Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

  Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 10:59 pm

BERLIN, 17. decembra 2008. (Beta-AFP)
Jedan berlinski penzioner živeo je u dvosobnom stanu sa 1.700 papagaja, saopštile su danas veterinarske službe koje su zaplenile ptice nakon žalbi suseda. Oko 1.000 malih papagaja odneto je u utorak, 300 ih je danas izneto iz stana, a u narednim danima planirano je iznošenje još njih 400. "Nikada nisam video išta slično", rekao je lokalni odbornik Martin Mac (Matz). Papagaji su živeli u kavezima okačenim po zidovima stana od 62 kvadratna metra, čiji je pod bio prekriven ptičijim izmetom. Penzioner od 60 godina prvo je usvojio jednu pticu a potom je kupio još jednu. Ptice su počele da se razmnožavaju i njihov vlasnik je izgubio kontrolu nad njima, ispričao je Mac. Većinu ptica primilo je berlinsko utočište za životinje, a ostale su prebačene u Bremen i Hamburg. "U svakom slučaju, čovek će morati da se iseli jer se u njegovom stanu ne može živeti", dodao je odbornik.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 11:08 pm

Pravi ptičar...!!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimePon Jan 17, 2011 12:01 am

Ja bi reko da je cica izgubio kompas geek
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimePon Jan 17, 2011 12:06 am

mene zanima gde Vasa sve to pronalazi ???

Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimePon Jan 17, 2011 12:10 am

mozda radi za neku tajnu organizaciju Cool
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimePon Jan 17, 2011 12:26 am

od samog pocetka mi je sumnjiv Suspect Suspect Suspect

ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitimePon Jan 17, 2011 10:55 am

fuz80 ::
mene zanima gde Vasa sve to pronalazi ???

Smile Smile Smile

Ja sam jedan od osnivalaca sajta "wikipedija" tongue
Ima se ,moze se , nadje se, trazi se, pomuci se... Laughing
Ma salim se , ubija me ovaj mrak sto pada u 4 pa se sjatim za komp i krenem u potragu za necim sto bi bilo ok za forum i interesantno za citanje...
Nesto prekopiram, nesto obradim, a nesto i prevedem , sve u svemu sluzimo narodu cheers

pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu     Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Živeo sa 1.700 papagaja u dvosobnom stanu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drzanje ptica u stanu
» vakcinacija papagaja
» Ko sta gaji od papagaja ?
» Uopsteno o papagajima
»  bolesti i paraziti papagaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Inspekcija na terenu-
Skoči na: