Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 amazonac ili zako - pomoc

Ići dole 
+14
rosoft85
anita75love
grle
Milos993
Ondrej
dr.nenad86
skorkovic
Marjan
fuz80
predin
Luckyboy
mime30
n.ekv
zaharije
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 13, 2012 11:42 pm

ja sam jedino kazo kornjacu da uzmes :}
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 13, 2012 11:43 pm

Nasmejali ste me,ovo je bilo najbolje ubeđivanje da neko ne kupi pticu Smile
@n.ekv glas tvojih ptica je razbudio moje ,a kako je uživo neću ni da zamišljam.
Za Zaharija
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 13, 2012 11:49 pm

Ma nije tata problem neki,ionako slabo cuje haahaahaha ,njega sam cisto spomenuo ,ali to je davno bilo Smile Makar da se malo nasmejemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 04, 2012 10:28 pm

Evo da kazem da sam odlucio za papagaja.To ce biti zutoceli amazonac. Dogovorio sam sve unapred pa cekam.Verovatno na leto ce biti.
Nazad na vrh Ići dole
predin

predin


Broj poruka : 141
Datum upisa : 07.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Aleksandrovac Zupski

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 07, 2012 8:38 pm

Kako si se odlucio a da nisi cuo nista o zakoima.
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 07, 2012 11:52 pm

Kako nisam cuo...raspitao sam se ja..doduse ovde na forumu nisam mnogo saznao jer ako nekog pitas odma ti kazu citaj stare postove i teme a ne pitaj...a gradivo u tim temam je skrto... niko nema pravi odgovor..svi nesto uopsteno pricaju.Mene neko kad pita nessto vezano za ono u cemu sam ja strucan, tu nema dileme. Nego kazem sta ja mislim.Pitas coveka recimo koji ima i jedne i druge sta bi preporucio,on ti kaze pa mozes i zakoa a mozes i amazonca ,koji ti odlucis.Mene takve stvari do ludila dovode.Kao neko vise voli ovo neko ono.Ja razumem da nema tu pravog odgovora i da svaka vrsta ima dobre i lose strane,ali kad kad trazim savet ja pitam za subjektivno misljenje ljudi od kojih trazim savet.Pa cu ja da presudim na kraju.E to nisam uspeo da dobijem i onda sam sam odlucio.U principu ogajivac mi je rekao da mogu da uzmem sta hocu i ako odlucim da uzmem zakoa nema problema.Mada meni se licno vise svidja amazonac onako vizuelno.E sad mozda zako bolje prica,mada to nije jedina osobina koju bi trebalo gledati,iako ljudi koji kupuju tu vrstu papagaja odma pitaju jel ume da prica...nisam taj tip.
U svakom slucaju nisam iskljuciv i slusam savete onih koji imaju vise iskustva od mene.Ako neko ima neki savet ,voleo bi da cujem.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 12:02 am

oo zaharije
pogresno si ti razumeo to za pitanja... vecina postavlja vec postavljena pitanja ali kad procitas sve i nenadjes odgovor u procitanom tekstu slobodno pitaj rado ce ti neko odgovoriti
Nazad na vrh Ići dole
predin

predin


Broj poruka : 141
Datum upisa : 07.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Aleksandrovac Zupski

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 12:32 am

Vidi ovako ja sam samo video amazonce a imam zakoa i nebi ga menjao nizasta na svetu i to ti je bas subjektivni odgovor. U principu to sa pricanjem nije bas tako ptica prica koliko je naucis ja znam zakoa starog 12god nezna 2 reci ceo zivot je samo hranjen i to je to a i ta galama ja sam kupio kod coveka par zakoa koji se deru ko ludi moj ljubimac zako u zivotu takve krike nije pustio ja nisam strucnjak pa da ti kazem zakoi su skloni ovome ili onome,ne brate nego su skloni onome cemu ih naucis svi kazu da zakoi vole da se kupaju moj nije hteo ni da cuje nije ga odgajivac kupao pa nezna sta je tus ni prskalica ali ja sam ga sad naucio i kupa se ne uziva kao pojedini na youtube ali ne bezi. Sve u svemu je rad volja i ljubavi dobijes sta zelis drugacije ne ide. Namozes da kupis papagaja koji radi ovo voli ono i tako vec ga sam naucis kako tebi odgovara naravno da ce da odbijaju poslusnost ali vreme i volja pobede na kraju. Ako mislis da ga pustis u taj veliki prostot i svremena na vreme da dodjes da ga nahranis za godinu dana pod takvim uslovima bi i covek podivljao ia kamoli ptica. moj je po ceo dan pusten imam dvoje velike dece i bebu on je sanjima po ceo dan otima se sa bebom oko igracaka velikoj deci otima sendvice daljincima kida dugmad i kaki nad kavezom 80% a20% de stigne i to ja brisem jer je moj i kraj. Moje misljenje je da se tako moze vaspitati svaki papagai a ti biraj po tvom ukusu kad kupujes a posle vaspitavaj opet po tvojim potrebama.Moj prica sva nasa imena i nesto mrmja na stranom jos nije preveo da i to razumemo ali verovatno vezba.
Jos jednom da ti naglasim savet kupi onog koji ti se svidja i radi sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 12:59 am

pa znam , ali evo za mesec dana nisam dobio konkretan odgovor na pitanje...ja redovno posecujem neke druge forume, nevezano za ptice ,koji su mnogo dinamicniji i svi su kao porodica.Nema sanse da kad nesto napises da ti se ubaci administrator koji ce ti bukvalno obrisati post i napisati da nije po pravilima foruma... haos...to sam samo ovde video...Doduse nije se meni desilo ali drugima sto puta..I mnogo je slaba poseta...Treba 5 meseci da bi nesto saznao.Evo citao sam dosta tema gde neko trazi savet 2009-te godine i tek posle 3 godine je dobio odgovor konacno i to neki polu odgovor koji bi mu ja napisao da sam znao jos onaj dan kad je pitao..
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 1:09 am

e to je konkretan odgovor Smile to volim da cujem..ja znam da takvi papagaji nisu kao tigrice i da sa njima kad se radi moze dosta da se postigne.Cisto sam mislio na uopstene razlike izmedju vrsta koje moraju da postoje.Ja hocu veceg papagaja i hteo sam nesto od ta dva.Covek koji je imao i zakoe i amaoznce kaze da su amazonci dosta drustveniji (naravno u globalu-ne mora uvek da znaci,ali uglavnom jesu) i da se vise igraju,ne stide se i pricaju uvek a zakoi imaju obicaj da kad ima neko nepoznat ili vise ljudi da samo cute i takoo...Opet kazem ,sve to ne mora da znaci jer zavisi od primerka do primerka.Gledao sam uzivo amazonce zutocele koji su mirni kao bubice a zako kresti kao da nije normalan,cuje se kilometar,a kolega sa foruma N.Kv mi kaze kako amazonci vriste kao ludi.Znaci dosta zavisi od slucaja do slucaja.Hvala na odgovoru Predin,to mi je korisno sto cujem
Nazad na vrh Ići dole
predin

predin


Broj poruka : 141
Datum upisa : 07.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Aleksandrovac Zupski

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 1:51 am

Ja sad imam par koji kresti i jednog koji ne kresti a sto se tice igre zako hoce da se mazi uvek kad god oces da ga nazis uzmes ga ko malo mace i mazis ga samo sto ne zna da prede kao macka. da ti napisem jos jedan detalj moj zako mene voli najvise od svih ukucana valjda oseca pa tako i vraca kad je kod mene na ramenu ili na stoli pored mene neda nikom da ne zagrli ili pomazi po glavi ljubomoran je i odma dize glavu i kidise, naravno ne bas toliko ratoborno nego onako zastitnicki. ma volim ga bresta da ti kazem a i jos ovo da ti kazem znam coveka koji ima nimfu koja se isto tako nazi u leti po kuci znaci kupujes materijal i pravis sta hoces verujem da postije i pitbulovi koji se igraju sa decom bez obzira na njihovu prirodu.
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 7:08 am

zaharije ::
pa znam , ali evo za mesec dana nisam dobio konkretan odgovor na pitanje...ja redovno posecujem neke druge forume, nevezano za ptice ,koji su mnogo dinamicniji i svi su kao porodica.Nema sanse da kad nesto napises da ti se ubaci administrator koji ce ti bukvalno obrisati post i napisati da nije po pravilima foruma... haos...to sam samo ovde video...Doduse nije se meni desilo ali drugima sto puta..I mnogo je slaba poseta...Treba 5 meseci da bi nesto saznao.Evo citao sam dosta tema gde neko trazi savet 2009-te godine i tek posle 3 godine je dobio odgovor konacno i to neki polu odgovor koji bi mu ja napisao da sam znao jos onaj dan kad je pitao..

Moram g.zaharije da Vas demantujem po gore ispisanim navodima!

- Forum postoji od kraja decembra 2009, znači nešto više od dve godine,
- Ispisano je preko 30592 postova,
- registrovano 1350 članova,
- a Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 96 dana Ned Apr 01, 2012 9:16 pm.

Dovoljno dokaza da ste malo preterali sa iskazima koji nisu tačni!!! scratch
Nazad na vrh Ići dole
skorkovic

skorkovic


Broj poruka : 356
Datum upisa : 05.05.2011
Lokacija : Uzice

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 9:38 am

70-80% pitanja ne dobiju odgovor jer on vec postoji u postovima pre tog. Zato prvo procitate sve sto je vec napisano na forumu(za temu koja Vas zanima) i onda pitate
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 11:53 am

Pa u redu mozda sam malo preterao ,ali sta je tesko opet napisati nesto sto je vec napisano.Pa niko od nas ne placa reci pa da stedi na njima. Ko ce sad da ulazi u detalje sta jeste napisano a sta nije i sad ja da bi dobio neki odgovor moram da procitam zadnje tri godine sta je pisano. Opet kazem ,mozda ja nisam u pravu ali navikao sam na neki drugi odnos na nekim drugim forumima. Jer ljudi koji posecuju forume su po pravilu ljubitelji odredjene teme ili oblasti ili bilo cega,i ne bi trebalo da im bude tesko da kucaju i da raspravljaju. Kao sto skorkovic rece,70-80% pitanja je vec receno...moguce i to ,ali nije valjda avikultura tako mala oblast da se sve vec reklo i napisalo.
Opet da neko ne pomisli da sam negativan ,nisam ni malo.Ptice volim ,forum upalim po 5 puta dnevno najmanje i uvek se rastuzim kad vidim da bude ili jedna poruka ili nijedna u medjuvremenu.Sto se tice toga da treba procitati prethodne postove,ja sam ceo forum cini mi se procitao.
Samo mislim da treba pisati i pisati i da to ne treba da bude napor.Ako nekom jeste napor da pise cak iako se ponavlja onda forum nije mesto za njega. Forum je mesto gde se prica ,trosi se slobodno vreme ,zabavlja se.
Ja inace nemam iskustva sa odgajivanjem ptica ali sam ljubitelj zivotinja i ceo zivot imam kucne ljubimce. Cak sam imao tukana ali opet kazem,nemam iskustva sa odgojem i razmnozavanjem i nesto u glavi petljam da pocnem da gajim neke papagaje.Prvo manje neke a kasnije mozda i vece.Malo onako cisto iz ljubavi i iz zabave.Tog amazonca ili zakoa bi drzao kao kucnog ljubimca u kuci a ne u volijeri nekoj. Inace iz hobija se bavim fotografijom koja je kao i pticarstvo skup hobi,ali kad se nesto voli onda granice ne postoje i nista nije skupo,nista nije tesko.
Pozdrav za sve,nadam se da me niste pogresno razumeli i da nisam ja tu neki koji kvari zabavu Smile

Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 12:22 pm

ma ne kvaris zabavu samo teras mak na konac......Very Happy

i postavi pitanje koje spada u onih 20% sto nisu jos pitana...

izgleda da ako ti imas vremena za pisanje mislis da svi samo sede za kompjuterom i cekaju nekom da odgovore na postavljeno pitanje....

ajd sad zamisli 20-tak bokseva sa papagajima , u svakom kucica i po par srednjih papagaja , svaki otvori sipaj vode i hrane ako treba ocisti pa pogledaj u kucicu da vidis sta se desava..... koliko vremena treba da se to sve odradi a da se ptice ne uznemire previse....

ovo je samo primer a svaka vrsta ptica zahteva drugaciji pristup
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 12:31 pm

Ih pa ispade ja koji radim 10 sati dnevno neki blejac koji samo sedi za kompjuterom Smile Evo necu vise da teram mak na konac Smile Samo sam hteo da kazem ono sto mislim,naravno bez uvrede.. Evo konkretno sad gledam stare teme...covek pita koliki mi treba kavez za amazonca...i dobija odgovor : kavez trazi u temi oglasi...
Znaci haos....Eto ja sad tebe pitam koliki kavez mi treba jer to i mene zanima...
Nazad na vrh Ići dole
skorkovic

skorkovic


Broj poruka : 356
Datum upisa : 05.05.2011
Lokacija : Uzice

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 12:50 pm

Niko ti ne moze reci tacnu dimenziju kaveza. Sto veci kavez to je bolje. Mada ako planiras da ti ptica bude veci deo dana pustena onda nece biti problem ako joj kavez bude bio manji. Kada budes uzivo video pticu koju bi da kupis imaces i predstavu koliki ti kavez treba
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 2:33 pm

Drzite se teme, oko rada u unapredjenja rada foruma ima vec otvorenih tema...

A sto se tice ovog foruma, ovo najmladji forum koji je najposeceniji i koji ima najvise ispisanih postova u RS. Tj. prvi na ovim prostorima.
Kavez za amazonca 3 x 2 x 2m po mojoj slobodnoj proceni.

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
predin

predin


Broj poruka : 141
Datum upisa : 07.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Aleksandrovac Zupski

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 3:03 pm

A ja bi da pohvalim i forum i forumase koji su mi savetima zimus pomogli da spasim pmrzlog zakoa. Veterinar mi reko da je strucnjak za krupnu stoku i da pitam neke odgajivace naravno svi su nesebicno pomogli savetima iz svoih iskustava. imao sam odgovore po 50 redova ispisanig ali ja sam zaista sve procitao i pitao samo konkretne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 3:47 pm

zaharije-Ja mislim da si dobio odgovor koji si tražio -kakav je amazonac a kakav žako kao kućni ljubimac-
Da je amazonac razigraniji i češće izvodi kojekakve vratolomije i to mu je prednost a da je žako bolji govornik,u stvari može da izvuče grublju boju glasa i ubedljivije zvuči...To je to..Da je na tebi odluka,to je istina..nezna niko šta ti više voliš da vidiš-čuješ pa da ti kaže uzmi to...A mislim da bi bilo najbolje da sedneš u kola i da odeš kod nekog ko ima takvog ljubimca pa vidiš šta ti vise odgovara i kupiš..Ili ako već kažeš da planiraš da se bavis sa odgojem papagaja uzmi i jedno i drugo,posle ćeš morati manje da kupuješ...
Nazad na vrh Ići dole
Ondrej

Ondrej


Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.11.2011
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 9:25 pm

hahaha mime30 dobar zakljucak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27, 2012 9:17 pm

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Bole1
amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Bole3
amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Bole
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27, 2012 10:52 pm

Prelepa ptica,jesi zadovoljan sa sa mrirodom amazonca???
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28, 2012 1:32 am

Za sad sam prezadovoljan. Vrlo lepa i inteligentna ptica.
Ne znam sta bi jos mogao da ocekujem Smile Ono sto nimfa nauci za godinu dana on nauci za 5 minuta.
Vrlo je aktivan....retko kad u toku dana moze da se desi da on stoji i cuti. Neprekidno visi naglavacke udara u one njegove igracke...mrmlja nesto...Amazonac je za svaku preporuku.
Nazad na vrh Ići dole
Milos993

Milos993


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.09.2012

amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28, 2012 3:45 pm

Lepa ptica...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: amazonac ili zako - pomoc   amazonac ili zako - pomoc - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
amazonac ili zako - pomoc
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Plavoceli amazonac
» Amazonac Frisky!
» Oduzet plavoceli amazonac
» Crvenoceli amazonac (Amazona autumnalis)
» Bebica zako

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Veliki papagaji-
Skoči na: