Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Pozarevcu

Ići dole 
+53
momoks
Stankovic
žako
kasper
border
salle55
psittacula
ivan79
Dalibor Vasic
gogagrizli
Rale
grujo
pedja cb
Miks
zvucnik
bozo
marconi
Rea
jecham
dalibor
dusan dragan
Herkules
GoranKac
ocultis
sasar_le
Vasa
rtomek
papayajamaica
fuz80
MILAN
VeljaVa
Alexandar
stamil
Srdjan
Sale77-Nis
klokkende
Alex
SALE KV
Dijamant
maki
Dax BG
dr.nenad86
Danijel
Santa
kima
milos0205
DraganKG
Rale KG
Perceval
Luckyboy
Zika
SrdjanKG
Laza
57 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 11:04 pm

pozdrav drugari,da li neko moze da mi kaze na kom mestu se odrzava berza u Pozarevcu i u koliko sati pocinje?koliko sam saznao-prva nedelja septembra,tj. 05.09.2010.?!unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 9:57 pm

a ja sam bas zainteresovan da odem na berzu u Pozarevac,jos kad bi mi neko rekao gde tacno treba da odem i u koje vreme bio bih jako zahvalan.
Nazad na vrh Ići dole
Dijamant

Dijamant


Broj poruka : 53
Datum upisa : 22.07.2010
Godina : 40
Lokacija : Pozarevac

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 10:04 pm

tacno druze tog datuma je ali nije samo berza vec izlozba i berza neznam koliko poznajes pozarevac pa da ti objasnim gde je
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 10:47 pm

hvala druze,znam da je i izlozba i berza,hteo bih da pogledam izlozbu i pazarim po nesto na berzi,cuo sam da je prosle godine bila na pijaci?slabo poznajem Po ali cu se valjda nekako snaci.u koje vreme pocinju izlozba i berza?
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 24, 2010 9:00 am

opet ja,malo gnjavim ali moram da dodjem u Pozarevac,berza je ispred neke hale u kojoj se odrzava izlozba,na putu ka Velikom Gradistu?!
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 24, 2010 12:00 pm

SALE KV ::
hvala druze,znam da je i izlozba i berza,hteo bih da pogledam izlozbu i pazarim po nesto na berzi,cuo sam da je prosle godine bila na pijaci?slabo poznajem Po ali cu se valjda nekako snaci.u koje vreme pocinju izlozba i berza?
izlozba je zvanicno otvorena u nedelju, zadnjeg dana od 8 do 14, ali berza se odrzava ispred hale gde su izlozeni eksponati, pa ti ovo vreme ne pretstavlja nikakav orijentir, bolje je doci ranije, ja licno planiram da budem tamo najkasnije do pola 8. Sto se tice mesta odrzavanja, ne umem bas najbolje da ti obijasnim, ali svakako ne mozes promasiti, ako dolazis sa zadnje strane onda si odmah tu, na semaforu desno i videces guzvu, ali ako dolazis sa druge strane, onda moras malo uci u grad, trazis hipodrom, i posle hipodroma je stocna pijaca ako se ne varam i to je tu. Neka me neko ko poznaje teren bolje od mene ispravi ako gresim.
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 24, 2010 7:31 pm

hvala puno...
Nazad na vrh Ići dole
klokkende




Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 52
Lokacija : Uzice

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 24, 2010 7:38 pm

A kada se dolazi iz pravca auto-puta, da li se ide u grad ili se produzi prema Velikom Gradistu?
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 24, 2010 7:51 pm

Kada se iskljucite sa auto-puta Beograd-Nis idete putem za Veliko Gradiste,ne ulazite u grad,jer za time nema potrebe,samo mozete sebi iskomplikovati pronalazenje.Kada krenete putem ka Gradistu,postoji semafor,tu skrenite levo,nakon par stotina metara je mesto gde se odrzava izlozba.
Nazad na vrh Ići dole
klokkende




Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 52
Lokacija : Uzice

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 24, 2010 9:35 pm

Hvala puno!
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 9:46 am

hvala Luckyboy.
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Pozarevac 2010   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimePon Avg 30, 2010 11:04 pm

Postala je tradicija da se nekolicina nas okuplja svake godine na berzi u Pozarevcu, uvek je lepo druzenje, lepo se ispricamo i odemo kuci sa puno uspomena. Bilo nas je par u pocetku, sada nas je mnogo vise na forumu pa koristim ovu priliku da pozovem sve ljude dobre volje ako dolaze na berzu/izlozbu u Pozarevac, da se vidimo, popricamo upoznamo itd

Javite se ovde, mozda ako iz nekog grada ide neko moze da poveze nekog drugog itd...

Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 12:23 am

Ko voli berze i druenje sa kolegama pticarima lepo bi bilo da poseti ovu izlozbu sitnih zivotinja i berzu u nedelju, jer ima za svakoga po nesto...............


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 11:57 am

ja bitrebalo da dodjem na berzu u nedelju ako me puste zena i cerke hehe,dolazim 99%.
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 12:11 pm

pozdrav drugari,eto i mene u nedelju na berzi,moram da kupim po nesto jer sam pre dva dana ostao bez nekoliko komada razne zivine-tvor ili lasica najverovatnije.
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 12:31 pm

jos 5 dana do izlozbe i berze u Pozarevcu,moram da obnovim zivinu jer mi je tvor ili lasica pre dva dana pojela po komad-dva od svega.
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 12:58 pm

Berza je čudo koje netreba propustiti ,bio sam prošle godine i oduševio se.Ima za svakog po nešto .Sale1977v će te ukrademo nemoj da brineš danas se dogovaramo na sastanku oko organizacije prevoza.
Vidimo se u nedelju pozzzzzdrav.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 2:49 pm

Vas dvojici iz Nisa bi bilo dobreo da se danas dogovorite ko ce da pece prase u subotu a za izlozbe cemo lako....... Sasatanak od 17 h......

Sto se izlozbe tice, ko voli one pticarske price, ko voli da se muva po guzvi i ko voli da posle druzenja i pazari nesto lepo, moja preporuka je da ode u nedelju na berzu, ima za svakoga po nesto.........


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
stamil

stamil


Broj poruka : 73
Datum upisa : 06.03.2010
Godina : 37
Lokacija : Niš-Srbija

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 4:17 pm

I ja sigurno neću da propustim berzu u Požarevcu.Dolazim............
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 6:14 pm

srdjan ::
Berza je čudo koje netreba propustiti ,bio sam prošle godine i oduševio se.Ima za svakog po nešto .Sale1977v će te ukrademo nemoj da brineš danas se dogovaramo na sastanku oko organizacije prevoza.
Vidimo se u nedelju pozzzzzdrav.
Berza u Pozarevcu - Page 3 Mig-29
Pozdrav Srdjane Laughing


Poslednji izmenio Luckyboy dana Sre Sep 01, 2010 12:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 31, 2010 10:57 pm

Dolazim i ja, vidimo se u nedelju
pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
Zika
Sumadinac
Sumadinac
Zika


Broj poruka : 1122
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Kragujevac

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 4:04 pm

-Zar da CICA propusti taj dogadjaj,taman posla...... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zika
Sumadinac
Sumadinac
Zika


Broj poruka : 1122
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Kragujevac

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 4:11 pm

-ako su na licu mesta smazane onda tvor,u svakom slucaju velika steta i bes..... lol!
Nazad na vrh Ići dole
VeljaVa

VeljaVa


Broj poruka : 70
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 64
Lokacija : Valjevo

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 10:58 pm

dolazim i ja mada mi propada svadba ali manje vise za to nece propasti druga poz. svima pa vidimo se.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 11:33 pm

Veljo ponesi trubu tamo, mkozda padne neka tazga, za trubu je narod uvek raspolozen................


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Pozarevcu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Pozarevcu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» berza u Požarevcu 11.3.2012.
» Berza u Zrenjaninu
» Berza u Kovačici
» Berza u Pancevu
» Berza - Novi Sad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: