Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorPoruka
Ninoslav84

Ninoslav84


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Pirot, R.Srbija

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Okt 28, 2011 1:55 am

poruka obrisana


Poslednji izmenio Ninoslav84 dana Ned Mar 24, 2013 10:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Okt 28, 2011 6:59 am

Ja ću da ti pomognem da budeš informisan ,kad već nisi a trebalo bi da budeš jer se radi o Vašem ČLANU iz Udruženja ppfe iz Pirota.
Nazad na vrh Ići dole
Ninoslav84

Ninoslav84


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Pirot, R.Srbija

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Okt 28, 2011 5:25 pm

poruka obrisana


Poslednji izmenio Ninoslav84 dana Ned Mar 24, 2013 10:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Okt 28, 2011 5:42 pm

Verovatno ce se uclaniti u svima nama poznato udruzenje koje za saku dolara legalizuje sve.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Okt 28, 2011 7:36 pm

Ninoslav84 ::
Za svoja dela treba da odgovara svako bilo ciji clan on bio. Sud je zauzeo jasan stav "Kupac i prodavci moraju odgovarati". I tu nema dileme bilo ciji oni clanovi bili presuda ce doci.

Ali sta ce mo sa svim onim drugima koji su postali vlasnici zivotinja sa CITESA posle isteka roka za prijavu?

Koliko je od tada berza odrzano?

Koliko je takvih primeraka prodato i doslo u ruke vlasnika koji nemogu sada da prijave te ptice?

Sta ce biti sa tim ljudima i onima koji su im omogucili takvu kupovinu?

Ninoslave, ova pitanja mozes da postavis ovde posle decembra meseca, kada prodju izbori na svim nivoima....
Ja planiram da uzmem resor zastite zivotne sredine, rudarstva i prostornog planiranja. Tada ces imati informacije iz prve ruke, zvanicne i tacne, ovako sada samo mozemo da nagadjamo.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Okt 28, 2011 8:01 pm

Ninoslav84 On je bio prodavac !
Pa zar u vašim redovima ima takvih ?
I šta bi samojim starim pitanjima o Vašem prihvatilištu i oduzetim pticama od uplašenog građanina pirota?
Nazad na vrh Ići dole
Ninoslav84

Ninoslav84


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Pirot, R.Srbija

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 11:31 am

poruka obrisana


Poslednji izmenio Ninoslav84 dana Ned Mar 24, 2013 10:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 2:11 pm

Ninoslave84 pitanje je postavljeno odmah ,nakon snimka na lokalnoj televiziji,gde je Vaš Predsednik javno rekao da ima prihvatilište,da je oduzeo ptice i da je upoznat Republički inspektor.Snimak je poslat ne bilo gde već u Ministarstvu u sektoru kontrola i nadzor.Odgovore čekamo!
Koliko ja znam u Srbiji sem Palića nema legalno Prihvatilište ZA PTICE!
Klupko se razmotava,bliži se prava slika ISTINE!
Nazad na vrh Ići dole
Ninoslav84

Ninoslav84


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Pirot, R.Srbija

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 2:42 pm

poruka obrisana


Poslednji izmenio Ninoslav84 dana Ned Mar 24, 2013 10:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 3:09 pm

Ninoslave84 jeste bugarski državljanin uhvaćen sa strogo zaštićenim i zaštićenim vrstama ptica na graničnom prelazu Gradina,ali moje se pitanje odnosi na osobu koja je uhvaćena da prodaje papagaje i kornjače koje su na CITESU na samoj berzi u NS.
Mada neki Vaši članovi i dalje pa i juče prodaju ptice sa CITESA!
Za sve ovo je već mesecima prikupljen video materjal ,upoznat Republički inspektor,a u planu je da se sve objavi na nacionalnim televizijama.
Sa ovim komentarom završavam istinu o PPFE iz Pirota.
Nadam se da je pravda spora ali i dostižna.Čekam to već dve godine od onog februarskog dana kada sam dobio preteće pismo od PPFE iz Pirota ,sa potpisom Predsednika i OVERENO pečatom istog udruženja.
Istine o PPFE - Page 21 Pretnja1
Ovo je orginal sadaržaja pisma koje ste uputili meni.
Služili ste se svačim da me zastrašite ,ali nije vam uspelo da bi onda u dva navrata slali predstavke u Ministarstvo u sektore kontrola i nadzor ,po kojima bivam dva puta kontrolisan ,ishode znate,ali potsetiću One koji neznaju ,konstatacija ornitologa,Republičkog inspektora u prisustvu TRI službenika PU Pirot glasi u dva zapisnika ISPRAVAN po svim navodima u prestavci.
Pa zato sam se obratio predstavkom u dva Ministarstva,i dobio dva odgovora,ali tu se nezavršava sva priča oko te dve prijave u razgovoru sa Republičkim inspektorom za privredni kriminal dolazim do saznanja da po izvršenim kontrolama,urađenim zapisnicima u kojima jasno stoji da sam po svim osnovama u prestavci koju su uputili iz PPFE iz Pirota ISPRAVAN imam pravo da od nadležnih tražim REŠENJA da sam bio ISPRAVAN i samim tim tražim PRAVDU kod nadležnih u SUD-u.Čekam rešenja,a onda....
Nazad na vrh Ići dole
Ninoslav84

Ninoslav84


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Pirot, R.Srbija

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 4:46 pm

poruka obrisana


Poslednji izmenio Ninoslav84 dana Ned Mar 24, 2013 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 5:00 pm

ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 5:08 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/52/img3489t.jpg/
Nije oglas,ali ja znam gde se prodaju rozele za 3000 din po komadu. A zna i Republički inspektor jer mu je odmah u komšiluku!!!
Presudite postovani članovi ,urednici i adninistratori ovog foruma sami,slika je iz radnje.........!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 7:09 pm

Ninoslav84 ::
Kad dodje to vase resenje docice i pravda a ja se potpuno slazem sa vama da ce ona doci. Pravda je spora ali dostizna. Do zadovoljavanja pravde veliki pozdrav i sreca u radu sa vasim pticama.


Pozdrav Ninoslave, kolega i predsednice....


Pravda je spora ali dostizna , u to verujem, polako je pocelo klupko da se razmotava i da ide u pravcu kojem i treba i mora da ide. Poedine osnovne ideje pojedinaca i krive namere izlaze na povrsinu i sve ce biti kako treba uveren sam......

Do tada, pozdrav i srecno svima u takmicarskoj sezoni......


Podrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ninoslav84

Ninoslav84


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Pirot, R.Srbija

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 10:44 pm

poruka obrisana


Poslednji izmenio Ninoslav84 dana Ned Mar 24, 2013 10:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 29, 2011 11:00 pm

Bice mi cast i zadovoljstvo.......

Drago mi je sto ova nasa edukacija utice pozitivno na vas.

Bice nam dosadno ako se ne cujemo do tada, ti nemoj zvanicno, javi se nezvanicno ovde malo, postalo je zanimljivo.

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimePet Mar 16, 2012 9:00 pm

TREĆA ZLONAMERNA PRIJAVA

Stigla na suprugino i moje ime od strane Udruženja ppfe!

Posle pregleda, konstatuvano je ISPRAVNI po svim izmišljotina od strane ppfe!

A jedna od prestavki je bila GENETSKI INŽENJERING!

Posle provere nadležnih konstatovano je ,,NASTAVI SA RADOM GDE SI DOSADA STIGO, JER OVO ŠTO SMO VIDELI (PTICE) JE VEOMA INTERESANTNO NE SAMO AVIKULTURIZMU VEĆ I U SVERI ORNITOLOGIJE,,

Posle treće ZLONAMERNE PRIJAVE pitam sve članove ppfe dali imaju U.O. i N.O. u Udruženje ppfe?

Nazad na vrh Ići dole
Jansen




Broj poruka : 9
Datum upisa : 19.02.2013
Godina : 51
Lokacija : Divljana- Negotin

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeUto Feb 19, 2013 9:28 pm

Pročitao, čitao i nemogu da verujem da neko može da toliko obmanjuje svoje članove, a oni ništa ne preduzimaju protiv toga!

Ovaj post- poruka je sa drugog foruma ( nadam se da ne kršim pravila ovog foruma) ali ovakve stvari me jako nerviraju. Jert su u suprotnosti sa Udruženjima građana!

Izvinjavam se admionistraciji zbog ovog posta. Trudiću se da ubuduće pišem samo o ptičarskim temama: uzgoj SZZ i japanskih galebića.

,,POSTOVANI CLANOVI UDRUZENJA "PPFE", UO. I PREDSEDNICE

dugo se nisam javljao u ovim temama tolerisuci dosta stvari i racunajuci da ce neki ljudi da se urazume i da se ponasaju zdravorazumno, ali sam shvatio da se nemogu tako ponasati jer zapravo nemaju razuma.

S`obzirom na sve to ovom prilikom podnosim neopozivu OSTAVKU na mesto clana UO.

OBRAZLOZENJE:

Kao iskren i posten covek sa dostojanstvom i obrazom nisam u stanju da tolerisem PREVARE, OBMANE, FALSIFIKOVANJE , KRSENJE STATUTA UDRUZENJA I ZAKONA O UDRUZENJIMA od strane predsednika udruzenja.

Naime pored svih gluposti i lazi koje je uneo u zapisnik sa godisnje skupstine nije napisao da UPRAVNI ODBOR na skupstini nije prihvatio finansijski izvestaj jar je primetio malverzacije a gospodin Mladenovic cak nije hteo da udostoji UO. i obrazlozi izvestaj vec je konstatacijom: "TO JE TO, AKO VAM SE NE SVIDJA KO VAS SISA" zavrsio razgovor na tu temu i nikada nije dao obrazlozenje tog finansijskog izvestaja u kome je stajalo: "uplacena sredstva na racun xxxxxxxx potroseno xxxxxxx saldo nula." a gde su i nasta potrosena sredstva zna samo on.

Zatim UO. nije prihvatio da u upravni odbor udje supruga doticnog Mladenovica iz prostog razloga jer bi to bilo jednoumlje i glasanje za odluke koje se ticu svih nas iz bracnog kreveta predsednika udruzenja gospodina Milana Mladenovica (a ne iz licnih stavova prema gospodji Mladenovic o kojoj licno imam lepo misljenje.). na takav stav UO. Mladenovic je odgovorio da ce tako biti ili nece biti udruzenja a na moju konstataciju da je nadam se udruzenje iznad bilo kog pojedinca pa i njega odgovorio je cit.:" ma boli me k**** za udruzenje meni je bitno da sam ja zavrsio posao i da cu ja dobiti dozvolu za odgoj." kraj citata.

zatim nije hteo da dostavi tacan broj clanova udruzenja na dan odrzavanja skupstine jer se plasio odluke vecine koja je bila fizicki prisutna na skupstini pa je kasnije izmislio i zvao razne ljude po srbiji (predstavnike udruzenja, ali i one koji to nisu ) da mu salju nekakve izvestaje sa nekakvio predlozima i odlukama koje nije imao i pa samim tim i nije predocio na samoj skupstini udruzenja vec ih je kasnije pribavljao lazirajuci datume na dokumentima. Ali cak i da je neke od tih izvestaja zapravo i imao nije se vodio statutom i odlukom da ti predstavnici predstavljaju samo clanove iz svojih mesta. Ako cak predpostavimo da su svi clanovi iz tih mesta bili na tim "sastancima" opet ne predstavljaju vecinu clanova i volju vecine clanova udruzenja sto je propisano statutom jer ih u tim mestima nema toliko, a zanemario je fizicki prisutne clanove iz mesta gde je skupstina i odrzana i okoline, kao i gostiju kojih je ja tvrdim bilo vecina clanova udruzenja, mada ne sa sigurnoscu jer ponavljam nije hteo upravnom odboru i skupstini da dostavi tacan broj clanstva.

Cak sam i zvanicno kao clan UO. a po "zakonu o dostupnosti javnih informacija" i naravno po statutu i zakonu o udruzenjima gde stoji da je rad udruzenja javan poslao dopis preporucenom postom i putem elektronske poste (o cemu naravno imam dokaze) gde sam zahtevao da mi se dostavi broj clanova sa placenom clanarinor za 2012 i dokaze o uplati (sto zbog odlucivanja skupstine, sto zbog uvida u finansijska sredstva koja su od clanarine uplacena na racun udruzenja.)na koji je Mladenovic ostao gluv i nem i do dan danas nije odgovorio.

Za sve ovo sto sam naveo postoje svedoci i dokazi, tako da nije problem proveriti.

Svim ovi dogadjajima clanovi udruzenja iz Krusevca su ogorceni na ponasanje predsednika i sa pravom su zamerili i meni koji sam ga ranije podrzavao stavljajuci mi do znanja da ukoliko nisam u stanju da sprovodim i da se borim za glas vecine i interese svih clanova udruzenja na posten nacin i ne trebam da budem u UO.
Zato ja ponavljam ovom prilikom podnosim neopozivu OSTAVKU.

Sva ova krsenja statuta, zakona i kodeksa ljudske pravicnosti od strane predsednika udruzenja, grupa clanova druzenja i ja predocili smo i predsedniku Saveza Srbije S.P.A.S. Dusanu Stojanovicu kao i UO. saveza.

Takodje na osnovu svega ovoga od strane odredjenog broja clanova udruzenja sacinjene su i prijave protiv predsednika udruzenja PPFE.(odgovornog lica) kao i privatne prijave protiv fizickog lica Mladenovic Milana. Njihovo aktiviranje je jos uvek u fazi razmatranja.

Na ovi temu imao bih jos puno toga da pisem, ali jednostavno nemam snage za to. Zato cu sada ovde stati i uciniti taj moralan cin podnosenja ostavke.

Svim clanovima udruzenja zalim srecu i uspeh u daljem radu. NEK VAM JE BOG NA POMOCI.

Sve sto sam postigao kao clan ovog udruzenja za dobrobit ptica, zivotinja uopste kao i za dobrobit clanova udruzenja ostavljam savesnim clanovima na radost a je se CASNO povlacim u nadi da cu naci neko postenije mesto za pomoc pticama i dobrim ljudima.

VELIKI POZDRAV.

M. Stojanovic.,,


Ova poruka na tom forumu je bila svega nekoliko sati, nakon čega je obrisana ( nevidim zbog čega)!

Izvinjavam se ponovo ali taj forum i udruženje su me jako razočaraliiiiii svojim postupcima!
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeUto Feb 19, 2013 9:55 pm

Mnogo vam je vremena trebalo...
Svaka cast postenim pticarima, na zalost malo ih je u ovom nasem hobiju, ja sto ih znam na prste da ih nabrojim.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitimeUto Feb 19, 2013 11:05 pm

Kazite nam nesto novo o tom raspalom udruzenju PPFE, i o doticnom predsedavajucem..... Very Happy
Jos poodavno smo mi upozoravali da je predsedavajucem jedini interes njegov licni interes, da uzme pare neduznim ljudima, da ih spiska bez odluke Uo i da nejmu bude bolje, a pticare i interese i legalizaciju , ko shisha...

Kako on lepo vodi udruzenje i kako informise clanove o finansijko materijalnom poslovanju, nije dugo izdrzaoooo... Ovo je zrelo za na sud...

E sad clanovi tog udruzenja trebaju resiti situaciju sami, lepo smo ih upozoravali kakvi ih ljudi vode i dokle ce da ih dovedu. Svoje interese i prava jedino pred nekom institucijom mozete da dobijete.



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 21 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 21 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: