Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Sta da radim?

Ići dole 
+39
pedjacure
Čarlijev vlasnik
Alek 69
momoks
gocke
VlatkoSK
Zeka
deki88
ivica.m
milojed
fuz80
border
Igorche81
ticar
Iwan97
Damir
skorkovic
T4R4
ado007
vit
ivan83
srdjan992
Dalibor Vasic
glusacsv
sasaznas
Alexandar
Bogdanik
gorany82
mladen zafirovic
dragan67
Laza
sale
Milic
dr.nenad86
BORA
Zika
zucko
Siskin
Mika-kg
43 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
T4R4




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2012

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 3:12 pm

To cu onda i potraziti. Nadam se da ce hteti da 'ostane' kod mene... Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 3:59 pm

ma hoce samo ga stavi u malo veci kavez
Nazad na vrh Ići dole
T4R4




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2012

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 7:44 pm

E, nabavila sam pravu hranu / za sumske ptice, i kavez je odvec ogroman / od komsinice. U soljici je voda, par 'grancica' za stajanje i to je, valjda, ok za pocetak...?
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 7:52 pm

Jelena,da li si sigurna da je to slavuj,cak i da je pobegao nekom,on na ovim temperautrama ne bi preziveo jer je selica.Jel mozes da ga slikas?
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 7:55 pm

imas lepe pojilice nisu skupe
Sta da radim? - Page 3 Pojilica-za-ptice-firenze-200cc---c003
evo pogledaj kako izgleda
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 10:56 pm

@T4R4

Pre nego sto nastavis sa pisanjem trebalo bi da znas da ako je to kao sto kazes slavuj on je zabranjen za drzanje i cuvanje i da je to kaznjivo zakonom. http://www.avikultura.com/t41-vazno-obavestenje

Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 10:00 am

Laza ::
@T4R4

Pre nego sto nastavis sa pisanjem trebalo bi da znas da ako je to kao sto kazes slavuj on je zabranjen za drzanje i cuvanje i da je to kaznjivo zakonom. http://www.avikultura.com/t41-vazno-obavestenje


pa nebi ga valjda trebalo pustiti da ugine zbog zakona,nek ga dovede u red i nek ga pusti,naravno ako uspije u tome,sretno.
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 11:18 am

ticar ::
Laza ::
@T4R4

Pre nego sto nastavis sa pisanjem trebalo bi da znas da ako je to kao sto kazes slavuj on je zabranjen za drzanje i cuvanje i da je to kaznjivo zakonom. http://www.avikultura.com/t41-vazno-obavestenje


pa nebi ga valjda trebalo pustiti da ugine zbog zakona,nek ga dovede u red i nek ga pusti,naravno ako uspije u tome,sretno.

Ja nigde nisam video da mu nesto fali a i da mu fali za sada postoji postupak sta raditi ako se nadje povredjena ptica koja se nalazi na listi zasticenih vrsta...
Nazad na vrh Ići dole
T4R4




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2012

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Vijipedija, pise ovako: "Статус угрожености: Нижи степен опасности - последња брига". Po tome zakljucih da nije prekrsaj, a o tome vodim racuna jer sam 11god. aktivni ribolovac. Takodje, zar divlji slavuj ne bi migrirao, odvec? Na ovu temperaturu, zlocin    Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 12:29 pm

ticar ::
Laza ::
@T4R4

Pre nego sto nastavis sa pisanjem trebalo bi da znas da ako je to kao sto kazes slavuj on je zabranjen za drzanje i cuvanje i da je to kaznjivo zakonom. http://www.avikultura.com/t41-vazno-obavestenje


pa nebi ga valjda trebalo pustiti da ugine zbog zakona,nek ga dovede u red i nek ga pusti,naravno ako uspije u tome,sretno.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 2:05 pm

T4R4 ::
E, nabavila sam pravu hranu / za sumske ptice, i kavez je odvec ogroman / od komsinice. U soljici je voda, par 'grancica' za stajanje i to je, valjda, ok za pocetak...?


Pozdrav T4R4, odakle si??
Pitam zbog toga ako si tu negde u blizini dacu ti broj inspekcije za zastitu zivotne sredine, javis se njima, kazes kakva je situacija i oni ti povere na cuvanje tog "slavuja" do odredjenog datuma ili dok se on ne oporavi. Ovako, bez toga, mozes imati nekih problemcica jer je ta ptica zasticena zakonom.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
T4R4




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2012

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: To bi bilo najbolje :) Na Cukarici sam, pa ako imas neki broj, rado bih ga pozvala. Hvala.    Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 4:05 pm




Pozdrav T4R4, odakle si??
Pitam zbog toga ako si tu negde u blizini dacu ti broj inspekcije za zastitu zivotne sredine, javis se njima, kazes kakva je situacija i oni ti povere na cuvanje tog "slavuja" do odredjenog datuma ili dok se on ne oporavi. Ovako, bez toga, mozes imati nekih problemcica jer je ta ptica zasticena zakonom.


Pozdrav cheers [/quote]
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 4:16 pm

tara mozes da izbacis neku sliku da vidimo tog slavuja ? Very Happy pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 4:31 pm

@T4R4

Pisi poruku u telu poruke a ne u naslovu !
Nazad na vrh Ići dole
T4R4




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2012

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 8:12 pm

Laza ::
@T4R4

Pisi poruku u telu poruke a ne u naslovu !


Lazo, ok, jasno mi je; krsim pravila foruma, ne pridrzavam se pravila citiranja a verovatno sam i oftopic, tako da / posto ne zelim da neko zbog mene koristi uzvicnike, zahvaljujem na svim savetima i pozdravljam sve ljubitelje ptica i svih zivotinja.
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 8:35 pm

imam problem
alkirao sam jedno pile ali alka se malo spustila na donji deo noge tacnije u predelu zgloba i tako ostala 24 h noga je u medjuvremenu porasla i naduli su se svi prsti su prilicno oteceni, ja sam malo pomerio alku na gore i oslobodio sam mesto gde je bio zastoj .
dali ima spasa
Nazad na vrh Ići dole
sasaznas

sasaznas


Broj poruka : 105
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 53
Lokacija : Bijeljina RS BiH

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 8:47 pm

ako se otok ne povuce morat ces osijeci prstencic
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 9:06 pm

ja sam oslobodio mesto de je alka zaptila tako da sada ima cirkulaciju
samo me interesuje dali ce da spadne otok
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 9:15 pm

ce da spadne sigurno...to je samo trenutna reakcija,do sutra bice bolje,ipak je to samo pile njemu se tek razvijaju zglobovi
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 10:31 pm

nadam se da ce da bude sve ok
hvala
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 08, 2012 12:19 am

Alexandar ::
ja sam oslobodio mesto de je alka zaptila tako da sada ima cirkulaciju
samo me interesuje dali ce da spadne otok


Otok ce se sam resorbovati posle nekoliko dana, samo pazi da se ne nevuce neka infekcija tu, mozes nekom mascu mazati taj deo i to je to.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 08, 2012 12:30 am

dr.nenad86 ::
Alexandar ::
ja sam oslobodio mesto de je alka zaptila tako da sada ima cirkulaciju
samo me interesuje dali ce da spadne otok


Otok ce se sam resorbovati posle nekoliko dana, samo pazi da se ne nevuce neka infekcija tu, mozes nekom mascu mazati taj deo i to je to.


Pozdrav cheers

hvala Nneso
preporuci mi neku mast
Nazad na vrh Ići dole
Igorche81

Igorche81


Broj poruka : 109
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 43
Lokacija : Leskovac, Srbija

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 12, 2012 12:20 pm

Ljudi pomagajte. Imam dva mlada kanarinca, zutog koji ne peva i za kog sam skoro siguran da je zenka i zelenog (bio je kao vrabac kad je bio mladji ali je dobio boju posle mitarenja) koji peva po ceo dan, veseo je, skakuce, nomalno jede i pije vodu, kupa se, ma sve ok ali nocu kad spava on cijuce, kao da kija ili kaslje, ne znam ni ja sam. Ustajao sam par puta da vidim sta mu je i video sam da mu je otvoren kljun i da ubrzano dise. To se desava vec dva-tri meseca skoro svake veceri. Da je neka zaraza dosad bi se i ovaj zuti razboleo ali on je ok. Sta da radim?
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 12, 2012 3:35 pm

Mozda ima plucne parazite?!
Nazad na vrh Ići dole
border

border


Broj poruka : 365
Datum upisa : 13.03.2011
Godina : 68
Lokacija : Zenica BiH

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 12, 2012 3:42 pm

grinje affraid
i drugi je dobio od njega ,samo ti to još ne znaš
Nazad na vrh Ići dole
Igorche81

Igorche81


Broj poruka : 109
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 43
Lokacija : Leskovac, Srbija

Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 12, 2012 5:26 pm

Sta da im radim? Cime da ih lecim? Da im kupim nesto ili da zovem veterinara?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta da radim? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta da radim?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Šta treba da radim kad štiglić menja perije?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci-
Skoči na: