Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Rozele ( Platycercus eximius)

Ići dole 
+66
jomabo
ivica1
Kettyca
ikkacc
dado-bi
goran2905
IgorV
ZARKOTEKICA
miticsinger
Nidzo
Vladakg
RADE 80
marinac1
gaborka
David
djuro123
rakac
makimk
goranpirot
Ivan/Rex
Ondrej
Dusko
batinic
vladogouldovi
karlo28
Matija95
golub978
fuz80
florida
Svrca
Dalibor Vasic
ivankv
shikis
skorkovic
Tamara
acahaski
anita75love
žako
Rozela
pedjolino
rade
Sale77-Nis
Angel
pedja cb
mime30
Iwan97
holder
acca
psittacula
igorsand
Atyesz
gogagrizli
MILAN
GoranKac
ljubaribolovac
Duska
ATOS
milun
Despot
Rea
Zika
Caba-Su
Luckyboy
Sasha
Boban
rtomek
70 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorPoruka
jomabo

jomabo


Broj poruka : 77
Datum upisa : 09.03.2012
Lokacija : Skopje

Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Zako, odlican izum. Molim te reci nam koji je obem tog tanjira i koja je dubina, pretpostavljam da nije plastika vec keramika   Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Icon_minitimePon Avg 11, 2014 12:29 am

žako ::
Druga tura ove godine. Od 6 jaja, 4 mlada.

Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 14062014
Nazad na vrh Ići dole
jomabo

jomabo


Broj poruka : 77
Datum upisa : 09.03.2012
Lokacija : Skopje

Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Icon_minitimePon Avg 11, 2014 12:34 am

Od moja 6 jaja samo 1 pile, ostala 3 mucak, i 2 oplodjena, ohladjena. Sada bebac ima 42 dana, napolju je van gnezda od 32 dana kako se ispilio, ali ga otac juri po letilici i tuce umesto da ga jos hrani. Majka je vec snela 1 jaje druge ture. Pitanje: dali da sklanjam malog jer mu je tek 42 dan a po meni je to rano i jos nisam sigurna da jede sam, nijednom ga nisam videla, dali da ga ostavim sa roditeljima jos malo i dokle?
Nazad na vrh Ići dole
jat32




Broj poruka : 28
Datum upisa : 17.08.2014

Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Icon_minitimeČet Feb 26, 2015 2:28 pm

...eh nekada sam imao rozelu jos kao klinac stedeo od uzine da je kupim,nazalost udarila glavom o prozorsko staklo i uginula,sad su u planu dve plave rozele,volijera 2,1x1,7x1,sa duplom zicom spremna ceka se izlozba u pozarevcu
Nazad na vrh Ići dole
nikola57

nikola57


Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.12.2015
Lokacija : pirot

Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Icon_minitimeSre Dec 09, 2015 12:19 am

ja sam pocetnik sa rozelama.. pa imam jedno pitanje.. imam dve rozele jedna je standard(kao zenka)imam je mesec dana.. a druga rubino(valjda muzijak) njega imam 4 meci ni za jednu nisam siguran kog je pola obe imaju oko godinu dana.. od skora su pocele da ulaze u kucicu gde se potuku.. a i po kavecu pokazuju da se bas ne vole.. da li to znaci da imam dva muzijaka.. meni po onome sto sam procitao na netu tako deluje..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rozele ( Platycercus eximius)   Rozele ( Platycercus eximius) - Page 17 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rozele ( Platycercus eximius)
Nazad na vrh 
Strana 17 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Problem sa okom kod rozele
» Penant (Platycercus elegans)
» zeleni penant Platycercus caledonicus
» Štroh - slameno žuti penant (Platycercus flaveolus)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Srednji papagaji-
Skoči na: