Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Takse za ptice

Ići dole 
+19
Rea
milun
pedja cb
Laza
zoranknez
dr.nenad86
stamil
mime30
Grumpy
Bogdanik
Luckyboy
Danijel
igorsand
salle55
milos0205
Sale77-Nis
SrdjanKG
zucko
haralampijexxl
23 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 8:25 pm

da li je neko cuo da se uvode takse za drzanje zivotinja, pa i ptica? za ptice je 500din godisnje po ptici. ovo za sada vazi samo za BEOGRAD.
ako neko zna za ovo, molim neka pojasni!
Nazad na vrh Ići dole
zucko

zucko


Broj poruka : 113
Datum upisa : 14.03.2010
Lokacija : Veliko Gradiste

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 9:38 pm

MOLIM????? Mislish za faunu evrope ili i ostale tipa egzota i kanarinaca???????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 10:06 pm

Ne Zucko,bilo je u novinama,reko mi komsija ( al bacio novine ) da se uvode takse na kucne ljubimce!! E sad posto nisam procitao,nista vise neznam zasad,al saznacu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 10:27 pm

Uvode se takse za pse i macke 500 dinara godisnje po jedinki,a za ptice niko nista nije reko,ja bar nisam cuo!
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 11:20 pm

psi i macke 1000 a sve ostalo(pa i misevi) 500 godisnje...

da nije ovo aprililili? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 11:25 pm

Uvode se za pse i macke koji nisu sterilisani 1000 din a za sterilisane 500 i za papagaje 500 po ptici tako je danas pisalo u presu
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:00 am

Hocemo li konacno ustati i zastititi se od zuluma vlasti.Sad su smislili takse na pse i macke a sutra ce na ostale zivotinje i na vazduh koji disemo...
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:20 am

ja smatram da bi ovaj zakon mogao da se sprovede, ali da se odgajivaci (registrovani!!!) koji placaju clanarinu klubu, a klub federaciji, "postede" jer vec "placaju"!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
igorsand




Broj poruka : 201
Datum upisa : 11.03.2010
Lokacija : Zrenjanin

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 5:56 pm

Mozda ce ogajivaci koji imaju vise ptica dobiti povoljan kredit od drzave. Smile
Nazad na vrh Ići dole
zucko

zucko


Broj poruka : 113
Datum upisa : 14.03.2010
Lokacija : Veliko Gradiste

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 6:01 pm

pa znachi nece takse da udare po kanarincima i ostalim pticama samo na papagaje????? LUDACI trebaju im pare pa stavljaju takse na svaku glupost koju imash..... josh ce i cvece da stave takse..... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 6:07 pm

Sta da se drugo kaze, ovo je Srbija i nista netreba da nas cudi...
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 7:59 pm

Vidim ja da ce ubrzo da se digne KUKA I MOTIKA pa raspali kao nekad!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:42 pm

ljudi taksa je za sve zivotinje!!!!!!!!! Evil or Very Mad
i za sada vazi samo za Bg, ali pocece i drugi gradovi (Valjevo ce prvo)

JA SAM ZA STRAJK pirat
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:44 pm

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/110541/Taksa+na+pse+i+ma

pa ko mi ne veruje nek pogleda...
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:56 pm

Sad sam ovo otvorio i nemogu da verujem!!!!! Bez komentara sam ( tj bolje da ne komentarisem ) !!!!! Ejjj i na ribice???!!!


Poslednji izmenio SrdjanKG dana Čet Apr 08, 2010 10:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:58 pm

SrdjanKG ::
Sad sam ovo otvorio i nemogu da verujem!!!!! Bez komentara sam ( tj bolje da ne komentarisem ) !!!!!
Da zivis u Valjevu 700X1800= affraid
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePet Apr 09, 2010 1:15 am

Uh slatko sam se nasmejao sa ovim komentarima na sajtu presa. Platicu im sve samo neka dodju , kao i preplatu na tv. Citiram jedan komentar sa sajta.
" Ne oprastaj im Boze, znaju sta cine"
Nazad na vrh Ići dole
Grumpy

Grumpy


Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePet Apr 09, 2010 10:02 am

Nadobudni tvorci propisa o taksama na domace ljubimce spustili su malo loptu,pa su izjavili javno da se takse odnose samo na pse i macke,za sada,naravno,i za sve to okrivili maliciozne medije da su pogresno interpretirali njihovu odluku.
Inace,kao i do sada,bicemo kaznjeni mi,savesni vlasnici,koji redovno vakcinisemo svoje zivotinje,koje su chipovane i zavedene u registre.
Ja sam sterizlizaciju svoje zenke AB platio 10,000 dinara,kastraciju macka 3,500.Ko ce meni to da refundira?
Vakcinacija protiv besnila,koja je u stvari taksa,vec kosta 800 din.
Posto se malo podigla prasina povodom ove gradske odluke,ali svakako nedovoljno,gradski celnici su malo korigovali svoju stupidnu odluku i takse oslobodili usvojitelje zivotinja,azile i one koji se o njima brinu na ulicama.
Prvobitno je bilo namenjeno da i oni placaju.
To samo moze kod nas,usvojis zivotinju,skines je sa vrata drzave,sklonis sa ulice,hranis,pazis i mazis,i KLEP,moras jos i da platis!
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePet Apr 09, 2010 10:57 am

uzas sta rade!!! pa bar vas ljude sto sterilisete svoje zivotinje za tolki novac treba da postede!
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePon Apr 12, 2010 9:41 am

Kupiš tigricu za 300 a državi daš 500.....
Nazad na vrh Ići dole
stamil

stamil


Broj poruka : 73
Datum upisa : 06.03.2010
Godina : 37
Lokacija : Niš-Srbija

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePon Apr 12, 2010 5:16 pm

Ja mislim da im to stopostotno propada.Niko nije lud da im plaća takse ako neko drži ljubince iz ljubavi.Od mene sigurno ništa neće da dobiju.Sve su to lopovi.To su izmislili ljudi koji nevole životinje.
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePon Apr 12, 2010 7:26 pm

Ajd mi svi ceo "da platimo " nekako ali dr. Nenad s onolikim bazenima samo od njega ima drzava da se obogati cak ce imati i penzije da podeli penzionerima Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePon Apr 12, 2010 7:28 pm

Jesteeeeeeee dr.nenad86 je narodna kasa i crveni krst dokle imalo delio je , sada nema, ili neka me postave za guvernera pa cemo da vimo.......... Cool



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
zoranknez

zoranknez


Broj poruka : 144
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 64
Lokacija : Kruševac

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimePet Apr 30, 2010 10:32 pm

Moze i za ministra finansija ne bi se ljuti sigurno!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 8:13 am

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/srbija/glas-javnosti-23-09-2010/valjevcima-1-000-dinara-takse-na-kucne-ljubimce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Takse za ptice Empty
PočaljiNaslov: Re: Takse za ptice   Takse za ptice Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Takse za ptice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ptice Australije
» Buve i ptice
» regal za ptice
» kavez za kanarince
» Jomabopets volijera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Razno o pticama i pticarenju-
Skoči na: