Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ko sta gaji od papagaja ?

Ići dole 
+79
djuro123
Sava Jakovljev
tihomir111
Garfi
errorsrb
Wuck0o
ivica1
Vlado1
GrumpyX
ikkacc
zaklin
deejan
Mariogigant
sgrubi
IgorV
miticsinger
marinac1
Stvorowski
milojed
acafbatocina
gorany82
Vladakg
lepotica cana
Abc
Dragomir
Ondrej
Carli
predin
zakula
vladogouldovi
Tihomir
Mistiq
Nidzo
David
Markoni
Matija95
acahaski
ZokiLi88
shikis
florida
Rozela
kokica56
Angel
Bojan_ManUtd
skorkovic
GoranKac
Sale77-Nis
fabijan
rade
dusan dragan
žako
Atyesz
gogagrizli
milun
vixzrc
Goxy
Dalibor Vasic
kasper
fuz80
pocetnik
n.ekv
sipi
goranb
Jugoslav
Laza
Rea
Nemanja
Caba-Su
gaca91
holder
bobanml
Guli
goran092
momoks
haralampijexxl
rtomek
mime30
Luckyboy
SrdjanKG
83 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 3:30 pm

Posto sam u vecini foruma ovde otvorio ovakvu temu,hajde i u ovom! Tema sluzi predstavljenju odgajivaca papagaja i vrsta ( a i mutacija ) koje gaje )! Ovako se bolje upoznajemo i saznajemo ko gaji nesto sto nas zanima ! Pozz


Poslednji izmenio SrdjanKG dana Ned Apr 11, 2010 3:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 3:35 pm

Tranutno gajim senove,ali u planu su jos glancevi,pevajuci... i forpus vrapcasti papagaj Very Happy


Poslednji izmenio Luckyboy dana Sub Jul 24, 2010 4:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 4:48 pm

Trenutno gajim male i manje srednje vrste papagaja! Imam po par,dva Glanceve,Senove,Hudede,Stenlije,Katarine,Nigrigenise. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 5:19 pm

Gajim male aleksandre plave i žute,velike aleksandre,
pevajuće i tigrice.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 6:51 pm

Od papagaja gajim Rozele ( koje imam u svim mutacijama koji su prisutni na oim prostorima : normal, cimet, rubin, rubin-cimet, pastel, rubin-pastel, lutino, rubino i bledoglave (plave)), penante ( obične i štron), par bradatih i par senegalaca . A ima uvek i koji pevajući i kozica a planiram da nabavim nekoliko pari St. tigrica .
pozz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 7:27 pm

gajim standard tigrice i klasicne tigrice!

pozz
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeSre Apr 28, 2010 10:10 pm

Ja sam u predstavljanju vec naveo sta gajim. Dakle, par braonouhih,par barabanata, dva para crvenocelih aratingi, dva para malih aleksandara(zeleni par i mesani plavo beli), par jandaja, par zako-a i od rasparenih ptica imam zenku barabanta, ljubimca koga cuvam u kuci zako-a Duleta koji je najverovatnije Dusanka,i dva muzjaka zako-a koji su sticajem okolnosti dosli u moje ruke a razlog je njihovo preterano cupanje i sad su u fazi oporavka.
Nazad na vrh Ići dole
goran092




Broj poruka : 93
Datum upisa : 24.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Свилајнац

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeSre Apr 28, 2010 11:18 pm

Браво Момокс само да се опораве па да им набавимо женке
Nazad na vrh Ići dole
Guli




Broj poruka : 9
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Maj 02, 2010 3:52 pm

Ja sam imao tigrice, ali sam morao da ih poklonim zbog macke
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Maj 02, 2010 5:37 pm

aaaaaaaaaa uuuuuuuu pa trebo si MAČKU da pokloniš a nikako ptice!!! Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
pozz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Guli




Broj poruka : 9
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Maj 02, 2010 9:41 pm

Ipak mi je drazi moj macak od njih, ali i oni su bili ok
Nazad na vrh Ići dole
bobanml

bobanml


Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Vranje

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeSub Maj 08, 2010 11:29 pm

Ja gajim tigrice (40 para) , rozenkolise (5 para) , fisere ( 5 para ) , personate ( 3 para ) , pevajuce papagaje ( 3 para ) , rozele normal ( 1 par ) male aleksandre ( 2 para zelenih ) . . .
Nazad na vrh Ići dole
holder




Broj poruka : 36
Datum upisa : 09.05.2010
Godina : 44
Lokacija : Padina

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 11:04 am

Rozele i nimfe gajim.
Nazad na vrh Ići dole
gaca91




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.05.2010

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimePon Maj 24, 2010 10:15 am

Ima li neki registrovani odgajivac, od koga bi mogle da se dobiju ptice sa otkupnim listom?
Nazad na vrh Ići dole
Caba-Su

Caba-Su


Broj poruka : 18
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 50
Lokacija : Subotica

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 10:11 pm

Cao narode!
Od papagaja imam oko 100 pari tigrica, nekoliko pari nimfi, rozela raznih mutacija i 3 para Zako-a!

Poz. Caba
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimePet Maj 28, 2010 9:37 pm

pozdrav zemjače.... papagajdžija naravno iz Subotice cheers cheers cheers
dobro nam došao
pozzz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Caba-Su

Caba-Su


Broj poruka : 18
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 50
Lokacija : Subotica

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimePet Maj 28, 2010 9:47 pm

Hvala hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja




Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 8:57 am

Pozdrav svima.Ja sam Nemanja iz Sombora.Ja drzim samo papagaje i imam nimfe,kozice,pevajuce i aleksandere.Imam i jednog aleksandera rucno hranjenog kojeg cuvam u kuci.
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 10:57 pm

momoks ::
Ja sam u predstavljanju vec naveo sta gajim. Dakle, par braonouhih,par barabanata, dva para crvenocelih aratingi, dva para malih aleksandara(zeleni par i mesani plavo beli), par jandaja, par zako-a i od rasparenih ptica imam zenku barabanta, ljubimca koga cuvam u kuci zako-a Duleta koji je najverovatnije Dusanka,i dva muzjaka zako-a koji su sticajem okolnosti dosli u moje ruke a razlog je njihovo preterano cupanje i sad su u fazi oporavka.
Ove godine sam dodao par plavocelih amazonaca, tri plavoglave aratinge sacuvacu ih nadam se da ce se odvojiti jedan par, para ara nobolis i par velikih aleksandra. U nedelju idem za rezervisanu zenku edela i nadam se do kraja godine da joj nadjem muzjaka.
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 11:01 pm

zaboravio sam imam jos jednog ocupanog zakoa i neocupanu zenku dakle ukupno sest zakoa i sedmi Dule kucni ljubimac.
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 4:12 pm

Ja gajim - aleksandre male zelene , rozele normal , rubin i plave , ninfe normal i beloglave , pevajuce , rozenkolise tigrice standard i normal , dijamantske golubice i guld amadine e i kozice zute i zelene . To su ptice koje gajim i razmnozavam za sad a za prolece i narednu godinu su naruceni jos neki parovi ptica drugih vrsta .
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 5:06 pm

Odmah slike da se uverimo u te lepote Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 5:28 pm

u koju temu ?
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 6:01 pm

postoji podforum galerija nasih slika ovde https://avikultura.forumsr.net/galerija-nasih-slika-f26/ pa tu pisi sta volis i stavi koliko hoces slika Wink
Nazad na vrh Ići dole
Jugoslav




Broj poruka : 9
Datum upisa : 27.11.2010
Godina : 42
Lokacija : Gornji Milanovac

Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 10:59 pm

Pozdra je gajim tigrice i imam 6 pari
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko sta gaji od papagaja ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od papagaja ?   Ko sta gaji od papagaja ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko sta gaji od papagaja ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Ko sta gaji od golubova ?
» Uopsteno o papagajima
»  Šta ko gaji od egzota?
» Sta ko gaji od kanarinaca?
» Ko sta gaji od Egzoticnih golubova i prepelica ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji-
Skoči na: