Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Kupovina Zakoa

Ići dole 
+14
Dusko
momoks
vladogouldovi
levic88
GrumpyX
Matija95
gaborka
žako
poTTa20
piromanp
n.ekv
mime30
rosoft85
dasa81
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 7:26 pm

Gorane nisam kupila ali sam sigurno resila da kupim i super je sto mogu da kupim oda naseg coveka posaljite mi broj u p.p.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 7:28 pm

mime30 ::
Popust ni slucajno Gorane!Odma će reći da su neki skartovi,ptice sa psihičkim manama,da su dobijene parenjem u srodstvu,životni vek 7 godina...Samo cena u punu,neka je nek skuplja još malo,ima dovoljno za kaparu...;-)
Mime (Nedeljko ne znam zasto se krijes iza pseudonima ako ste posten odgajivac kao sto kazete) nisu ljudi iz mog grada prevaranti barem mi to ni jedan prodavac nije rekao. Kad me vucte za jezik ponovicu: ljudi iz oglasa su mi rekli da su kod Nedeljka(Mimeta) zakoi loseg kvaliteta ranjeni keksom i prezlama od starog hleba i da tako pile ne moze da doceka duboku starost a drugi su tvrdili da su Nedeljkove(Mimetove) ptice iz parova u krvnom srodstvu i da su zato loseg kvaliteta . Znaci da rezimiram savet odgajivaca velikih papagaja je da su Nedeljkove(Mimetove) ptice za izbegavanje.Sad vasi ljudi mogu da se obruse na mene ali dzabe je to jer ovo je misljenje mnogih odgajivaca a ne moje.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 35
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 7:36 pm

Ja covea ni neznm,al kakve vi budalastine pisete ja nemogu vjerovat.prvo je kvasac bio u igri,sad prezle i keks
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 35
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 7:39 pm

Kao prvo kad bi ta ptica u ranoj fazi rucnog hranjena bila hranjena s tim sto vi navodite i prezivila,ta ptica bi zivila sto godina.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 8:01 pm

n.ekv ::
(gde je onaj smajli što plače od smeha?! )

Hrane ih samo peskom i kvascom, pa brže dobiju na težini i veličini, a trošak im je manji 25e, pa onda prodaju jeftinije.

Nisam ja pominjala kvasac to je N.ekv napisao cinicki ali vi niste razuneli njegov cinizam pa ste se iscudili u sledecem postu. I da vas pitam jer vi zaista neznate da citate ili se pravite ja vam kazem sta odgajivaci pricaju kad ih pozovete i oni vam kazu 550e a vi kazete hvala imam jeftinije i onda krene prica o nedeljku i njegovim zakoima. To sami lepo proverite pozovite ljude iz oglasa pa ce te videti.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 35
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 8:05 pm

Zasto ste o tome poceli pisat na ovom forumu?to ovdje nikog nezanima tko koga traca.ovo je forum o pticama,ako trebate kakav savjet o pticama pitajte
Nazad na vrh Ići dole
GrumpyX

GrumpyX


Broj poruka : 17
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : Beograd

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 8:42 pm

levic88 ::
A to sto ste vi godinama gajili tigrice a jos uvek se smatrate nespremnim za zakoe to ne govori da su zakoi zahtevni nego da se vi niste snasli sa njim.

Sit se ismejah ovim "visokoumnim" postovima doticne osobe, moram da kazem osobe, jer vidim iz celokupne prepiske da mnogi i sumnjaju u identitet i pol iste.
No, to me ne interesuje, ali ono sto zelim da kazem je da se ja obracam pismenim ljudima, funkcionalno pismenim, znaci onima koji razumeju sta je napisano.
Ne moraju da budu preterano gramaticki ispravni, bitno je da razumeju temu o kojoj pisu i raspravljaju.
Doticna osoba ocigledno savrseno ne razume, ili se pravi da ne razume sta sam ja napisao.
Kako god Wink

PS.
Ja nigde nisam napisao da sam "gajio" tigrice, vec drzao ... kao kucne ljubimce, i sve ostale navedene ptice, a za informaciju gdji/gospodinu, bilo je tu i ljubimaca nimfi, kakarikija, rozenkolisa, fisera, personata ... nandaja, pevajucih ... mozda jos nekih kojih ne mogu da se trenutno setim, tu ne ubrajam raznorazne egzote, jer ovde pricamo o papagajima, tako da imam podebelo iskustvo u drzanju ptica, ali ono sto zelim jos jednom da nagalasim je DA TO NIJE DOVOLJNO, jer uvek ima mesta DA SE JOS NESTO NAUCI I DOUCI!
Izvinjavam se svim onim pravim ljubiteljima i poznavaocima papagaja, i ptica generalno, na ovom "vikanju", moram zbog nekih da uoce sta je pisac hteo da kaze, da ne bi karikirali njegovu poruku.
Jos jednom, pozdrav svim dobronamernim ljubiteljima ptica, uzivajte u druzenju sa njima, kao sto ja uzivam I UCIM sa mojim zakoom, jos uvek Wink.
Nazad na vrh Ići dole
lepotica cana

lepotica cana


Broj poruka : 134
Datum upisa : 30.03.2011
Godina : 55
Lokacija : Leskovac

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 8:58 pm

Levic88

Znate kad ce ti Vi da kupite zako-a NIKAD

Ili na po srpski Za Rajka nema kapa affraid 
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 9:31 pm

Levic, Vi ste lakoverni. Ne ostaje mi ništa drugo da zaključim (ako izuzmem izvesnost da ste ovde došli s namerom da suzbijate konkurenciju, lažno se predstavljajući). Vama neki XY iz oglasa kaže nešto i vi to uzimate zdravo za gotovo i onda pišete to ovde javno...

...a da li Vi možete da zamislite kako to sve nama (mi koji znamo kako Mime gaji ptice i da mu ptice nisu parene u srodstvu) izgleda kad pročitamo to što pišete?! Oklevećete čoveka ni kriva ni dužna, a onda neko sutra dođe i pročita te Vaše , nazvaću slobodno, BUDALAŠTINE. Ako izuzmemo moguće loše namere, onda su to čiste budalaštine.

Dakle, zarad svih onih koji čitaju ovu temu, danas ili za par godina....

Postoje
-Odgajivači koji ono što odgaje pokušaju i da prodaju
-PPT - prljavi prokleti trgovci, koji kupuju od istih tih odgajivača, a onda se služe svim i svačim da bi namamili kupce da kupe baš kod njih samih. Marketing je čudo, gosojo.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 11:00 pm

Levic88, ove gluposti više nisu za čitanje, a kamoli za kakav komentar.
Čovjeka, mimeta, znam osobno i ti Vaši komentari su totalna buadalaština.
Očito Vam je mime velika konkurencija i pod lažnim profilom ga želite ocrniti.
Kupite žakoa gdje god hoćete, ali mimeta više ne spominjite. Ostavite čovjeka neka uživa u svojim pticama, a Vi u svojem budućem žakou kupljenom od nekog drugog.
Jadan je i taj žako, kojem ćete Vi biti vlasnik.
Neću više ni čitati te Vaše postove, a kamoli komentirati.
Sretno.
Nazad na vrh Ići dole
goran092




Broj poruka : 93
Datum upisa : 24.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Свилајнац

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 11:38 pm

Podrzavam potpuno Nedeljka, kad bi doticna znala kako mi hranimo nase ptice.Predlazem uskoro novu temu sa slikama oko ishrane papagaja.
Inace ne mogu ti poslati telefon uz svo postovanje jer si me prevarila.Nisi iz naseg grada, malo si podalje.Proverismo momoks i ja i to.Ako nastavis ovako otkricemo tvoj identitet i mesto odakle se javljas S.Levic.
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 11:47 pm

Hvala na podržci sim poštenim odgaivačima..
http://www.kupujemprodajem.com/protest-forumu-AVIKULTURA-10993928-oglas.htm?filter_id=1434
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 35
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 11:53 pm

Boze sacuvaj od ovakvih ljudi.ovo je u svakom slucaju kaznjivo sta ova zena ili sta li je vec radi
Nazad na vrh Ići dole
misko01




Broj poruka : 20
Datum upisa : 21.05.2013
Lokacija : Raška

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 08, 2014 6:33 pm

Planiram da kupim Zakoa, ali mi je potreba pomoc oko odgovarajuceg kaveza za njega. Mislim se izmedju rucno pravljenog ili da ga kupim u pet shopu. Koje su minimalne dimezije koji mora da ispunjava kavez za Zakoa?
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 08, 2014 11:24 pm

po principu - što veći to bolji. al, aj da kažemo 70*80*100 da ispod toga ne bi trebalo ići (dok natrpaš igračke, dok ovo, dok ono.... i to mu bude knap)
Nazad na vrh Ići dole
misko01




Broj poruka : 20
Datum upisa : 21.05.2013
Lokacija : Raška

Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitimePet Maj 09, 2014 10:57 pm

To je vec odgovarajuca velicina, po pet shopu za Zakoa nude 50x60x120, sto sam i pretpostavljao da su male dimenzije.
Po tome bice malo tesko da se nadje kod nas odgovarajuca velicina, osim rucno pravljenog kaveza.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupovina Zakoa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupovina Zakoa
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Anksioznost kod zakoa
» Ishrana Zakoa (količina i vrste hrane)
» pomoc oko zakoa
» Određivanje starosti kod Žakoa
» gljivice penicilium kod zakoa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Veliki papagaji-
Skoči na: