Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Najbolja jajcana hrana

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ToniST




Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.08.2014

Najbolja jajcana hrana Empty
PočaljiNaslov: Najbolja jajcana hrana   Najbolja jajcana hrana Icon_minitimeSub Avg 09, 2014 4:26 pm

Pozdrav svima.
Zanimaju me vasa misljenja za meku hranu(pastoncino) prvenstveno za FE.Ja sam ima iskustva s dosta proizvodaca:Quiko,Manitoba,Ornitalia,Witte mollen...Samo mi je za sta se vise nemoze nabavit CeDe s insektima kojeg svi hvale.Od navedenih za koristenje kroz cijelu godinu mi se najbolje pokaza od Manitobe vise je onako rahla ima dosta intezivan miris bora vjerovatno zbog mlivenih pinjola unutar a u pripremi Wimo insect od Ornitalie.Sto dodajete u meku hranu cime je obogacujete.
Ja koritim trenutno od Manitobe i kad mjesam sa klijavim ili perlom morbide od orniitalije onda jos umijesam Oro-digest i Opti breed od Oropharme,pcelinji prah(polen),spirulinu i multivitamin od Quika.
Zanimaju me vasa iskustva po pitanju najbolje po osobnom iskustvu meke hrane i sta jos dodajte u nju.
Nazad na vrh Ići dole
carduel




Broj poruka : 32
Datum upisa : 27.04.2012

Najbolja jajcana hrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja jajcana hrana   Najbolja jajcana hrana Icon_minitimeSub Avg 09, 2014 4:59 pm

ToniST ::
Pozdrav svima.
Zanimaju me vasa misljenja za meku hranu(pastoncino) prvenstveno za FE.Ja sam ima iskustva s dosta proizvodaca:Quiko,Manitoba,Ornitalia,Witte mollen...Samo mi je za sta se vise nemoze nabavit CeDe s insektima kojeg svi hvale.Od navedenih za koristenje kroz cijelu godinu mi se najbolje pokaza od Manitobe vise je onako rahla ima dosta intezivan miris bora vjerovatno zbog mlivenih pinjola unutar a u pripremi Wimo insect od Ornitalie.Sto dodajete u meku hranu cime je obogacujete.
Ja koritim trenutno od Manitobe i kad mjesam sa klijavim ili perlom morbide od orniitalije onda jos umijesam Oro-digest i Opti breed od Oropharme,pcelinji prah(polen),spirulinu i multivitamin od Quika.
Zanimaju me vasa iskustva po pitanju najbolje po osobnom iskustvu meke hrane i sta jos dodajte u nju.

Pozdrav Toni! Mašala šta ti sve nabroji ovdje. Evo ni sam ne znam šta bi više stavio. Smile
Nazad na vrh Ići dole
ToniST




Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.08.2014

Najbolja jajcana hrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja jajcana hrana   Najbolja jajcana hrana Icon_minitimeSub Avg 09, 2014 7:19 pm

Oduvijek je bilo da meka hrana triba da obiluje hranjivim elementima tako da sve navedeno nece bit na odmet.
Ali kad su ptice u pitanju neškrtarim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolja jajcana hrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja jajcana hrana   Najbolja jajcana hrana Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolja jajcana hrana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jajčana hrana za egzote i ostale ptice
» Jajcana ishrana
» Najbolja nosilja!
» Ziva hrana za ptice
» Hrana za insektivorne ptice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Avifauna Evrope :: Ptice pevacice :: Stiglic (Carduelis carduelis)-
Skoči na: