Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Monoru

Ići dole 
+30
ZQKY
psittacula
jecham
smeshko lepushko
pedja cb
goran092
Šarengrad
Alex
koss
Miks
Srdjan
marconi
GoranKac
MILAN
žako
igorsand
momoks
szigics
Sale77-Nis
zucko
vecos
grujo
milannish
dr.nenad86
Milan Nis
rtomek
Vasa
SrdjanKG
Hybrid
Luckyboy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 04, 2012 4:16 pm

11 mart
15 april
13 maj

12 avgust
9 septembar
14 oktobar
vecina ide privatnim prevozom,to je najbolja opcija Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 04, 2012 4:20 pm

Hvala Milane na info.Xxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Poslednji put izmenio Luckyboy dana Sub Feb 04, 2012 4:40 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : Za takva pitanja koristi privatne poruke)
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 10:05 am

Ide li tko 11.03. na sajam u Monor?
U Čepinu je opet organiziran autobus. Idemo se družiti, a možda se i nađe nešto interesantno.
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 10:22 am

Trebao sam i ja sa mojim udruzenjem iz Brckog ali bi trebalo dva puta presjedati, tako da sam odustao. nadam se da cete se lijepo provesti i kupiti nesto valjano.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimePon Mar 12, 2012 9:10 am

Kratko izvješće iz Monora.....
Ponuda je bila kakva-takva. Bilo je toga dosta, ali kada si tražio nešto konkretno, onda nastaje problem. To su sve prošlogodišnje ptice koje su mahom već sve probrane, a novih mladih nema. Vrijeme hladno i vjetrovito. Na carini rasturačina. Neki su ostali bez svojih životinja. Sve u svemu, nije bilo ništa posebno.
Jedino mogu izdvojiti kratak susret s članom ovog foruma rtomek-om. Još jednom mu se zahvaljujem na pomoći, znanjem madžarskog jezika. Evo i nešto fotki.

Berza u Monoru - Page 5 01
Black-headed (par 700 €)

Berza u Monoru - Page 5 02
kraljevski (Par 350 €)

Berza u Monoru - Page 5 03
Žakoi, rukom hranjeni (550 € kom)

Berza u Monoru - Page 5 04
Žako (350 €), a zašto tako malo, nisam uspio skužiti, odnosno vidjeti, jer je bio u jako malom i skučenom prostoru, što se i vidi iz fotke.

Berza u Monoru - Page 5 05
Are, cijena ?????

Berza u Monoru - Page 5 06
Sijamski mačići (100 € kom)

Berza u Monoru - Page 5 07
Berza u Monoru - Page 5 08
Edeli

Berza u Monoru - Page 5 09
Penanti (40 € par)

Berza u Monoru - Page 5 10
Berza u Monoru - Page 5 11
Berza u Monoru - Page 5 12
Berza u Monoru - Page 5 13
Berza u Monoru - Page 5 14


Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimePon Mar 12, 2012 9:30 am

Zako hvala za fotke !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimePon Mar 12, 2012 9:45 am

Ja sam molio drugara da mi vidi tamo zenku Plavoglave aratinge, nazalost nije nasao a kaze da nije berza bila nesto posebno kao inace. Proljece uvjek nudi malo i lose sve je do sada vec probrano. Vidjet cemo kakva ce ponuda biti u aprilu. Molio bih, ako neko zna da ima negdje neko za prodati Plavoglavu aratingu zenku da mi javi. Ili da poznaje nekog ko ih odgaja.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimePon Mar 12, 2012 8:09 pm

Pozdrav za sve !!
Žako nema na čemu meni je drago ako mogu pomoć !
Bilo je veoma hladno pa to se i manifestovalo u ponudi pretežno egzota , ljudi je bilo mnogo što mi je posebno drago pa se ovde barem na kratko možemo naći sa drugarima iz cele regije! Ponuda lekova , vitamina, i svih potrebština je bilo mnogo tako da smo mogli kupiti sve što je neophodno za dolazeću sezonu !

Na kraju bih samo rekao da mi je najteže palo kad sam video Rumune, Bugare, Litvance, Poljake, Slovake, Čehe, Slovence, Austrijance .....da sa punim transporterima odlaze do svojih auta, pa bez problema kupuju -prodaju a mi ih samo gledamo jer nas granica čeka pa sem preparata zapravo nesmemo doneti ništa ...
pozdrav ROBY

Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimePon Mar 12, 2012 8:45 pm

Pa nije valjda da nema rupa da se unese koja ptica.
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 15, 2012 6:08 pm

Jeli se šta promenilo od Marta? Zar nije unos do 5 ptica slobodan ( uz veterinarsku potvrdu)?

I još nešto, jel ima sigurno berze 13-og maja.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 15, 2012 6:18 pm

Kazu da je danas berza, cucemo info od onih koji su isli. Izgleda da sto se uvoza tice nema nista i sa papirima. Problem na ovim prostorima je sto je zabranjena trgovina pticama sa CITIS liste.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 11:47 am

Je li bio sajam u Monoru 15.04.2012. i je li netko bio na njemu?
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 1:32 pm

Dusko ::
Kazu da je danas berza, cucemo info od onih koji su isli. Izgleda da sto se uvoza tice nema nista i sa papirima. Problem na ovim prostorima je sto je zabranjena trgovina pticama sa CITIS liste.


Koliko ja znam u Srbiji nije problem ako je ptica legalna . Još uvek se niko nije javio sa papirima a da ima problem .
Loše navike se teško izkorenjuju.
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 3:07 pm

Osim veterinarskog uvjerenja da je ptica zdrava jeli daju Madjari i CITIS papire za pticu.
Nazad na vrh Ići dole
deejan

deejan


Broj poruka : 4
Datum upisa : 27.08.2011
Lokacija : Batajnica

Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitimeČet Avg 02, 2012 10:04 pm

Da li negde ima organizovani prevoz koji bi primio jos dva putnika iz Bg-a?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Monoru - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Monoru   Berza u Monoru - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Monoru
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Berza u Monoru 08.08.2010.
» Monoru (13.10.2013.)
» Berze u Monoru
» Berza u Obrenovcu
» Berza Požarevac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: