Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Razmnozavanje štiglica u avikulturi

Ići dole 
+69
Toni72
kima
pedjacure
Eksernis
bortes
carduel
Rale paracinac
Tomislav
lepotica cana
коста_п2
Matija95
gocke
dino
Dragomir
botsabac
makimk
acahaski
žako
Ivan/Rex
dimče mk
ivica.m
srxa
drvetmed
Aleksandar Djuric
Milos MAGA
karlo28
BABURA
Dalibor Vasic
border
papayajamaica
Luckyboy
Marjan
Sale77-Nis
sasko
Đole
akimak
mica vasic
bratislav misic
bastard kv
vladimir
fzen
KUM
nikola j
vlada130168
dule33
Don
Alexandar
BOCKA
Bogdanik
ticar
jigor
jevca5
sasar_le
Ivica
Petar
Rale KG
milannish
Бане
IGOR 72
mica
SrdjanKG
Dax BG
dr.nenad86
gogi
Rale
Laza
milos0205
lord189
Danijel
73 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
jigor

jigor


Broj poruka : 48
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimePon Mar 14, 2011 8:10 pm

Još malo i počinjemo! Ne znam ko je nestrpljiviji da li oni ili ja?

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 2hn7sjo
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Mar 17, 2011 11:27 am



Krecemo polako... cheers
Nazad na vrh Ići dole
fzen




Broj poruka : 18
Datum upisa : 05.11.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 22, 2011 10:31 am

moze li neko da mi odgovori da li dva muzjaka mogu medjusobno da se hrane ili je jedan zenka koja lici na muzjaka,i da li zenka ima slicnu pjesmu kao muzjak
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 22, 2011 7:15 pm

Dva muzjak mogu da imaju kotakt kljunovima i da se ljube intenzivno kao da su par, to je normalna pojava. Da se hrane to bas nisam video niti cuo da postoji. To cak rade iako imaju zensko drustvo u volijeri ili gde se vec drze. A zenka moze da ima pesmu , cak i da peva nekoliko tura, da bi prepoznao zensku pesmu moras biti poznavalac pesme. Za pocetak mozes snimiti pesmu i mogu ti dati misljenje mada nisam vrhunski poznavalac. To mogu biti samo javljanja , a da tebi lici na pesmu.
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 22, 2011 9:13 pm

Bez ovoga nema ozbiljnog odgoja i boljeg jelovnika za nase stiglice. Lepo vreme je nateralo vegetaciju maslacka i mojim pticama omogucilo gozbu. Nema uvek cvetova maslacka u prirodi u izobilju , sada je prva berba , kasnije ce biti jos jedna puno veca , kasnije ce cvetovi biti samo pojedinacna pojava i relativno retka. Kasnije se koristi lisce, lisce treba da je mlado i svetlo zeleno , tamno zeleni listovi su stari.
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 IMG_0126
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 IMG_0124
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 IMG_0129
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimePet Apr 01, 2011 11:53 am

KOLEGE MOZE MALO POMOC.PROSLE GODINE ZENKA JE BILA SA MUZJAKOM I NISTA. SAD JOJ JE POBELEO KLJUN NOGE I KAD SAM JE PUSTIO KOD STIGLICA SKIM SU BILI U VOLIJERI PREKO ZIME VIDEO SAM IH DA SE ODMAH LJUBE I VISE NE.E SAD KAD PRINESEM STIGLICA S KIM PROSLE GODINE NIJE RADILA NISTA ONA POCNE DA SE VRTI NA DRVCE RASILI KRILA I POCNE DA JURI ONOG KOD NJEGA U VOLIJERI DAL CE BITI NESTO OD TAJ PAR ILI DA I PUSTIM STIGLICA S KIM JE BILA PROSLE GODINE.MOLIM NEKI SAVET.


Poslednji izmenio Luckyboy dana Pet Apr 01, 2011 11:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Isključi Caps Lock)
Nazad na vrh Ići dole
bastard kv




Broj poruka : 24
Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 52
Lokacija : kraljevo

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 20, 2011 7:52 am

kolege moze li mala pomoc pilim bastarde svake godine sada prvi put probam stiglic + stiglic a u tome nemam iskustva tri para se gaze jedan par ispleo i gnezdo ali zenka jos ne nosi vido sam da su se gazili pre nekih sedam osam dana posle koliko dana nosi znam da kanarinka posle 4 dana a za stiglice neznam (molim pomoc)
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 20, 2011 11:34 am

POMOC POMOC POMOC AKO IMA NEKO OVAKAV PROBLEM POMOZI KOLEGA MOZELI MALO POMOC MENI.ZENKA STIGLICA NAPRAVILA GNEZDO ZA JEDAN DAN ODVOJIO MUZJAKA O DNJE PREGRADIO KAVEZ JE VELIKI LETELICA OTUSO UJUTRU JAJE NA PODU DRUGI DAN JAJE U GNEZDO NECE D GA LEZI CEO DAN PUSTIM UVECE MUZJAKA NA DRUGI DAN JAJE TRECE NA PODU U GNEZDO SLOMLJENO NERVIRAM SE I PUSTIM DRUGOG STIGLICA CIM GA JE VIDELA LEGLA MU JE BEZ PESME ODMA JE UPARI ZNACI NAKON SVA SNESENA JAJA ONA LEZI DRUGOM ZNACI PO MENI PRVI JE NIJE PARIO.E SAD OVAJ NOVI JE RASTURIO CELO GNEZDO STAVIO I NJEMO VESTACKA JAJA IZGLEDAJU KAO PRAVO IZBACIO IH NAPOLJE I SVE RASTURI.SAD SE CUDIM DA LI DA GA ODVOJIM OD ZENKE DA PREGRADIM LETELICU I AKO NAPRAVI ONA PONOVO GNEZDO DA GA PUSTIM SAMO TAD ILI DA CEKAM DA PRAVI PA DA VIDIM KAKO CE DA SE PONASA.
Nazad na vrh Ići dole
bastard kv




Broj poruka : 24
Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 52
Lokacija : kraljevo

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 7:30 am

jupi stiglo jutros prvo jaje
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 12:59 pm

jaja nisu problem,problem je da legne na njih dal nece muzjak da zajebe.ja sam imao jaja 1 aprila i nista
Nazad na vrh Ići dole
bastard kv




Broj poruka : 24
Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 52
Lokacija : kraljevo

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimePet Apr 22, 2011 9:41 am

ova snela jutros 2 i lezi KO zakovana
Nazad na vrh Ići dole
bratislav misic

bratislav misic


Broj poruka : 22
Datum upisa : 24.04.2011
Godina : 45
Lokacija : Vl.

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 12:13 pm

molim vas za pomoc....imam par stiglica koji su zajedno skoro mesec dana,poceo sam sa jajcanom hranom,klijavo seme,voca,vitamina e,sa hranom za mekokljunce,maslackom itd.do juce je bilo sve ok i super i od jednom su prestali da jedu samo stoje jedno pored drugo i povremeno kao hrane se .ne znam sta se desava da li je neko imao slicno iskustvo ili mozda da mi da neki savet.....hvala
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 4:23 pm

moja ista prica za drugi put napravi gnezdo za jedan dan sutra snese ne lezi drugi dana snela na podu kaveza i ne lezi i pocne da rastura gnezdo zasto to sam ona zna vec sam izgubio i merak i volju probacu i treci put ako ne bude pustam je .ako nesto neko predlaze neka kaze???????? nemogu staviti pod kanarinku zato sto lezi vec d
eset dana
Nazad na vrh Ići dole
fzen




Broj poruka : 18
Datum upisa : 05.11.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 7:46 pm

imam dva stiglica koji su vec duze vrijeme zajedno,za jednog sam siguran da je muzjak za ovog drugog nisam,ovaj drugi ima dvije jedva primetljive tacke iza glave lijevo i desno, nisam ga jos cuo da pjeva, ostalo sve govori da je muzjak,stavio sam im gnijezdo za svaki slucaj,nisu se svadjali ljubili su se kljunovima ili je to bilo dodirivanje neznam,ubacio sam im materijal za gnijezdo,nisam se nadao nicemu,odjednom jedan je poceo da nosi materijal ugnijezdo,posle neki dan i ovaj drugi sto sam se zacudio jer mislim da je muzjak,sad su malo prestali ali su zato poceli neku svadju ne mnogo zestoku,sada mi nije nista jasno da li je ovo drugo muzjak ili zenka molio bih nekog iskusnog da mi ovo objasni,hvala
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:22 pm

Vladimire, zenka stiglica pocinje da lezi tek kad snese 3,4 ili tek posle poslednjeg jajeta. A gnezdo mozda rastura muzjak, presiljeni i mladi muzjaci to cesto rade. Ako je muzjak moras ga odvojiti u poseban kavez ali da ima vizualni kontakt sa zenkom. Moras biti strpljiv, stiglici nisu kanarinci da se razmnozavaju po kutijama i spajzevima.
Takodje muzjak moze sprecavati zenku da ulazi u gnezdo i da ona nosi po podu. Postoje mnogo zavrzlama i tesko ih je sve pobrojati i svaku objasniti.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:25 pm

fzen ::
imam dva stiglica koji su vec duze vrijeme zajedno,za jednog sam siguran da je muzjak za ovog drugog nisam,ovaj drugi ima dvije jedva primetljive tacke iza glave lijevo i desno, nisam ga jos cuo da pjeva, ostalo sve govori da je muzjak,stavio sam im gnijezdo za svaki slucaj,nisu se svadjali ljubili su se kljunovima ili je to bilo dodirivanje neznam,ubacio sam im materijal za gnijezdo,nisam se nadao nicemu,odjednom jedan je poceo da nosi materijal ugnijezdo,posle neki dan i ovaj drugi sto sam se zacudio jer mislim da je muzjak,sad su malo prestali ali su zato poceli neku svadju ne mnogo zestoku,sada mi nije nista jasno da li je ovo drugo muzjak ili zenka molio bih nekog iskusnog da mi ovo objasni,hvala
Muzjak peva, u kontinuitetu i povezuje ture. Zenka se samo javlja i cesto prekida pesmu tj ima duze pauze. To je najsigurnije razlikovanje polova, i muzjak i zenka nose materijal , ali samo muzjak juri zenku u gnezdo pevajuci.
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 9:22 am

Bogdanik ::
Vladimire, zenka stiglica pocinje da lezi tek kad snese 3,4 ili tek posle poslednjeg jajeta. A gnezdo mozda rastura muzjak, presiljeni i mladi muzjaci to cesto rade. Ako je muzjak moras ga odvojiti u poseban kavez ali da ima vizualni kontakt sa zenkom. Moras biti strpljiv, stiglici nisu kanarinci da se razmnozavaju po kutijama i spajzevima.
Takodje muzjak moze sprecavati zenku da ulazi u gnezdo i da ona nosi po podu. Postoje mnogo zavrzlama i tesko ih je sve pobrojati i svaku objasniti.
Pozdrav
.........hvala muzjak je odvoje u vizualnom kontaktu su na idealno su mesto uparenisu sta jos neznam oboje su othranjeni na spric naso sam ih pali iz gnezda.zenka dve godine muzjak isto dve.
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 9:24 am

Bogdanik ::
fzen ::
imam dva stiglica koji su vec duze vrijeme zajedno,za jednog sam siguran da je muzjak za ovog drugog nisam,ovaj drugi ima dvije jedva primetljive tacke iza glave lijevo i desno, nisam ga jos cuo da pjeva, ostalo sve govori da je muzjak,stavio sam im gnijezdo za svaki slucaj,nisu se svadjali ljubili su se kljunovima ili je to bilo dodirivanje neznam,ubacio sam im materijal za gnijezdo,nisam se nadao nicemu,odjednom jedan je poceo da nosi materijal ugnijezdo,posle neki dan i ovaj drugi sto sam se zacudio jer mislim da je muzjak,sad su malo prestali ali su zato poceli neku svadju ne mnogo zestoku,sada mi nije nista jasno da li je ovo drugo muzjak ili zenka molio bih nekog iskusnog da mi ovo objasni,hvala
Muzjak peva, u kontinuitetu i povezuje ture. Zenka se samo javlja i cesto prekida pesmu tj ima duze pauze. To je najsigurnije razlikovanje polova, i muzjak i zenka nose materijal , ali samo muzjak juri zenku u gnezdo pevajuci.
zemo hvala ja sam pecenjevcanin a trenutno zivim u bugarskoj.i ovde izvodim.
Nazad na vrh Ići dole
fzen




Broj poruka : 18
Datum upisa : 05.11.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 1:00 pm

stiglic koji ima iza glave dvije tacke zute boje sa lijeve i desne strane,na repu ima sest pera takozvani sestoperac,neko ove stiglice zove "kordun" moze li takav stiglic da bude zenka,posto kazu da takvi stiglici su pretezno muzjaci inace slabo pjeva i nisam ga nesto cuo da pjeva,kod mene je vec godinu dana
Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 52
Lokacija : Aleksinac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 3:38 pm

.


Poslednji izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 6:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 11:57 am

Bogdanik ::
Vladimire, zenka stiglica pocinje da lezi tek kad snese 3,4 ili tek posle poslednjeg jajeta. A gnezdo mozda rastura muzjak, presiljeni i mladi muzjaci to cesto rade. Ako je muzjak moras ga odvojiti u poseban kavez ali da ima vizualni kontakt sa zenkom. Moras biti strpljiv, stiglici nisu kanarinci da se razmnozavaju po kutijama i spajzevima.
Takodje muzjak moze sprecavati zenku da ulazi u gnezdo i da ona nosi po podu. Postoje mnogo zavrzlama i tesko ih je sve pobrojati i svaku objasniti.
Pozdrav
..... ja znam kad ce da snese prvo jaje posmatram je i kad popije dosta vode siguran sam da ce da snese sutra zato uvece odvojim muzjaka pregradim letelicu.prvo u gnezdu drugo na podu slomljeno i pocinje sama da rastura gnezdo.jel se desava da snese dva jaja trevi dan nista i cetvrti da snese ponovo?
Nazad na vrh Ići dole
Ivica

Ivica


Broj poruka : 51
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 48
Lokacija : Skopje

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 4:35 pm

vladimir ::
jel se desava da snese dva jaja trevi dan nista i cetvrti da snese ponovo?
Naravno da cetvrti dan moze da snese ponovo. Kod stiglica sve je moguce. Evo na primer zenka kod mene i ove, a isto i prosle godine, u prvu turu snese jaja, ali nece da ih lezi. U drugu i trecu turu ide sve po redu.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 4:47 pm

[quote="Ivica"]
vladimir ::
jel se desava da snese dva jaja trevi dan nista i cetvrti da snese ponovo?
Naravno da cetvrti dan moze da snese ponovo. Kod stiglica sve je moguce. Evo na primer zenka kod mene i ove, a isto i prosle godine, u prvu turu snese jaja, ali nece da ih lezi. U drugu i trecu turu ide sve po redu.
Pozdrav.[/quote ///////]brate moj posle prvog jajeta snese na podu slomljeno i rasturi gnezdo i ako ima jaje u njemu.dali da probam kad stavim pregradu izmedju muzjaka i zenke da ih pustim u jednoj polovini kad snese da da pomerim muzjaka u drugo mozda da kad smanjim prostor letelicu utice lose .znaci da su u prvoj polovini i kad snese odmah da pomerim muzjaka u drugo njemu je dovoljno jednom da nagazi i naredna sedam dana sve je oplodjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Rale

Rale


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.12.2009
Godina : 49
Lokacija : Backa Palanka Vojvodina

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 5:21 pm

Vladimire meni se cini da ti je zenka pod velikim stresom, smanji malo uznemiravanje ptica, dozvoli joj malo privatnosti i mira....bar se meni tako cini iz predhodnih tvojih postova
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 5:49 pm

Rale ::
Vladimire meni se cini da ti je zenka pod velikim stresom, smanji malo uznemiravanje ptica, dozvoli joj malo privatnosti i mira....bar se meni tako cini iz predhodnih tvojih postova
i to sam ispostovao jedino kad pregradjujem letelicu nesto da se poremeti a inace dobola je antistres lek na tabernil neznam dali znas tu firmu jako dobra ako ostavim muzjaka on ce slomiti jaja treba da ga sklonim na mirnom su mestu samo ih ja hranim cuvam.to je to hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razmnozavanje štiglica u avikulturi
Nazad na vrh 
Strana 5 od 23Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Razmnožavanje štiglića desetogodišnje iskustvo 1999-2009
» Bolest stiglica
» Legalna Nabavka Stiglica?
» Ishrana stiglića uopšteno....
» Video klipovi stiglica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Avifauna Evrope :: Ptice pevacice :: Stiglic (Carduelis carduelis)-
Skoči na: