Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Kupovina Zakoa

Ići dole 
+14
Dusko
momoks
vladogouldovi
levic88
GrumpyX
Matija95
gaborka
žako
poTTa20
piromanp
n.ekv
mime30
rosoft85
dasa81
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 3:05 pm

Zdravo!Prozivaju me i moje ptice...Garantujem da je lazni profil levic88 bivsih clanova avikulture foruma.Mene i ptice nema razloga niko da proziva od strane drugih odgaivaca jer za mene malte ne i ne znaju jer imam 2 radna para zakoa a ostali su mladi od ta 2 radna para koje sam ukrstao da nisu u krvnom srodstvu i napravio maticno jato i to sam radio 3 god i tek prosle god.sam poceo da prodajem mlade ali i dalje od ta 2 radna para a ostali su jos mladi.Velika masinerija proizvodnje i izvoza papagaja u inostranstvo (od dva radna para zakoa)
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 8:32 pm

Ljudi ja nisam znala da je Mime isto sto i Nedeljko a ko neveruje neka pozove ljude iz oglasa i keka krenu sa pricom,,da li moze malo jeftinije jer sam nasla u oglasima da ima jeftinije od vase cene...." i onda ce da cujete ono sto sam i ja. Citajuci forum mislila sam da je Mime OK i da nabavim njegov broj i da kod njega kupim nesluteci da sam bas o njemu slusala sve najgore. Mime ovo nije moje misljenje ovo su prepricavanja mog iskustva ali ipak zelim da vam se izvinim ako ste se osetili povredjeno sa moje strane. jel ce te imari zakoe za prolece ja se tad selim u kucu i imacu mesta za kavez, mada sam vec nasla broj od Gorana ovde kod mene ali u svakom slucaju volela bih da se cujem i sa vama pre kupovine. Pod uslovom da ih ne hranite starim hlebom Very Happy ovo je sala hahaha.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 8:37 pm

E sad videh kakvi lazni profil aman ja sam zaista zainteresovana za zakoa samo nemam para za bacanje da kupim pa da se kajem u ovim vremenima ljudi biraju i carape kad kupuju a kamo li kad kupujes pticu od 500e. I uopste nije laz nego ozbiljna musterija koja voli da bira a kad kupim pokazacu i ja svog ljubimca i recicu kako sam zadovoljna i od koga sam kupila pa ce te videti da nije laz.
Nazad na vrh Ići dole
poTTa20

poTTa20


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 42

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 8:56 pm

Levic izvini, ali mislim da sam ti poslao pm u kome sam napisao broj telefona i ime: Nedeljko-Mime, tako da ta priča o neznanju da je u pitanju isti čovek slabo drži vodu.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 9:28 pm

Da sad nisi rekao sigurno nikad nebi pogledala poruke a uzgred hvala i na broju ni to nisam znala da imam. A sto se tice vode ni tvoje hvaljenje ne pije vodu jer si u jednom postu objavio da je tvoj papagaj destruktivan sta god pod tim mislio nije za hvalu onome od koga si kupio. Tvoj glas ne racunam i bez njega mime vodi na mojoj listi za odabir odgajivaca.
Nazad na vrh Ići dole
poTTa20

poTTa20


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 42

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 9:45 pm

Ja sam napisao da su papagaji generalno destruktivne naravi, a to nema veze sa odgajivačem ili vlasnikom. U svakom iole opširnijem opisu vrste žako piše kako u svojim staništima mogu da unište čitavu letinu. Uostalom, stalno nešto grickaju, glockaju, krckaju... To im je igra, vežba i održavanje kljuna urednim.
A što ja sve ovo pišem kada verujem da sve to Vi znate mnogo bolje od mene ;-)
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 9:51 pm

Naravno da sam se i ja informisala o svemu zato sam ovdeda jos neke stvari utvrdim i saznam neke sitnice pre kupovine, kao na primer jer odgajivaci daju papagajima imena dok su kod njih ili su za njih oni samo brojevi(novcanice) pa im mi posle odredjujemo imena.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:05 pm

Evo ja sam bas danas dao mladima gould amadinama imena,ima ih desetak za sada,valjd cu upamtit jer su dosta slicni.salim se,nama uzgajivacima su to samo novci,nema veze koliko je ljubavi ulozeno i truda da dobijes pticu.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:35 pm

Pa znam za sav taj trud ne ocekujete zahvalnicu vec novac nije im to hobi jer hobi oduzima i novac i vreme a puni srce a ovde puni novcanik tako izvini ali to je to. Za te tvoje ptice mi google pomogao da vidim sta si mislim na papagaje koje odgajivaci grane 3-4 meseca pa za to vreme da li ih zovu po imenu ili samo nahrane i to je to da opet nekazem cekaju da ih unovce.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:38 pm

Ove tvoje ptice kao nacrtane kao da su vestacke da covek nepoveruje sta je sve bog stvorio.
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:41 pm

vladogouldovi ::
Evo ja sam bas danas dao mladima gould amadinama imena,ima ih desetak za sada,valjd cu upamtit jer su dosta slicni.salim se,nama uzgajivacima su to samo novci,nema veze koliko je ljubavi ulozeno i truda da dobijes pticu.
Kakva druze imena za guldove, ja sam presao na brojeve Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:44 pm

Ma kakav novcanik,koliko samo vremena,strpljenja i uloga treba da bi dobili zakoa.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:45 pm

Nemozete ni zamislit koji je put od mladog zakoa do njegovog razmnozavanja.
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 10:55 pm

Citala sam o tome i mogu samo da zamislim koliko je tesko odgajiti goluzdravo pile do pricalice. I ja se za cenu ne bunim naravno da tu cenu mora da prati i srazmeran trud ovo sto sam pitala za imena je zato sto znam da je zakou potrebno da bude 3 meseca kod odgajivaca i za to vreme treba da ga socijalizuje pa sam mislila mozdsa im daju imena odkud znam. oje sledece pitanje je trebalo da bude pod 1 da ji je kasno da mu u 3 meseca dam ime
ili ako je odgovor da daju da li mogu uspesno to ime da mu promenim. To mi je bila namera da saznam.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 08, 2014 11:24 pm

neće mu uzgaivač sigurno dat ime,ako mu i da možete ga promjeit koliko god puta zamislite
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 8:23 pm

Znam sve sto literatura i forumi kazu o timneh zakoima, ali mene interesuje da li neko ima iskustva sa tim zakoima i koliko je zadovoljan. Ima sad na oglasima prodaje se jedan timneh zako pa racunam bolje da uzmem njega nego nekog retardiranog konga kog su napravili brat i sestra kao sto se prica za pojedine zakoe koji su na trzistu po povoljnim cenama.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 8:26 pm

Ja vas nekuzim
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 8:29 pm

Kako mozete bit sigurni da timneh nije retardirani zao iz krvnog srodstva.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 8:33 pm

A kad ste vec toliko upuceni,da vam kazem da je parenje u krvnom srodstvu normalna stvar uz odredjena pravila tko se sa kim moze parit
Nazad na vrh Ići dole
levic88

levic88


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.01.2014

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 8:39 pm

To ste u pravu ali to bi bio rizik a ovo je zasigurno jer tosle moih komentara za Mimetove zakoe javili su mi se mnogi ljudi sa ovog foruma koji ne zele da ratuju preko foruma jer kazu boje se da ih ne iskljuce i lepo mi objasnili da su to zakoi od roditelja u krvnom srodstvu i da ce to da se vidi tek posle nekoliko godina a do tad pojeo vuk magarca.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 8:51 pm

Od dva vrhunska para nedobivas i vrhunske mlade,zato se i radi linijski ili selektivni uzgoj,ne samo u pticarstvu.vrhunske uzgaivacnice para,macaka itd takodjer pare u krvnom srodstvu da bi dobili osobine vrhunskih roditelja.za ovo je porebno znati kako parii u krvnom srodstvu.postoje sheme takvog parenja.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 9:15 pm

levic88 ::
Znam sve sto literatura i forumi kazu o timneh zakoima, ali mene interesuje da li neko ima iskustva sa tim zakoima i koliko je zadovoljan. Ima sad na oglasima prodaje se jedan timneh zako pa racunam bolje da uzmem njega nego nekog retardiranog konga kog su napravili brat i sestra kao sto se prica za pojedine zakoe koji su na trzistu po povoljnim cenama.



Hajde molim te prestani s tim retardiranim pričama.
Nemoj ni kupovati nikakvog žakoa, jer to očito nije za tebe.
Imam osjećaj da si ti neki provokator.
Kupi si mačku ili psa i to ti je zakon.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 9:16 pm

vladogouldovi ::
Od dva vrhunska para nedobivas i vrhunske mlade,zato se i radi linijski ili selektivni uzgoj,ne samo u pticarstvu.vrhunske uzgaivacnice para,macaka itd takodjer pare u krvnom srodstvu da bi dobili osobine vrhunskih roditelja.za ovo je porebno znati kako parii u krvnom srodstvu.postoje sheme takvog parenja.

Vlado što se zamaraš s njime i objašnjavaš linijska parenja?
To je neki provokator.
Žakoa neće kupiti nikada u životu.
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 9:31 pm

i ja sam pomislio da netko za..
Nazad na vrh Ići dole
vladogouldovi

vladogouldovi


Broj poruka : 282
Datum upisa : 22.01.2012
Godina : 36
Lokacija : cepin

Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 13, 2014 9:34 pm

nevolim to tak kad neko priča o nečemu što nezna i plljuje po uzgaivačima,sad smo mi svi retardirani a ona je pametna,ovakve gluposti treba sankcionirat na forumu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupovina Zakoa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupovina Zakoa   Kupovina Zakoa - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupovina Zakoa
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Anksioznost kod zakoa
» Ishrana Zakoa (količina i vrste hrane)
» pomoc oko zakoa
» Određivanje starosti kod Žakoa
» gljivice penicilium kod zakoa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Veliki papagaji-
Skoči na: