored kompa....

Legalizacija je tu negde pred kraj, sada ce krenuti edukacija clanova drustava od strane nadleznih inspekcija i nasih komisija, kako je najbolje postupiti i kako treba reagovati, vec se organizuju sastanci u drustvima, mislim na ona udruzenja koja smeju da pozovu inspekcije..... Laughing
U predhodnom periodu smo dosta pricali o tome , evidentirano je sve ovde....... http://www.sof.rs/


Pozdrav svim iskrenim ljubiteljima ptica....... cheers

Ako pogledas klip koji sam postavio na njemu su dva republicka inspektora Very Happy gotovo svakodnevno smo u kontaktu sa njima Very Happy
Drago mi je da konacno krecu da edukuju!
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:46 am

Molim te samo jedno DR. da obrazlozis to svojim clanovima da im saljete inspektore da ih edukuju da neispadne posle ponovo da ovi drugi to rade Very Happy

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:48 am

O tim aktivnostima KUME cemo u nekoj drugoj temi......... Laughing
Inace te aktivnosti prave zastite podrzavam uvek i prvi cu se boriti za to...... Very Happy



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:51 am

KUM ::
Molim te samo jedno DR. da obrazlozis to svojim clanovima da im saljete inspektore da ih edukuju da neispadne posle ponovo da ovi drugi to rade Very Happy

Pozdrav cheers


Xaxaxxa, nema tu drugih, vi to radite KUME.... Ni drugi ni treci, samo jedni jedini.....
Vido crno na belo proteklih dana predstavke iz tog udruzenja batoooo, opalite po prijavama i predstavkama pa posle nismo ciko mi, ima sve lepo pise , trag uvek postoji... Laughing



Pozdrav od DR-a........... Za sve prave ljubitelje ptica koji su se deklarisali odavno a ne samo ovu zadnju godinu.... Laughing affraid cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 12:58 am

Pa iskreno si me iznenadio mesas nam se u posao Laughing reko odkud sad vi sa inspektorima i ostalim sluzbenim licima Laughing
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 1:03 am

Etoooo, mi radimo na dobrobiti pticarstva u republici Srbiji..
A ne prijavljujemo postene ljude i ne maltretiramo ih..........

Za tvoju informaciju, vidim da si opet ne upucen, radimo mi na zastiti odavno...... dok su neki hvatali mi smo prehranjivali ptice i jurili lovokradice sa tim istim inspekcijama....http://www.avikultura.com/sof-i-clanice-sof-a-f10/zastita-i-prehrana-ptica-u-zimskim-mesecima-t222.htm citajte malo postovane kolege, nismo mi zastitari u poslednje vreme kao pojedini, mi smo to od uvek......
Ne dodvoravamo se sada inspekcijama ko pojedini, vec radimo zajedno duze vreme na unapredjivanju ekoloske svesti i zastiti ptica a sto je bitnije na zimskoj prehrani ptica....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
mica

mica


Broj poruka : 538
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 69
Lokacija : Svilajnac

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 8:58 am

Re:dr.nenad86
SERBIE - MONTENEGRO
Savez organizacija za zastitu i odgoj ptica
Srbija & Crna Gora

Na zvaničnom sajtu C.O.M.-a Pored zastave Srbuje jasno i glasni se vidi naziv drzave koja ne postoji od 03.06.2006. I naziv Saveza koji ne postoji.

Question Exclamation Question Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 10:02 am

A izvini Mico u kojoj si ti drzavi rodjen ????
Najverovatnije u SFRJ ,ali ta drzava vise ne postoji !!!
Ciji si ti drzavljanin ???
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 10:05 am

Vi ocigledno nemate sa kim da se raspravljate na vasem NAZOVIMO forumu pa ovde bacate koske non-stop.Mislim da ima dosta posla za admina oko vas,jer bi bilo realno kao sto vi to odavno radite na vasem forumu !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija drzanja ptica faune Evrope   Legalizacija drzanja ptica faune Evrope - Page 15 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Legalizacija drzanja ptica faune Evrope
Nazad na vrh 
Strana 15 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Udruženje za zaštitu i odgoj ptica faune Evrope, kanarinaca, egzota i papagaja,, ŠTIGLIĆ,, Pirot
» Problematika drzanja (gajenja) zasticenih vrsta ptica - uopsteno
»  Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica
» Medjugradska izlozba ptica Drustvo za zastitu i odgoj ptica,,SLAVUJ” iz Beograda, 21.11- 24.11.2013.
» Bastardiranje na bazi neke od zenki faune ili egzota

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih ptica i ptica sa CITES-a-
Skoči na: