Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Razmnozavanje štiglica u avikulturi

Ići dole 
+69
Toni72
kima
pedjacure
Eksernis
bortes
carduel
Rale paracinac
Tomislav
lepotica cana
коста_п2
Matija95
gocke
dino
Dragomir
botsabac
makimk
acahaski
žako
Ivan/Rex
dimče mk
ivica.m
srxa
drvetmed
Aleksandar Djuric
Milos MAGA
karlo28
BABURA
Dalibor Vasic
border
papayajamaica
Luckyboy
Marjan
Sale77-Nis
sasko
Đole
akimak
mica vasic
bratislav misic
bastard kv
vladimir
fzen
KUM
nikola j
vlada130168
dule33
Don
Alexandar
BOCKA
Bogdanik
ticar
jigor
jevca5
sasar_le
Ivica
Petar
Rale KG
milannish
Бане
IGOR 72
mica
SrdjanKG
Dax BG
dr.nenad86
gogi
Rale
Laza
milos0205
lord189
Danijel
73 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Ivica

Ivica


Broj poruka : 51
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 48
Lokacija : Skopje

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 01, 2010 11:42 pm

Petar ::
Da se ukljucim malo i ja posle dugog odsustva...
Ima li neko da su mu stiglici sneli jaja ili izveli mlade,kod mene su se gazili i pravili gnezdo ali nista to je trajalo sigurno mesec dana ali nista,sad su cak i poceli da se tuku...ishrana je ostala ista ali nesto ne ide...mnogi mi se zale da ovo lose vreme najvise zeza... Sad
Kod mene se danas tragicno zavrsila druga tura. Svakako po mojoj krivici. Zenka je lezala cetiri dana na pet jaja zajedno sa muzjakom u parilicu, a koji mi se cinio vrlo miran i mislio sam da nece praviti problema pa zato ga i nisam odvojio. Ali danas kajgana po podu... Crying or Very sad
Inace u prvu turu sneli su 4 jaja ali zenka nije htela lezati, pa sam jaja podmetnuo kanarinki i juce su izasla dva komada. Pa videcemo...
Pozdrav svima!!
Nazad na vrh Ići dole
sasar_le

sasar_le


Broj poruka : 178
Datum upisa : 23.02.2010
Godina : 42
Lokacija : Leskovac, SRB 10 50

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 06, 2010 2:19 pm

Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 9:05 pm

kao sto sam ranije prijavio par stiglica mije sneo 5 jajeta.sva 5 oplodjena ,podmetnuta pod bastarke,i evo rezultata:malopre slikano,
bastarka 1 dva pileta:

https://2img.net/r/ihimizer/img101/5144/d0011300.jpg
bastarka 2 dva pileta ali problem cupanja sitnih perki iako ne pravi gnezdo mada cu vec sutra da ih odvojim od "majke"jer su poceli sami da jedu meku hranu, Very Happy

https://2img.net/r/ihimizer/img228/9619/d0011293.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img43/3351/d0011294.jpg

za sada toliko od mladih stiglica .cekam da mi stiglica snese ponovo.

pozdrav od jevca.
Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 9:07 pm

Bravo cika Jevco, samo napred.............. cheers
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 9:47 pm

dr.nenad86 ::
Bravo cika Jevco, samo napred.............. cheers

naravno nesko "cika " jevca gura napred Smile Very Happy Smile Very Happy

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 9:49 pm

Tako i treba, samo udri, da bi i mi sudije imale od cega da zivimo........ geek


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 10:37 pm

jevca5 ::
kao sto sam ranije prijavio par stiglica mije sneo 5 jajeta.sva 5 oplodjena ,podmetnuta pod bastarke,i evo rezultata:malopre slikano,
bastarka 1 dva pileta:

https://2img.net/r/ihimizer/img101/5144/d0011300.jpg
bastarka 2 dva pileta ali problem cupanja sitnih perki iako ne pravi gnezdo mada cu vec sutra da ih odvojim od "majke"jer su poceli sami da jedu meku hranu, Very Happy

https://2img.net/r/ihimizer/img228/9619/d0011293.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img43/3351/d0011294.jpg

za sada toliko od mladih stiglica .cekam da mi stiglica snese ponovo.

pozdrav od jevca.
Very Happy Very Happy

Jevco sto si ih odvajao od majke, i kod mene zenka stiglice lezi na pet jaja ali ja ih necu dirati, mislim da ce majka stiglica to odraditi kako treba...
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePon Jun 14, 2010 11:00 pm

verovatno bi i majka stiglica ocuvala mlade ali onda bi bastarke cuvao bas bezveze.ovako malo izforsiram parove koji hoce da rade a oni koji nece neka cuvaju.

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 15, 2010 2:02 pm

Jevca da neces mozda uzimanjem jaja ili mladih poremetiti malo cikluc kod stiglica, ipak su to dosta plahovite i nepredvidljive ptice?
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 15, 2010 7:23 pm

Danijel ::
Jevca da neces mozda uzimanjem jaja ili mladih poremetiti malo cikluc kod stiglica, ipak su to dosta plahovite i nepredvidljive ptice?
ja mislim da necu da poremetim nista ,ta ista stiglica je napravila gnezdo i pocela da nosi jaja (vec 4 ).a mislim da je bolje da sklonim jaja kod bastarke jer me je strah da stiglan ne polomi jaja sto sam vec imao iskustva ranije ito kao da ceka pa dan - dva pre izleganja mladih polomi sva jaja confused
ovako mi je sigurniji opstanak mladih .

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
jigor

jigor


Broj poruka : 48
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 16, 2010 9:21 am

Jevac ja sam Igor iz Niša pa ako hoćeš da se lično upoznamo i razmenimo iskustva u gajenju štiglića pa možda i neku pticu, javi se
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 7:37 pm

jigor ::
Jevac ja sam Igor iz Niša pa ako hoćeš da se lično upoznamo i razmenimo iskustva u gajenju štiglića pa možda i neku pticu, javi se na 063/8686-104

svako ko je ljubitelj ptica je dobrodosao kod mene ili gde vec na druzenje i razmenu iskustva.

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
jigor

jigor


Broj poruka : 48
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 11:05 pm

Ok onda čekam na poziv. Hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 7:09 pm

jigor ::
Ok onda čekam na poziv. Hvala!!!

racunaj da si pozvan sto vazi i za sve ostale drugare.
javite samo da budem kuci.

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 2:27 am

jevca5 ::
jigor ::
Jevac ja sam Igor iz Niša pa ako hoćeš da se lično upoznamo i razmenimo iskustva u gajenju štiglića pa možda i neku pticu, javi se na 063/8686-104

svako ko je ljubitelj ptica je dobrodosao kod mene ili gde vec na druzenje i razmenu iskustva.

pozdrav od jevca.



Jevco , cuo sam da prodajes sve ptice, sta je razlog, sta je u pitanju, nesto sam cuo da sve sto imas prodajes??????

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 10:53 am

dr.nenad86 ::
jevca5 ::
jigor ::
Jevac ja sam Igor iz Niša pa ako hoćeš da se lično upoznamo i razmenimo iskustva u gajenju štiglića pa možda i neku pticu, javi se na 063/8686-104

svako ko je ljubitelj ptica je dobrodosao kod mene ili gde vec na druzenje i razmenu iskustva.

pozdrav od jevca.



Jevco , cuo sam da prodajes sve ptice, sta je razlog, sta je u pitanju, nesto sam cuo da sve sto imas prodajes??????

Pozdrav cheers

kupuje čovjek nove ptice,grdeline u mutacijama.
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 5:03 pm

Nesko evo Ticar je odgovorio umesto mene.ali samo da dodam da moze i zamena za stiglice u eumo , lutino i izabel mutacijama,jer zelim da smanjim brojno stanje zbog drugih obaveza.


pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePon Jul 05, 2010 12:22 am

Imam jedan problem kod parenja stiglica i izlozicu ga , pa mi vi savetujte kako bih trebao da ga resim . Imam pad stiglica u prostranoj volieri visine 2m , nalazi se na odlicnom mestu ujtru je na direktnom suncu do 10 sati posle je sve u hladovini do 18,9 h i opet sunce do mraka. Kamuflirana je sa svih strana i iznutra i spolja. Da ne kazem skolski primer izgleda voliere. Unutra imam postavljena 2 gnezda u samim uglovima na visokom mestu , jedno je obicno kanarinsko , a drugo je prototip pleteno od neke lozice super gnezdo. Stiglici su upareni , cim su prvi dan usli zajedno videlo se da su jedno za drugi i poceli su da se interesuju za materijal , muzjak je malo aktivniji u tome ali i zenka je "prljala ruke".
ALI
Na tome je i ostalo , nose vatu tam vamo , jutane konce i slamcice svuda po podu. Nikako da pocne nesto ozbiljnije , tako je vec 3 nedelje.

Sta da radim?
Dal da ubacim jos koje gnezdo, ima unutra i jedna suva jelka koja je visoka sve do vrha i ja na nju vezem veliku granu bora pa izgleda kao da je uvek zelana , tako da ako su hteli i sami da sviju gnezdo nisu bili spreceni!!!
Nisam se nesto preterano nadao od njih , da ne bih posle bio jos vise razocaran ali kad su vec dovde dosli zasto su zapeli?
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePon Jul 05, 2010 10:28 am

Bogdanik i ja sam imao isti problem, par je jedva prihvatio vestacku korpicu u kojoj su kasnije ipak svili gnezdo. Kod mene je bio problem sto je volijera bila previse kamuflirana i u njoj je bilo puno borovih grana tako da su one htele same sebi naci mesto gde ce napraviti gnezdo.Kad su krenule da grade, ubrzo posle toga gnezdo im je palo zato sto nisu imali nikakvu osnovu za gnezdo. Ja sam im odmah posle toga pored onog finog materijala ubacio i malo krupnije slamcice i one su opet krenule sa gradnjom ali sam ja hteo da se osiguram pa sam im na tom mestu postavio korpicu, one su prestale sa gradnjom na tom mestu i pocele da prave gnezdo odmah iznad, ja sam i na tom mestu postavio drugu korpicu i lepo zamaskirao i zenka je za samo dva dana napravila gnezdo i snela prvo jaje. Problem je sto su to verovatno ptice iz prirode i one instiktivno grade onakva gnezda kakva prave i u prirodi. Ja sam iz razgovora sa dosta odgaivaca doso do zakljucka da volijeru netreba preterano maskirati, vec samo meso gde trebamo postaviti gnezdo i par ce to prihvatiti mnogo lakse. Bogdanik ne plasi se ako je muzjak nagazio zenku ona ce napraviti gnezdo videces u to budi siguran, samo moras da budes strpljiv i uporan.
Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePon Jul 05, 2010 10:35 am

Muzjak je sigurno spremena, cujem ga po pevanju. A i odmah po spajanju on je prvi dosao do materijala i pocoe da zove zove zenku i bukvalno joj stavljao materijal u kljun. Pokusacu to , da skinem neku kamuflazu i da im "pokazem" gde to da prave.
Nazad na vrh Ići dole
mica

mica


Broj poruka : 538
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 69
Lokacija : Svilajnac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 12:27 am

Neki detalji iz ovogodisnje sezone odgoja stiglica:
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 71097422

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Mladunciodhranjenipriro

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 96508967

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 95406390

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 34723413

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 22515531






Nazad na vrh Ići dole
BOCKA

BOCKA


Broj poruka : 106
Datum upisa : 02.01.2010
Lokacija : SKOPJE, MAKEDONIJA

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 10:53 am

Pa gde si Miča, kada tebe nema na forumu odmah se oseča a kad se pojaviš to je pravo zadovoljstvo videti tvoje ptice.
Kako si prošo sa slavujima, jesi li nešto izveo i ako jesi molimte postavi da vidimo i to čudo.

Pozdarv Bocka
Nazad na vrh Ići dole
mica

mica


Broj poruka : 538
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 69
Lokacija : Svilajnac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 6:40 pm

BOCKA ::
Pa gde si Miča, kada tebe nema na forumu odmah se oseča a kad se pojaviš to je pravo zadovoljstvo videti tvoje ptice.
Kako si prošo sa slavujima, jesi li nešto izveo i ako jesi molimte postavi da vidimo i to čudo.

Pozdarv Bocka
Dvomesecni pokusaj parenja dva para slavuja u drugoj generaciji nije uspeo. Prenaseljenos, puno ptica u volijerima je razlog neuspehu.
Ali nije sve leose bilo ove uzgojne sezone. Ili sam ja pristrasan ili su ovi moji mladi stiglici stvarno lepi Wink
Procenite sami:

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Mc10

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Mc8e

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Mc4r

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Mc2e

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Mc1g

B o c k a V E L I K I P o z d r a v !


Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 7:14 pm

Mica prvo hocu da ti cestitam na uspehu jer sve ovo je za respekt i za postovanje. Mladi su ti prelepi i samo onaj ko te mrzi moze da kaze da su ptice lose. Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_biggrin Svaka cas i veliki pozdrav iz Vranja...
Nazad na vrh Ići dole
mica

mica


Broj poruka : 538
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 69
Lokacija : Svilajnac

Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 17, 2010 9:22 pm

Danijel ::
Mica prvo hocu da ti cestitam na uspehu jer sve ovo je za respekt i za postovanje. Mladi su ti prelepi i samo onaj ko te mrzi moze da kaze da su ptice lose. Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_biggrin Svaka cas i veliki pozdrav iz Vranja...
V e l i k o hvala na iskrenim cestitkama Very Happy
Svim ljubiteljima stiglica iskreno zelim da imaju ovako lepe mladunce, pa i lepse... da osete neopisivu radost odgoja stiglica i da ovakvi prizori budu masovna pojava kod nasih ljubitela stiglica:
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 58152380
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Lxxq
Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 16082010prstenovanje




Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmnozavanje štiglica u avikulturi   Razmnozavanje štiglica u avikulturi - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razmnozavanje štiglica u avikulturi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 23Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Razmnožavanje štiglića desetogodišnje iskustvo 1999-2009
» Bolest stiglica
» Legalna Nabavka Stiglica?
» Ishrana stiglića uopšteno....
» Video klipovi stiglica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Avifauna Evrope :: Ptice pevacice :: Stiglic (Carduelis carduelis)-
Skoči na: