Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
stesha

stesha


Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.02.2013
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu Empty
PočaljiNaslov: Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu   Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu Icon_minitimeSub Jul 27, 2013 11:52 pm

Pre nepune dve nedelje sam nabavio mladog ručno braunouhog papagaja. Primetio sam da je izuzetno vezan za mene i moju verenicu i da ne voli da provodi vreme u kavezu, zbog čega vrlo retko vrši nuždu u istom.
Skoro svaki dan, kada dođem s posla i pustim ga, on u letu izbaci podosta izmeta i nakon toga obavlja nuždu sasvim normalno (izmet bez vidljivih anomalija, mirisa i sl.). S obzirom da će se dešavati da budemo odsutni duže vreme i da će on tad morati biti u kavezu, brine me kako da ga naučim da vrši nuždu i u kavezu.
Kavez odgovarajuće veličine za braunouhe papagaje, opremljen je igračkama i na dobrom je mestu u dnevnoj sobi (postavljen je tako da ptica može da nas lepo vidi).
Takođe, kada je pušten stalno nas juri po stanu i ako primeti da nas nema, besomučno leti po sobi i dere se.
Da li je neko od članova foruma imao ovakve probleme?
Nazad na vrh Ići dole
darko1977




Broj poruka : 64
Datum upisa : 22.08.2014
Godina : 46
Lokacija : Zrenjanin,bagljash

Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu   Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:09 pm

Imam drugara sto ima braunouhog ali njegov kontra od tvog.Znaci zivi prakticno u sobi bez kaveza i ima svoj cosak sa hranom i drvetom ispod su novine i karton i uvek vrsi nuzdu tu nikad mu nista drugo nije uneredio.
Nazad na vrh Ići dole
 
Braunouhi papagaj ne vrši nuždu u kavezu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta sve imate u kavezu
» Podloga u kavezu i volijeri
» Kraljevski papagaj
» Koji je ovo papagaj?
» Moj papagaj Akica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji-
Skoči na: