Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Klub ljubitelja autohtonih rasa živine

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
SDnebojsa




Broj poruka : 58
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 50
Lokacija : Smederevo

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimeSub Apr 14, 2012 10:05 pm

Ima li zainteresovanih da pokusamo da unapredimo nase rase,da napravimo klub ljubitelja domacih rasa pa da se onda dogovaramo oko daljeg rada.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
jecham

jecham


Broj poruka : 273
Datum upisa : 21.10.2010
Godina : 52
Lokacija : Smederevo

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimeNed Apr 15, 2012 12:19 pm

Lep predlog Nebojša. Nadam se da će te uspeti u toj nameri. Ja se na žalost ne bavim živinom(osim ture tovnih pilića) za sad.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimeNed Apr 15, 2012 12:34 pm

SDnebojsa ::
Ima li zainteresovanih da pokusamo da unapredimo nase rase,da napravimo klub ljubitelja domacih rasa pa da se onda dogovaramo oko daljeg rada.Pozdrav.
Jako interesantno, imate moju podršku!
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimeNed Jun 24, 2012 8:44 pm

Dali je stalo samo na dve tri ispisane poruke o klubu za domaću živinu!
Nazad na vrh Ići dole
SDnebojsa




Broj poruka : 58
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 50
Lokacija : Smederevo

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimeSre Jul 18, 2012 8:31 pm

Ja sam zainteresovan za saradnju i ako ne gajim autohtone rase,ali sam spreman ako se javi odredjeni broj zainteresovanih da krenem u planski uzgoj sa ozbiljnim zivinarima.Znam da je na neki nacin Sremska Mitrovica centar za uzgoj Somborskih kaporki i Banatskog golosijana,pa mislim da bi sa njima trebalo ostvariti kontakt.Sto se tice svrljiske kokoske treba videti kako i odakle krenuti,ali to ne ide preko foruma vec kontaktima licno.
Nazad na vrh Ići dole
SDnebojsa




Broj poruka : 58
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 50
Lokacija : Smederevo

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimeSre Jul 18, 2012 8:34 pm

Kolega Jecam,voleo bih da znam sta gajis i da li zivis u ulici Mite Cenica u kojoj zivi i sekretar Smederevskog udruzenja Slavisa zvani MAGI,ako si taj voleo bih da se upoznamo licno ili ako si voljan da dodjes do udruzenja kad imamo sastanke,pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
SDnebojsa




Broj poruka : 58
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 50
Lokacija : Smederevo

Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitimePon Feb 10, 2014 8:50 pm

U Somboru ove godine je odrzana specijalka SOMBORSKE KAPORKE.Izlozeno je izuzetno puno lepih primeraka rase u vise boja,Videlo se da postoji organizovani uzgoj ove nase lepe rase da je cak pocelo da se razmislja o osnivanju kluba uzgajivaca autohtonih rasa zivine.Kolege iz Bele Palanke na celu sa Mladenom Cvetkovicem su prikazali zavidan kvalitet gde je cak koka iz uzgoja doticnog ponela titulu Sampion specijalke,a uz budno oko doajena naseg zivinarstva gospodje VERE PETKOV koja mu je licno predala priznanje i cestitala na uspehu.Vec je u planu organizovan nastup na sledecoj Evropskoj izlozbi u Francuskoj pod okriljem Saveza Odgajivaca Sitnih Zivotinja Republike Srbije,tako da se svi zainteresovani za unapredjenje ove lepe i zahvalne za uzgoj NASE rase mogu obratiti preko ovog foruma,pa da zajedno poboljsamo kvalitet i promovisemo rasu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub ljubitelja autohtonih rasa živine   Klub ljubitelja autohtonih rasa živine Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Klub ljubitelja autohtonih rasa živine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bolest zivine
» Odgoj pilića kod živine
» 1 Izložba, klub specijalizovan za RAZZA SPAGNOLA
» Slaba nosivost zivine!
» Ko sta gaji od zivine ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Ukrasna Zivina-
Skoči na: