Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac

Ići dole 
+12
Igorche81
Kanarinac
sasaznas
milos0205
crnokapagrmusa
dimitrije
topaz
Marjan
dr.nenad86
border
Danijel
Vasa
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
border

border


Broj poruka : 365
Datum upisa : 13.03.2011
Godina : 68
Lokacija : Zenica BiH

Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 14, 2014 11:36 pm

Loše,ja nisam izlagao,dosta državno u Mostaru i pehar za STAS,malo ptica u Zenici i malo izlagača
Nazad na vrh Ići dole
carduel




Broj poruka : 32
Datum upisa : 27.04.2012

Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 14, 2014 11:57 pm

border ::
Loše,ja nisam izlagao,dosta državno u Mostaru i pehar za STAS,malo ptica u Zenici i malo izlagača

Neka zdravlje služi a za ostalo kako bude a što se ptica tiče kako se dogovori. Ne čudi me to, daj oskudica s parama, daj problemi u društvima, ini principi i sl. i na kraju tako to bude.

Nisam za to, treba sjesti s kolegama iz drugih udruga i dogovoriti se što ćemo i kako ćemo. Jedino taj način može popraviti trenutnu sliku.

Trebamo to bolje organizirati. Ove godine Ljubuški 120, Zenica 80, Mostar 400 i nešto ptica.

Treba naći zajednički jezik i popraviti ovu sliku tako da udruge koje organiziraju izložbe imaju jednak ili približno jednak broj.
Nazad na vrh Ići dole
Ermitano

Ermitano


Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.02.2014
Godina : 39
Lokacija : Mostar

Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 10:10 pm

pozdrav, pa dobro ova godina nije nesto bila posebno, osim u Mostaru, preko 600 ptica. nije to razlog za kukanje, ova godina je svakome losa bila u svakom pogledu.
Sto se stasa tice BIO I OSTAO, SAMPION KANARINACA STASA Mirsad i ovim mu putem cestitam.

carduel mogao si i ti svoje raze iznijeti na neku izlozbu osim samo u Ljubuski Very Happy

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
carduel




Broj poruka : 32
Datum upisa : 27.04.2012

Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 10:44 pm

Ermitano ::
carduel mogao si i ti svoje raze iznijeti na neku izlozbu osim samo u Ljubuski Very Happy

Ermitano, moraš znati jednu stvar da nije ovo kukanje, što sam naveo, nego mogućnost da se promovira uzgoj ptica u Bosni i Hercegovini. Moji postovi nisu usmjereni da se degradira bilo koja manifestacija ovog tipa. Ovo navodim da se to ne bi shvatilo na progrešan način.

Poslao sam prijavu za Mostar ali nažalost prijem završio pa tako nisam mogao učestovati na državnoj. Ove godine sam uspio izložiti svoje raze u Ljubuškom i Sarajevu.

Valja će biti bolje dogodine. Smile
Nazad na vrh Ići dole
border

border


Broj poruka : 365
Datum upisa : 13.03.2011
Godina : 68
Lokacija : Zenica BiH

Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 11:04 pm

Ovo je divna tema i ove ljude ovdje nije potrebno zamarati našim ptičarskim problemima u BiH,ali da ne ide ne ide,kako riješiti do nas je
Nazad na vrh Ići dole
dimitrije




Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2012

Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitimePet Jun 12, 2015 9:57 pm

Pretpostavljam da sam 1 od retkih odgajivaca ove rase u Srbiji. ovu godinu nisam izveo ni jedno pile i to mi se prvi put desava.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac   Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Španski minijaturni (raza espagnol) kanarinac
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Spanski vrabac(Passer hispaniolensis)
» Kanarinac NORWICH
» VECTIS KANARINAC
» Lizard kanarinac
» Topaz kanarinac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci :: Kanarinci stasa i oblika-
Skoči na: