Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Pozarevcu

Ići dole 
+53
momoks
Stankovic
žako
kasper
border
salle55
psittacula
ivan79
Dalibor Vasic
gogagrizli
Rale
grujo
pedja cb
Miks
zvucnik
bozo
marconi
Rea
jecham
dalibor
dusan dragan
Herkules
GoranKac
ocultis
sasar_le
Vasa
rtomek
papayajamaica
fuz80
MILAN
VeljaVa
Alexandar
stamil
Srdjan
Sale77-Nis
klokkende
Alex
SALE KV
Dijamant
maki
Dax BG
dr.nenad86
Danijel
Santa
kima
milos0205
DraganKG
Rale KG
Perceval
Luckyboy
Zika
SrdjanKG
Laza
57 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimePet Sep 03, 2010 8:30 pm

katastrofa,moram i japanske svilene da kupim po treci put-nocas mi je zenka nemackog ovcara preskocila ogradu i pojela pevca i dve koke,bas sam maler ovih dana. affraid
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimePet Sep 03, 2010 9:01 pm

ja jedva cekam da kupim po nesto,japanske svilene kokoske po treci put jer mi je nocas zenka nemackog ovcara preskocila ogradu i pojela pevca i dve koke,a pre neki dan pacov ili tvor 5 misiraka i to od svake boje po 1.-2.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimePet Sep 03, 2010 9:02 pm

Dolazi i jedan ptičar iz Bezdana......ni udaljenost od 300 km me ne sprečava da dodjem.....Very Happy.......Bude tamo lepih ptica, pogotovo fazana! Pozdrav sa severa.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:42 pm

ujutru ranom zorom pravac-pozarevac. lol!
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:44 pm

ujutru ranom zorom pravac-Pozarevac. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zika
Sumadinac
Sumadinac
Zika


Broj poruka : 1122
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Kragujevac

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:44 pm

asocijacija pravac-pelinkovac
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:47 pm

vozim pa ce biti pravac-klaker kabeza. cherry
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:50 pm

meni se neda da dodjem !! moram da radim a komsija ide kombijem
Crying or Very sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:51 pm

Ljudi, lepo se provedite, ja cu ove godine na zalost da izostanem u Pozarevcu... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 11:19 pm

Moj drugar Luckyboy je pre 5 u Pozarevcu Smile ja vas sve pozdravljam, lepo se provedite. Nazalost ja necu doci zbog odlicnog poslovanja moje firme i neprimanja plate...

Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 11:30 pm

Laza ::
Moj drugar Luckyboy je pre 5 u Pozarevcu Smile ja vas sve pozdravljam, lepo se provedite. Nazalost ja necu doci zbog odlicnog poslovanja moje firme i neprimanja plate...

Salle55 je vec stigao kod mene,i kaze :Da krecemo ??? Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 6:57 pm

Pozdrav svima .....eto prošao je i ovaj dan koji smo mnogi mnogo čekali , šta da kažem bilo mi je super videti desetine drugara sa foruma , a još ko zna koliko onih koji nisu na foumima ali su mi dragi a nažalost se samo na razim berzama susrećemo pa onda priči nikad kraja .
Odmah da zamerim mnogima što na svom avartu imaju neke bezveze slike pa skoro ja jedini imam svoju sliku pa mi ljudi prilaze pružaju ruku eee pozdrav ROBY ja sam ....XY sa foruma a ja pojmosnemos neznam ko je ....apelujem na sve da postave svoje face naavart ...nije sramota biti lep pa nek svet vidi ko si hahahahaahah pa da se lakše prepoznamo !!!!
Malo o berzi , naroda je bilo mnogo a i raznih ljubimaca bilo dosta pa tu i tamo moglo se naći za svakog ponešto ...nažalost ima nekih vrsta što su manjak pa se zapravo nikako nemogu nabaviti a ima vrsta koje se nikako nemogu prodati ali šta je tu je naročito srednjih papagaja ima mnogo a prezasićeno je tržšte a recimo St. tigrica je bilo lepih ali nigde ženku nisam našao ...., kanarinaca je bilo mnogo a pošto se ja nerazumem u njih nebih da komentarišem , EGZOTE!!! po mom mišljenju je bilo više nego što sam se nadao , znajući broj odgajivača u Srbiji, istina je zato da je jedan deo bio iz uvoza koji se u zadnjih godina uvozi u nas ..od ovih vrsta nažalost odhranjene primerke ( alkirane !!) nisam video , nedostajale su mi i standard zebraste zebe ali nažalost i to je slika našeg stanja da kvalitetnih zeba jako malo ima kod naših odgajivača, egzotičnih golubova je bilo dosta u ponudi raznog kvaliteta.
toliko ukratko od mene i jošjednom bilo mi je zadovoljstvo družiti sa svima vama koji ste bili pa malo malo navraćali u "bazu kod Robyja Very Happy "
pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 8:06 pm

Drago mi je Roby da vam je bilo lepo! Ja na zalost ovaj put nisam mogao da dodjem na berzu, radio sam skoro ceo dan Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 8:33 pm

Evo i ja da se nadovezem na Robijeve reci i da kazem da nas je i vreme posluzilo da smo se sreli i druzili i razmenili po koju pticarsku rec.Za sve ljubitelje pernatih zivotinja je bilo ponesto od zeba do nojeva pa ko je hteo i mogo taj je i kupovao ali kako sam primetio vise su ljudi gledali nego kupovali ako se po jutru dan poznaje kako li ce biti na ostalim berzama pitam se.U svakom slucaju bilo je lepo druzenje sa svim kolegama pticarima bilo da su sa ovog ili drugog foruma najbitnije je druzenje.
pozdrav svima pa se vidimo nekom drugom prilikom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 8:53 pm

Sale ko si ti na slici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 8:55 pm

Ajmo slike sa berze, nema nam ga glavni fotograf Laki....
Jedva cekam da vidim slike sa berze

Robi u pravu si za slike sa avatara, trebalo bi staviti svoju sliku a ne venericnu sliku

pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:01 pm

Otvoricemo temu sa sopstvenim slikama Smile
Nazad na vrh Ići dole
sasar_le

sasar_le


Broj poruka : 178
Datum upisa : 23.02.2010
Godina : 42
Lokacija : Leskovac, SRB 10 50

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:02 pm

Slazem se sa Robyjem i Saletom u vezi berze, bilo je svega i svacega, al ko sto rece Sale vise se gledalo neg kupovalo (govorim iz licnog iskustva,nista nisam prodo haha).
Bitno je druzenje ipak i drago mi je sto sam upoznao prijatelje sa foruma.
Pooozzzz...
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:03 pm

Moze i to , tema - slike za prepoznavanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:15 pm

I ja sam zadovoljan berzom, slazem se sa robijem, i ja sam trazio zenku standard tigrice, na kraju sam nasao jedva jednu mladu, zato muzjaka je bilo svih starosnih grupa Smile
i da stvarno je bez veze bez slike, na primer prepoznao sam robija, ali mi bilo glupo da mu pridjem i da se javim kada on nema blage ideje ko bi ja mogao da budem, minus za mene, postavicu svoju sliku kao avatar da se na iducu berzu prepoznamo Smile
Posebno me impresionirala zuta kaludjerica, to je prva u toj boji koju sam video kod nas, a njena cena ne da me je impresionirala nego me bacila u bedak Sad
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:41 pm


Ima li slika sa izlozbe? I ja se slazem sa Robijem, postavicu svoju sliku, da se znamo na sledecim berzama! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:51 pm

Krecu neke fotke,ne puno,bilo je skoro nemoguce fotografisati (citaj:nije bilo guzve) Very Happy
Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0068s
Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0070ex
Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0072qg


Poslednji izmenio Luckyboy dana Pon Sep 27, 2010 6:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SALE KV

SALE KV


Broj poruka : 71
Datum upisa : 31.07.2010
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:55 pm

i ja sam bio danas na berzi,razgledao,pokupio po koji savet u vezi zivine,a i pazario po koji komad zivine jer me to najvise i interesuje,bila je ludnica koliko ljudi,da covek ne poveruje.pozdrav za sve forumase iz Kraljeva lol!
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:56 pm

Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0077x
Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0079xj
Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0080mj
Berza u Pozarevcu - Page 4 Dsc0082kd
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 9:58 pm

Samo napred Luckyboy, oduvek si umeo sa foto aparatom! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Pozarevcu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Pozarevcu   Berza u Pozarevcu - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Pozarevcu
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» berza u Požarevcu 11.3.2012.
» Berza u Zrenjaninu
» Berza u Kovačici
» Berza u Pancevu
» Berza - Novi Sad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: