Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Srpski pevač - slavujar

Ići dole 
+42
jat32
Бане
sashaas
nediccc93
ticar
Lord Stark
daniel87
phaeo92
sasaznas
bratislav misic
lepotica cana
danee987
milos0205
Eldin Spahić
ivan79
Miloš Stalać
Igorche81
Marjan
Milic
stanisakralj
malinois
Ivan_NIsh
mica vasic
kumca
twins
Boban
Srdjan
Sale77-Nis
grujo
IGOR 72
Luckyboy
klokkende
zucko
Milan Nis
dr.nenad86
Aleksa
BORA
Bogdanik
Zika
VeljaVa
Sladjan
Alexandar
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 2:08 pm

Ovo jesu nasi sampioni , i po kvalitetu pesme se moze presuditi dal je kvalitet sampiona. Ovaj senior je bas dobar i boja glasa i ture koje je otpevao !
Nazad na vrh Ići dole
twins

twins


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.01.2010
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 3:11 pm

Ptice su dobre, neznam dal su oba bili prvi u svojim grupama na sampionatu drzave ali to ne menja stvar. ovaj stari je bas dobar a ni mladi nije los. sto je covek prodao i dal ima bolje njegova stvar
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 3:22 pm

Nije mi akcenat bio na to da su kvalitetne ptice prodate preko granice ne srbinu, vec to da se nasa rasa polako siri po regionu. Cuo sam da su bugari , makedonci i albanci kupovali ptice ,ali za rumuniju prvi put cujem. Ovo su najkvalitetnije ptice koje je neko do sada postavio na internetu , nase se ptice i dalje ljubomorno cuvaju !
Nazad na vrh Ići dole
twins

twins


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.01.2010
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 3:36 pm

E da siri se slavujar po regionu na opstu radost ljubitelja rase a bogami i trgovaca lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 3:48 pm

Uzimaju ih dosta, u regionu, Bugari, Makedonci, Hrvati, Bosanci, Albanci, Rumuni, ima ih sada svugde u regionu, ima ih u Grckoj, Turskoj, pametnom politikom i genetskim utvrdjivanjem rase moze doci i do priznavanje ove nase rase "SRPSKI PEVAC SLAVUJAR"....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 4:42 pm

Nažalost,da nije Albanaca,Rumuna i Bugara ja nikad ne bi čuo kako taj kanarinac peva,dok drugi pokazuju šta imaju,naši odgajivači se nečega plaše,možda im neko ukrade turu pa ih pobedi Mad
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 9:00 pm

Ovo nije nas slavujar , ovo su bugarski slavujari koji mozda poticu mozda od naseg slavujara ali ga braca nam bugari skoluju sa cistom pesmom slavuja ! Vidite da i imaju drugo ime za nasu rasu !
Evo jedan takodje dobar iz Srbije i koji je skoro postavljen , ne znam cija je ptica !
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 9:45 pm

Ovo su ciste ture slavujara sa tim turama se skoluju ptice kod nas .
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 11:37 pm

Ovaj Da , ali ima jos ptica ovih bugarskih pod istim nazivom i sampioni koji pevaju cistog slavuja i imaju mozda 2,3 takmicarske slavujara, pogledajte malo !
Evo npr ovaj , isto ime za rasu , pise da je trece mesto a peva slavuja , ima samo par takmicarskih tura nasih slavujara . To nam govori da oni jos nemaju neki standard !

Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 52
Lokacija : Aleksinac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 1:50 am

.


Poslednji izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 6:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 1:56 am

A gde je taj bastard sto ovo peva ?????




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 52
Lokacija : Aleksinac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 2:02 am

.


Poslednji put izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 6:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 2:09 am

Odlicno peva slavujske ture, bravooooo za takvu pticu...........cheers

Ali ne vidim bastarda, a po glasu kolko mi se cini bastard malo drugacije peva, jacina glasa, boja glasa, dubina glasa......

Ajd ga snimi u kadru dok peva, da ga vidimo i cujemo..........


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 52
Lokacija : Aleksinac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 2:15 am

.


Poslednji izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 6:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 2:17 am

Ne znam... Za to se dvoumim..... Very Happy


Bas bi voleo da ga cujem i da vidim istovremeno, a ptica mi se stvarno svidja kako peva..... ( mada nsiam strucnjak za pesmu)....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 52
Lokacija : Aleksinac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 2:32 am

.


Poslednji izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 6:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 2:35 am

Da odlicno je to, kazem meni se svidja i svaka cast...... cheers

Nislije su to dosta dobro radile, u istoriji srpskih pevaca slavujara Nis i Vlasotince zauzimaju posebno mesto.....

Posto me interesuje kako taj bastard izgleda, da li ima nekog klipa da mogu da ga vidim dok peva???


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
mica vasic

mica vasic


Broj poruka : 86
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 52
Lokacija : Aleksinac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 3:12 pm

.


Poslednji put izmenio mica vasic dana Uto Dec 24, 2013 6:32 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
VeljaVa

VeljaVa


Broj poruka : 70
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 64
Lokacija : Valjevo

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 6:00 pm

druze i ja bih voleo da slikas tu pticu pa da je vidimo kako peva ovako samo cujem glas ali kad pticu nevidim pa nesto sumnjam da je to taj bastard sto si ti rekao.
Nazad na vrh Ići dole
twins

twins


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.01.2010
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 2:04 pm

Bogdanik ::
Ovo nije nas slavujar , ovo su bugarski slavujari koji mozda poticu mozda od naseg slavujara ali ga braca nam bugari skoluju sa cistom pesmom slavuja ! Vidite da i imaju drugo ime za nasu rasu !
Evo jedan takodje dobar iz Srbije i koji je skoro postavljen , ne znam cija je ptica !

Ova ptica je odlicna
neznam ko je vlasnik al' svaka mu cast

ps. sto se tice bastarda cim se ne vidi budi sumnju...
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 3:05 pm

Ja sam prvo ovaj klip nasao na youtubu , a kasnije sam ga video na sajtu sekcije srpski pevac slavujar. Ne znam cija je ptica , ali je snimak postavio administator sajta http://www.slavujar.com/
Nazad na vrh Ići dole
twins

twins


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.01.2010
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 3:15 pm

znam te ljude, Mica i Rade, ne cudi me onda kvalitet ptice
ljudi su medju najboljim odgajivacima u srbiji
Nazad na vrh Ići dole
Boban




Broj poruka : 281
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 63
Lokacija : Srbija Vranje

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 4:23 pm

Ta sarena ptica u velikom kavezu je ne odlicna vec po meni ekstra kvaliteta, meni se jako dopala. Oni beli prodati u Rumuniji dobri ali daleko nerazgovetnije pevaju od ove sarene ptice, posebno donji beli.
Nazad na vrh Ići dole
twins

twins


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.01.2010
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 4:29 pm

Boban ::
Ta sarena ptica u velikom kavezu je ne odlicna vec po meni ekstra kvaliteta, meni se jako dopala. Oni beli prodati u Rumuniji dobri ali daleko nerazgovetnije pevaju od ove sarene ptice, posebno donji beli.

Dobre su ptice sto su rumuni kupili al sto bi rekli " i nad popom ima pop"
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 5:25 pm

Beli rumunski, senior je dobar i boja glasa je super, dok junior ima piskav glas koji se meni ne dopada ! Inace ovaj radetov šije oba rumuna !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srpski pevač - slavujar - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski pevač - slavujar   Srpski pevač - slavujar - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Srpski pevač - slavujar
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Takmicenje kanarinaca pesme "srpski pevac slavujar"
» Srpski visokoletac
» Premiere "SLAVUJAR" GRAN Balkans Cuo Competition
» I Izložba ptica društva „SLAVUJAR TOPLICA“ - Prokuplje
» Drozd pevac (Turdus philomelos)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci :: Kanarinci pesme-
Skoči na: