Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
igorsand




Broj poruka : 201
Datum upisa : 11.03.2010
Lokacija : Zrenjanin

Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Empty
PočaljiNaslov: Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica    Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:13 pm

Zelim da pokusam da na jedno mesto okupim sve odgajivace tigrica. Kako bi imali pregled svih odgajivaca u Srbiji i regionu. A konacan cilj okupljanja bi mozda bio malo optimisticki pokusaj organizacije nekog kluba odgajivaca tigrica.
Ovde mozete da ostavite informacije iz kog ste mesta, koje tigrice drzite i nacin na koji vas se moze kontaktirati. Posto ima ljudi koji drze tigrice a nisu aktivni na forumima, mozete da navedete i te ljude ukoliko znate za takve odgajivace. Ja znam za 2-3 odgajivaca izlozbenih tigrica koji se nepojavljuju na forumima, pa ih nameravam kontaktirati i prenjeti im ovu moju ideju oko okupljanja odgajivaca tigrica.

Ja drzim iskljucivo izlozbene tigrice i u Zrenjaninu sam.

Sada da vidimo koliko ima zainteresovanih? Smile
Nazad na vrh Ići dole
kelies

kelies


Broj poruka : 16
Datum upisa : 25.10.2010
Godina : 47
Lokacija : Zrenjanin

Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica    Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Icon_minitimeUto Okt 25, 2011 1:14 am

Zrenjaninac, ideja ti je super. Ja te podrzavam i spreman sam da pomognem. Ako si u ZR, u nedelju je u Makedonskoj ulici berza, kao i svakog poslednjeg vikenda u mesecu. Mogli bi se videti. Takodje bih voleo da prosirim svoje jato kvalitetnim izlozbenim tigricama...
Nazad na vrh Ići dole
igorsand




Broj poruka : 201
Datum upisa : 11.03.2010
Lokacija : Zrenjanin

Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica    Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Icon_minitimeČet Okt 27, 2011 3:23 pm

Pozdrav Zrenjaninac. Naravno da cemo se videti. I kakva slucajnost, jer ja tebe nameravam da kontaktiram vec duze vremena u vezi Rotvajlera!! Ali evo ti mene kontaktira zbog tigrica. Smile Predpostavljam da je ovo tvoja odgajivacnica Rotvajlera? Nisam kuci 10-15 dana, ali cu se javiti cim stignem. Za ovu berzu znam, ali nikako da svratim.
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica    Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 12:50 pm

Ja takodje drzim puno tigrica ali i imam nimfe!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica    Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Odgajivaci obicnih i izlozbenih tigrica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Odgajivaci papagaja iz Sapca
» Priprema izložbenih primeraka ptica za izložbu!
» Ocenjivanje kvaliteta i nedostaci izložbenih zebrastih zeba
» Bolesna tigrica
» Mutacije tigrica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji-
Skoči na: